3

@LM10GOAT Tylko remis. Realowi kibicować nie będę, a Girone trzeba wyprzedzić, żeby grqć w sph ($$). Do tego remis może nas zbliżyć przy wygraniu naszych na 6 punktów do Realu.

1

@Maker0 Klub, a kto inny?

0

@ranger3120 o wilku mowa. A w sumie wilczycy.

0

@ranger3120 tak, tak, ale narazie mogę do cienia zagadać.

A co to jest?

3

Podział punktów będzie dla nas najlepszym wynikiem w dzisiejszym spotkaniu.

0

Dagestan - co sądzicie o tej miejscowości?

2

@Matheu12 Zeszły sezon był naprawdę dobry, ale z początkiem tego zaczął wracać stary Frenkie. Dobry początek, a i tak były błędy, lecz nie widoczne praktycznie, a teraz to co mieliśmy jesienią 20/21.

1

@JarekS W sumie ja z @pax pierwsi podważaliśmy jego jakość. W minionym sezonie Frenkie w końcu się prezentował dobrze, ale dalej nie był to topowy poziom. Dalej potrafił zaspać w meczu, ale koncentracyjnie był na dużo wyższym poziomie względem poprzednich. Do tego rozgrywał na wysokim poziomie. Niestety, ale w tym sezonie po kontuzji wrócił stary Frenkie, a w sumie już na początku sezonu było coś nie tak z nim, ale wtedy jeszcze nie było to regularne, tylko rzadkie i mało widoczne.

0

@pax 22/23 był dobry w jego wykonaniu.

0

@cules100pro Znakomity zeszły sezon, a w tym do momentu kontuzji najlepszy stoper i już sprzedajemy?

3

@ViscaelBarca2007 nawet statystyki to potwierdzą.

4

@kuz @ViscaelBarca2007 A po co nam koleś, który gra tylko pod siebie i prezentuje się przez to dobrze na zmęczonym rywalu? Do tego to jest piłkarz bez dyscypliny taktycznej. Zobacz na różnicę w grze takiego Ferrana, czy Fatiego rok temu i u Felixa. To jest niebo, a ziemia jeżeli chodzi o dyscupline taktyczną. Zbędny piłkarz gorszy od każdego atakującego u nas. A oddawanie Raphinhi, aby sprowadzić Joao, to jest głupota i ogromna strata na jakości.

0

@ranger3120 no wydawała się trochę mokra.

2

@ranger3120 Nie wiem, czy to pozytywne (zdecydowanie nie), ale dzisiaj zmieniła bieżnie i robiła cardio obok mnie.

2

@ranger3120 trening jest codziennie, a tak to nic się nie dzieje.

0

@FCB_dimiC Nie mam podbojów, tylko podbój, jak już.

0

@ViscaelBarca2007 Julek to jest Pan Trener.

1

@Emhyr W UK za ladą w sklepach są dobre, krispy kreme. Polecam dla tych co mieszkają w UK.

0

@krol211 Nagelsmanna bym chciał.

1

@Cule1234 Trochę tak.


1

Potężny Ernie Valverde idzie po upragniony Puchar Króla z Bilbao.

0

Constantine "Cus" D'Amato...

1

@TR3YWAY Xavi musiałby zadzwonić.

0

@partymaker ma kwalifikacje? Ma. Czyli jest wykwalikowany.

0

@PatrykBarca Xavi też miał.

0

Iron Mike po prostu.


0

@PatrykBarca @Azi Balde był w dynamice pierwszej drużyny. To była kwestia czasu, aż dostałby szansę, a jak już dostał, to wyleciał z powodu kontuzji bodaj w tym samym spotkaniu nawet.

0

Dzisiaj jest wtorek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?