Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@soczeq Jak komedia, to mecz Barcelony odpal z Villarrealem najlepiej.
0
Piękne podanie od Gundo, ale zjebiecie pewnie Kounde za stratę.
0
Ogółem, to przy golu zjebał Vitor, który nie wrócił za swoim.
0
Szybki prysznic i meczyk.
0
Czy Mike Mentzer miał rację?
1
@ranger3120 aż z nich kipi, tak naładowane są bananem i jogurtem. XD
6
Ogółem wyszło 6 placuszków, ale zabrakło jogurtu i 2 banany nie wystarczyły na to, więc proteinowe naleśniki owsiane z bananem i jogurtem w stylu greckim o smaku truskawkowym i malinowym oraz z dodatkiem białka o smaku solonego karmelu wyszły 4. @pioz123 @Kluivert_P
https://zapodaj.net/plik-zsq4NGu5VE
3
Mam nadzieję, że wyjdą z tego naleśniki, a nie pancake'i. Do tego wszystkiego greek style jogurt o smaku truskawko i maliny. Jak go użyję, to zależy od tego jak wyjdą moje placki. E. Dobra, wlatuje jeszcze bananik do tego, ale jak piaałem - wszystko zależne od tego jak wyjdą placuszki. @pioz123 @Kluivert_P
https://zapodaj.net/plik-9gePTs6WaW
0
@PatrykBarca Problem polega na tym, że w piłce nie można patrzeć krótkoterminowo, jeżeli chcesz się trzymać na najwyższym poziomie, jak najdłużej, to musisz patrzeć tylko i wyłącznie długoterminowo, bez przewidywania tego co się może zdarzyć długo może nas nie być w topie. To, że jesteśmy wielką marką, to jedno, drugie, że nie wykorzystujemy tego i głupio oraz nieudolnie gonimy wynik na już. Patrz jak to wygląda. Za Laporty - sezon z Koemanem tlyko PK, w LL kompromitacja, to samo UCL, sezon później - kompromitacja w każdych rozgrywkach, dopiero z Xavim u sterów pełen sezon było dobrze, a teraz to samo co przez tamte dwa sezony, z tym, że nawet pucharu jednego nie zdobywamy, jak w 21/22 najprawdopodobniej. Na 3 sezon jeden bez pucharów, a na 4 mogą być 2 bez pucharów. A wśród tych 3 pucharów, tylko jeden o dużym prestiżu - La Liga.
1
@PatrykBarca Miał dobre wejścia, ale jak dochodziło do tworzenia zespołu, rozwijania i robienia wyniku, to był szybko żegnany. To jest trener, na krótki okres z drużyną gotową do robienia wyniku. Jakby nasi byli gotowi fizycznie do tego sezonu, to teraz mógłby przyjśc do końca sezonu i gwarantuję Ci, że w UCL byśmy skończyli w półfinale, a w lidze blisko Realu, jak nie wygrali. Na dłuższy termin to nie jest idealny trener. Podejście Julka jest idealne do tworzenia takiej drużyny patrząc długoterminowo, jedyny problem to radzenie sobie z presją i prowadzenie szatni, bo nie wiemy, jak się rozwinął w tych aspektach względem przygody w Bayernie.
0
@Pawlak1992 Miał różnych trenerów, każdy z innym spojrzeniem na piłkę. Sama przygoda w róznych krajach, to jedno. Wiedza zdobyta poprzez to jak był prowadzony przez trenerów to drugie.
1
@michal26 Chociażby zespoły były przygotowane fizycznie kompletnie inaczej. Dużo straciły na tym, a te co opierały się na talencie, formie zdobywanej z każdym kolejnym meczem oraz tym, jak ich kibicie nieśli, tak straciły na tym dużo. + W UCL miałeś mecze na neutralnych stadionach. PSG dzięki temu wówczas weszło do finału, sezon później z prawie tym samym Paryżem dostał w zęby.
@PatrykBarca To nie pytanie do mnie. A ten Smuda, to by nie wygrał, skoro Tuchel przyszedł i wszystko się posypało w Bayernie. Z City wówczas odpadł, z Pucharu Niemiec odpadł, w tym sezonie również, Bundesligę prawie przegrał, teraz przegrywa z Leverkusen, superpuchar Niemiec przegrany, Liga Mistrzów w ząb od Lazio.
1
@michal26 Patrzenie na Flicka przez pryzmat sezonu covidowego jest jak patrzenie na Laporte przed wyborami przez pryzmat jego pierwszych dwóch kadencji i zerknięcie na to, co wygrała Barca wtedy. Patrzymy na to co pozytywne i największe, ale te mniejsze szczegóły pomijamy, bo mamy ogromną zasłonę, która zasłania te niedociągnięcia, które się znajdują w środku mieszkania.
0
@Emhyr Nigdzie nie napisałem, że jest. Napisałem, że może być.
Wiedza to jedno, ale zdobyte doświadczenie to drugie. Zobaczymy, jak to przełoży. W dodatku w Bayernie takiej tragedii przecież nie było. Pierwszy sezon poczuł tą presję, ale w drugim było naprawdę dobrze w jego wykonaniu. Cały czas był w grze o wszystko w momencie zwolnienia przecież. Tak samo jak Arteta i Alonso - on jeszcze się poprawi w wielu aspektach.
