Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiaj jest wtorek.
0
@Emhyr A treningi? Minuty na boisku to nie wszystko.
0
@FcPortoFan1999 Nie. Ale może znowu zmienię na kogoś innego tym razem. Może Gundo.
0
Mówi się, że Xavi zmuszony do stawiania na młodzież. No spoko, ale Koeman też był w pewnym momencie zmuszony. Postawili obaj na najbardziej utalentowanych i tego im nikt nie zabierze. Koeman nam stworzył takiego Gaviego, czy Balde dając im szansę, Xavi np. Yamala, czy powoli prawdopodobnie Cubarsiego.
2
@FutureFCBarcelona A nawet dwie.
0
@Lisek ja tam patrz na każdego, a w mistrza póki jest szansa - będę wierzyć.
0
@Tom0VeB nie wiem w sumie.
0
@Tom0VeB no właśnie...
1
@!34RC3!_0N4 Rok temu gadka była w drugą stronę, wyszła sprawa Negreiry i zaczęła się polemika, a my byliśmy liderem. Teraz kontrowersji masa, zwłaszcxa przeciw nam, poszła krytyka Laporty, a Real liderem jest aktualnie. W tym momencie zamienia się to w przekrzykiwanie zamiast faktyczne wpływanie na to, żeby komisja coś zrobiła. Każdy klub musi się w końcu spiąć i coś zrobić. Sędziowie są fatalni, a Real cierpi na ten moment najmniej na tym.
0
Przed nami jeszcxe 15 kolejek. Tracimy 8 punktòw, trzeba liczyć, że Real straci więcej, bo to, że stracimy i my, to bardziej niż pewne.
2
Ah, gdyby nie ta kontuzja Ferrana, to by przegonił z Gundo Robercika może.
0
@Lanosss czy lux, to nie wiem, bo po treningu od razu do roboty.
0
@Lanosss już w połowie treningu jestem w sumie.
0
Wywiad Laporty o sędziowaniu zbiera żniwa.
0
Muay Thai, czy Mixed Martial Arts?
0
W sumie sobie zobaczę. Gdzie to będzie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Cieszy strata punktów Girony.
Co za to niecieszy, to kolejny wypaczony mecz przez tych z gwizdkiem.
0
@Dari0G wejdź w tweets i zobaczysz. Ma/miał tatuaż krzyżu.
0
O ile z Sociedad Girona pewnie wygra, tak z Realem i Bilbao moim zdaniem straci punkty i zakończy tym samym pogoń za Mistrzem. Trzeba liczyć, żeby tracili punkty, bo nie wejdziemy do sph jeszcze.
0
Możemy próbować o anulowanie tej drugiej kartki w sumie, skoro Jude'owi nawet nie dali za faul na Rakim z Sevillą.
1
@WiernyKibicToJa Ale Roque dostałza to żółtą kartkę. XD Pytanie powinno brzmieć, czy Jude również dostałżółtą (nie).
0
Ciekawe czy dociągną przewagę dwóch goli.
2
@Faro Frenkie out, Fermin in, Pedri niżej i ogień.
0
@Gaz Umtiti i Kounde do momentu kontuzji kolan naprawdę topowi stoperzy. Lenglet miał dobry okres do czasu covida.
0
Araujo zamiast do Peni, żeby ten wybił, to do Kounde, który to robi. XD On ma serio jakieś problemy z Inakim.
0
Cancelo dwa razy tak samo daje się złapać w minutę. A potem jebiemy Xaviego. Jebać będzie można, jak to będzie się powtarzać przez 20-30 minut.
1
Lag irl.
2
Wkurzony Terrorysta z Rosario:
1
@Azi W ataku zapewne:
Kounde, Araujo, Cubarsi
Christensen, Frenkie
Pedri, Gundo
Yamal, Lewy, Cancelo
lub 3-1-3-3, gdzie całą trójka pomocników bliżej siebie, a Christensen asekuruje ze stoperami. Plus taki, że jest ktoś do kasowania akcji faulem, stara zasada - piłka może przejść, ale nie przeciwnik.
W obronie 4-5-1
Kounde, Araujo, Cubarsi, Cancelo
Yamal, Pedri, Chris, Gundo, Frenkie
Lewy