Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LM10GOAT Tylko remis. Realowi kibicować nie będę, a Girone trzeba wyprzedzić, żeby grqć w sph ($$). Do tego remis może nas zbliżyć przy wygraniu naszych na 6 punktów do Realu.
1
@Maker0 Klub, a kto inny?
0
@ranger3120 o wilku mowa. A w sumie wilczycy.
0
@ranger3120 tak, tak, ale narazie mogę do cienia zagadać.
A co to jest?
3
Podział punktów będzie dla nas najlepszym wynikiem w dzisiejszym spotkaniu.
0
Dagestan - co sądzicie o tej miejscowości?
2
@Matheu12 Zeszły sezon był naprawdę dobry, ale z początkiem tego zaczął wracać stary Frenkie. Dobry początek, a i tak były błędy, lecz nie widoczne praktycznie, a teraz to co mieliśmy jesienią 20/21.
1
@JarekS W sumie ja z @pax pierwsi podważaliśmy jego jakość. W minionym sezonie Frenkie w końcu się prezentował dobrze, ale dalej nie był to topowy poziom. Dalej potrafił zaspać w meczu, ale koncentracyjnie był na dużo wyższym poziomie względem poprzednich. Do tego rozgrywał na wysokim poziomie. Niestety, ale w tym sezonie po kontuzji wrócił stary Frenkie, a w sumie już na początku sezonu było coś nie tak z nim, ale wtedy jeszcze nie było to regularne, tylko rzadkie i mało widoczne.
0
@pax 22/23 był dobry w jego wykonaniu.
0
@cules100pro Znakomity zeszły sezon, a w tym do momentu kontuzji najlepszy stoper i już sprzedajemy?
0
Pogonił towarzystwo.
https://www.instagram.com/reel/C1z1MbagI8h/?utm_source=ig_web_copy_link
3
@ViscaelBarca2007 nawet statystyki to potwierdzą.
4
@kuz @ViscaelBarca2007 A po co nam koleś, który gra tylko pod siebie i prezentuje się przez to dobrze na zmęczonym rywalu? Do tego to jest piłkarz bez dyscypliny taktycznej. Zobacz na różnicę w grze takiego Ferrana, czy Fatiego rok temu i u Felixa. To jest niebo, a ziemia jeżeli chodzi o dyscupline taktyczną. Zbędny piłkarz gorszy od każdego atakującego u nas. A oddawanie Raphinhi, aby sprowadzić Joao, to jest głupota i ogromna strata na jakości.
0
@ranger3120 no wydawała się trochę mokra.
2
@ranger3120 Nie wiem, czy to pozytywne (zdecydowanie nie), ale dzisiaj zmieniła bieżnie i robiła cardio obok mnie.
2
@ranger3120 trening jest codziennie, a tak to nic się nie dzieje.
0
@FCB_dimiC Nie mam podbojów, tylko podbój, jak już.
0
@ViscaelBarca2007 Julek to jest Pan Trener.
0
@VegetaPolska na "randce":
https://www.instagram.com/reel/C1hvfk9RLde/?igsh=azdmb281ZzdmenVi
1
@Emhyr W UK za ladą w sklepach są dobre, krispy kreme. Polecam dla tych co mieszkają w UK.
0
@krol211 Nagelsmanna bym chciał.
1
@Cule1234 Trochę tak.
1
Potężny Ernie Valverde idzie po upragniony Puchar Króla z Bilbao.
0
Constantine "Cus" D'Amato...
1
@TR3YWAY Xavi musiałby zadzwonić.
0
@partymaker ma kwalifikacje? Ma. Czyli jest wykwalikowany.
0
@PatrykBarca Xavi też miał.
0
Iron Mike po prostu.
0
@PatrykBarca @Azi Balde był w dynamice pierwszej drużyny. To była kwestia czasu, aż dostałby szansę, a jak już dostał, to wyleciał z powodu kontuzji bodaj w tym samym spotkaniu nawet.
0
Dzisiaj jest wtorek.