0
@Emhyr Jest tylko dwóch. MOim zdaniem najbliżej tego może być może 2-3 trenerów na świecie. Dwóch Ci wymienię - Arteta i Nagelsmann. O ile Julek w Bayernie wyglądał ciężko w pierwszym sezonie - w drugim było zdecydowanie lepiej, ale wciąż - dopiero poczuł prawdziwą presję połączenia rozwoju, stylu i wyniku, więc ma to doświadczenie w tym. Można dorzucić do tego jeszcze Alonso, ale on dopiero buduje swoją markę, nie prowadził klubu, w którym presja rośnie jak Arsenal lub jest od początku jak Bayern.
@626 W tym momencie możemy mieć, ale po sezonie może być ich mniej i będzie mieszanka doświadczonych z młodymi, gdzie nie będziesz miał wielu piłkarzy w najlepszym wieku, bo ich sprzedamy po sezonie. Jest większa szansa, że wrócimy do punktu, w którym byliśmy, jak Laporta zaczynał swoją kadencję.
0
@Emhyr Ja bym go chciał, ale patrzmy realnie - czy postawimy czysto tylko na rozwój z minimalnym wynikiem? No nie. U nas będzie gonienie wyniku, więc po co nam trener, który rozwija piłkarzy, skoro wynik będzie np. max top4 LL, w pucharach będzie cienko, a krajowe podwórko podobnie wynikami, jak teraz Xavi?
1
@PatrykBarca Jak nic nie wygrał? Bundeslige wygrał. W drugim sezonie w momencie zwolnienia był w grze o wszystko. To jest trener preferujący styl Barceloński, futbol totalny. On robi z piłkarzami to samo co Pep - tworzy ich kompletnymi, aby byli wstanie grać na wielu pozycjach na boisku. To był sukces drugiego sezonu, gdy prowadził Bayern, ale go zwolnili. Przygotowana drużyna fizycznie jest na wysokim poziomie u niego, znowu - przypadek Bayernu, ale też Lipska np. To jest wciąż młody trener, taktycznie jeden z najlepszych na świecie. Ocenianie tylko przez pryzmat wyników z Bayernem, to jest brak wiedzy o piłce. Pod względem presji jeszcze się rozwinie, a także prowadzenia szatni. To jest już topowy trener z potencjałem na jednego z najlepszych na świecie, jak nie najlepszego w przyszłości.
0
@ViscaelBarca2007 Jak chcemy takiego naprawdę dobrego trenera, który łączy wiele aspektów ze sobą, to jest nim Julek, ale no przygoda z Bayernem nie bardzo imponuje w jego CV, ale jednak - on łączy wszystko co topowy, a byćmoże najlepsi trenerzy na świecie łączą. Czyli rozwój, robienie wyniku, styl, taktyka, przygotowanie fizyczne itd.
Flick dla mnie jest zbyt dużym znakiem zapytania jako pierwszy trener ma naprawdę małe doświadczenie biorąc pod uwagę jego wiek. De Zerbi w ogóle nie powinien być brany pod uwagę - to jest trener rozwojowy, a my potrzebujemy u Laporty wyniku przecież. Rzucenie takiego trenera, który jeszcze nie poczuł smaku gonienia wyniku i połączenia tego z rozwojem, to jest ryzyko. Julek taki smak poczuł. Flick moim zdaniem nie wygląda na idealnego do tego trenera. Są też wielcy, jak Arteta np., ale on tu nie trafi. Ale osobiście jak mam wybierać cokolwiek, to wolę postawić na najtańszą opcję, która znajduje się w rezerwach i postawić wszystko na rozwój budując na nowo kręgosłup zespołu.
1
W ogóle, jak korzystacie z mobilnej, to też wam się wyświetla to, że trzeba zaakceptować ciasteczka? Co odświeżenie strony, wejście w artykuł, dyskusję, powiadomienia, czy na główną muszę akceptować ciasteczka. Zaczyna trochę to irytować. @Moderacja
3
@pt9 Batman serie Arkham ograłeś? To są dopiero gierki.
11
Mourinho jest jaki jest, ale Messiego zawsze docenia.
1
@macio_944 Batman Reeves, Man of steel i BatmanvSuperman. Prawie blisko 9-10h oglądania.
0
Ja tylko przypomnę, że Mou dalej bez klubu.
4
Eriksen i Odegard w składzie Molde, s tylko 3-2.
4
Kylian do Barcy po seznie chyba.
0
"I'm gonna smesh your boy!"
0
@Jonyx 600-700 jakoś.
0
@Dalhi Ja takie lubię. Wolę zawsze trochę to przypalić. Nie wiem w sumie czemu. Mam tak z wieloma posiłkamk - tosty, wrapy, fryty. Tego typu zawsze lubię bardziej przypalone.
5
Dzisiejsze śniadanie po treningu. Bajgle z 3 jajkami, 2 plastry mozzarelli, papryka, cebula i czosnek. Smacznego.
https://zapodaj.net/plik-VpYwF9nqHw
@pioz123 @Kluivert_P
2
Dziękuję za odpowiedzi, ciepłe słowa i rady, co do rad o psychologu, to byćmoże powinienem się wybrać. W podstawòwce, jak jeszcze mieszkaĺem w Polsce miałem wizyty u szkolnego psychologa, ale to były spotkania grupowe, nie pamiętam czy to coś pomagał,o bo to było z 10 lat temu chyba. Bodaj 2 lub 3 lata tak miałem. Na ten moment spróbuję bez psychologa powoli budując swoją głowę, wykonując małe kroki, jak to nie da rady, to będzie trzeba psychologa znaleźć.
Ale też dodam, że samemu, bo mam strasznie napięty kalendarz.