0

Dzisiaj jest wtorek.

0

@Emhyr A treningi? Minuty na boisku to nie wszystko.

0

@FcPortoFan1999 Nie. Ale może znowu zmienię na kogoś innego tym razem. Może Gundo.

0

Mówi się, że Xavi zmuszony do stawiania na młodzież. No spoko, ale Koeman też był w pewnym momencie zmuszony. Postawili obaj na najbardziej utalentowanych i tego im nikt nie zabierze. Koeman nam stworzył takiego Gaviego, czy Balde dając im szansę, Xavi np. Yamala, czy powoli prawdopodobnie Cubarsiego.

2

@FutureFCBarcelona A nawet dwie.

0

@Lisek ja tam patrz na każdego, a w mistrza póki jest szansa - będę wierzyć.

0

@Tom0VeB nie wiem w sumie.

0

@Tom0VeB no właśnie...

1

@!34RC3!_0N4 Rok temu gadka była w drugą stronę, wyszła sprawa Negreiry i zaczęła się polemika, a my byliśmy liderem. Teraz kontrowersji masa, zwłaszcxa przeciw nam, poszła krytyka Laporty, a Real liderem jest aktualnie. W tym momencie zamienia się to w przekrzykiwanie zamiast faktyczne wpływanie na to, żeby komisja coś zrobiła. Każdy klub musi się w końcu spiąć i coś zrobić. Sędziowie są fatalni, a Real cierpi na ten moment najmniej na tym.

0

Przed nami jeszcxe 15 kolejek. Tracimy 8 punktòw, trzeba liczyć, że Real straci więcej, bo to, że stracimy i my, to bardziej niż pewne.

2

Ah, gdyby nie ta kontuzja Ferrana, to by przegonił z Gundo Robercika może.

0

@Lanosss czy lux, to nie wiem, bo po treningu od razu do roboty.

0

@Lanosss już w połowie treningu jestem w sumie.

0

Wywiad Laporty o sędziowaniu zbiera żniwa.

0

Muay Thai, czy Mixed Martial Arts?

0

W sumie sobie zobaczę. Gdzie to będzie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Cieszy strata punktów Girony.

Co za to niecieszy, to kolejny wypaczony mecz przez tych z gwizdkiem.

0

@Dari0G wejdź w tweets i zobaczysz. Ma/miał tatuaż krzyżu.

0

O ile z Sociedad Girona pewnie wygra, tak z Realem i Bilbao moim zdaniem straci punkty i zakończy tym samym pogoń za Mistrzem. Trzeba liczyć, żeby tracili punkty, bo nie wejdziemy do sph jeszcze.

0

Możemy próbować o anulowanie tej drugiej kartki w sumie, skoro Jude'owi nawet nie dali za faul na Rakim z Sevillą.

1

@WiernyKibicToJa Ale Roque dostałza to żółtą kartkę. XD Pytanie powinno brzmieć, czy Jude również dostałżółtą (nie).

0

Ciekawe czy dociągną przewagę dwóch goli.

2

@Faro Frenkie out, Fermin in, Pedri niżej i ogień.

0

@Gaz Umtiti i Kounde do momentu kontuzji kolan naprawdę topowi stoperzy. Lenglet miał dobry okres do czasu covida.

0

Araujo zamiast do Peni, żeby ten wybił, to do Kounde, który to robi. XD On ma serio jakieś problemy z Inakim.

0

Cancelo dwa razy tak samo daje się złapać w minutę. A potem jebiemy Xaviego. Jebać będzie można, jak to będzie się powtarzać przez 20-30 minut.

1

Lag irl.


2

Wkurzony Terrorysta z Rosario:


1

@Azi W ataku zapewne:
Kounde, Araujo, Cubarsi
Christensen, Frenkie
Pedri, Gundo
Yamal, Lewy, Cancelo
lub 3-1-3-3, gdzie całą trójka pomocników bliżej siebie, a Christensen asekuruje ze stoperami. Plus taki, że jest ktoś do kasowania akcji faulem, stara zasada - piłka może przejść, ale nie przeciwnik.

W obronie 4-5-1
Kounde, Araujo, Cubarsi, Cancelo
Yamal, Pedri, Chris, Gundo, Frenkie
Lewy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?