Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Grasz do gwizdka. Sędzia nie gwizdnął.
3
Czapki z głów.
0
@wojtekfcb79 No mają mu pomagać, ale jeżeli boczny sygnalizuje, że był faul, tak dalej - główny odpowiada za to, czy odgwiżdże go, czy nie. Jeżeli nie puścił gry, to znaczy, że faulu nie było według niego.
2
Druga żółta z boiska... a nie, czekaj.
0
@wojtekfcb79 On tam nie powinien żadnej kartki chyba dawać jeżeli nie widział faulu w tej akcji w pierwszym miejscu. Przecież on nawet gry nie puścił.
1
O,zobaczyłem te żółtą tegoz Lipska. Nie no, ani chłop gry nie puścił, ani nic. Carvajal i Anczelot albo wybłagali kartkę, albo var pomógł. Nie ma innej opcji tutaj. Przecież chłop nawet faulu w tej akcji nie sygnalizował.
0
Dobra, odpalam to, bo aż mnie ciekawi co się dzieje.
8
Co jest kurde. XD Tu serio sędziowie widzę dwoją się i troją w tym sezonie, aby wręczyć jakieś puchary Realowi.
Co do tego gola, to za co był anulowany?
1
@Arden
0
To jest mma, a nie jakieś patusy.
1
@Ambasador Nie masz. Mike Tyson, Ali > Floyd. Ta dwójka to są goaty tej dyscypliny.
1
@Ambasador Otóż nie masz racji.
0
Floyd Mayweather - Ronaldo boksu?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Kounde ogólnie cały zeszły sezon miał dobry, do tego początek tego sezonu do kontuzji najlepszy stoper w drużynie. Wystarczy słabszy okres, żeby sprzedać piłkarza. Tak było np. z Lengletem. Tak jest z Kounde. Frenkie w zeszłym sezonie i na początku tego trzymał wysoki poziom, ale poza tym miał jeszcze wiosnę 2022 dobrą lub solidną i tyle reszta to tylko krótkie okresy były dobre u niego, a tak większoŝć czasu słabo. Póki co niespełnił oczekiwań pokładanych w nim i trzeba zrozumieć, że ludzie tež mają oczekiwania co do niego, a on ich wręcz nie spełnił. I tak długo go trzymali w Barcy nim krzyczeli o kego sprzedaży.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 To samo o Kounde można napisać.
0
@Firestone Bo Nagelsmann ma niesamowity talent do trenerki. W Bayernie może nie poszło idealnie, pierwszy sezon był słaby, ale w drugim w momencie zwolnienia był w grze o wszystko, ma niesamowitą wiedzę taktyczną, rozwija piłkarzy, robi wynik, a do tego stara się stworzyć piłkarzy kompletnych, to jest trener z potencjałem na kolejnego Guardiole. I nie będę tutaj nawet się gryzł w język. On będzie po Jurgenie i Pepie najlepszym trenerem w piłce. Ma swoją wizję, jest wciąż młody i się rozwija.
1
@ViscaelBarca2007 Jak Niemiec, to tylko Julek lub Jurgen. Ale osoboście chcę Julka.
0
@ranger3120 To chyba nigdy. :( ale jeżeli tyle potrzeba, do może na weekend wróci.
0
Kiedy wraca bestia mentalna Ferran 'Rekin' Torres?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 Dobrze, że się pojawiłeś w tym przypadku.
0
@Emhyr Capology podaje, że niby 400k. Taka pensja, to fakt - nic. Ale Dalej nie zmienia to faktu, że to są pieniądze w błoto na kolejne wypożyczenie. Chociaż jeżeli za zarejestrowanie go za niską pensję, to zgoda.
0
@Sulimo Ta, jeszcze co. XD Fati ma 700 minut i udział przy 5 golach. Jaką klasę, skoro Felix grając regularnie ma udział przy golu co 135 minut, a Fati będąc głównie rezerwowym co 140 minut. A w zeszłym sezonie Fati miał udział co 130 minut, a Felix co 178 minut. A to był Fati również nie grający regularnie. Fati jest do bólu regularny, nie ma takiego zjazdu w przeliczeniu gol/asysta na minutę jak Felix. Porównaj sobie każdy ich sezon w La Liga + ten.
@Emhyr Zaraz sprawdzę, ale Tebas mówił ile kasują Barcę w księgach + była podwyżka dla Felixa podawana przez media.
0
@P33ck Ale jak go zwalniali, to dla odmiany był w grze o wszystko ciągle. Tuchel poodpadał z Pucharu Niemiec i UCL, a do tego prawie przewalił Bundesligę.
0
@Emhyr Wydanie pieniędzy na pensję w błoto.
0
@Sulimo Jest wracający Fati. A jak nas nie stać, to już lepiej nie wydawać pieniędzy w błoto. Nie pomyślałeś?
1
@Cule1234 Na co ten Felix kurde? Osobiście żadnego nie chcę tutaj. Cancelo ma za dużo zawieszeń pojedyńczych i niejednokrotnie one nas już kosztowały gola, nie ujmuję mu klasy tego jak gra, ale on ma takie jakieś dziwne lagi w meczach prowadzące do prostych błędów, a Felix to jest niepotrzebny piłkarz. Indywidualista.
0
@P33ck Bo nie każdy zespół się potrafił dostosować poprzez zasoby jakie posiadał pod względem fizycznym. Najlepsi potrafili. Na ten moment Flick to żaden pewniak i wcale nie wypada lepiej od Artety, czy Julka, tylko jak już to znajduje się blisko nich. Arteta i Julek są dłużej pierwszymi trenerami od Flicka i na to trzeba patrzeć. Niemiec więcej czasu spędził jako asystent pierwszego trenera, aniżeli jako pierwszy trener. Może mieć doświadczenie obserwacyjne, ale narazie tylko ten sezon covidowy dowiózł, drugi sezon z Bayernem był cięższy. Zgarnął niby Superpuchary, czy KMŚ, ale superpuchary były na początku sezonu jeszcze, a KMŚ, to KMŚ. W Pucharze Niemiec poległ z jakimś 3, 4, czy tam 5 ligowcem po karnych, a w UCL z PSG. Dla mnie Flick nie jest ani trochę lepszy od ludzi, którzy siedzą o wiele dłużej od niego w ostatnich latach.
0
@TR3YWAY Mam dwóch kandydatów, ale jeden z nich jest niepewny co do prowadzenia szatni według mnie. Julek i Mikel. Flick niepewny, jego kariera niewiele o nim mówi, niby sukces z Bayernem, ale to sezon covidowy był. Potem wpadka w kolejnym sezonie gdzie w pucharze Niemiec odpadł z kelnerami, w UCL z PSG i dociągnął tylko Bundesligą. Przygoda z Hoffenheim, ale to na początku tego wieku, a do tego wpadka z kadrą Niemiec. De Zerbi do samego rozwoju jest idealny, ale czy do robienia wyniku... Arteta z czasem by zaczął takowy wynik robić, ale tu trzeba by było cierpliwości, bo wątpię, że od razu by zrobił wynik. Julek wydaje się prawie idealny do tego wszystkiego, ale charakter. Podsumowując jeden z dwójki Julek/Mikel.
1
@ObiwanKenobi Marc, Lewy, Frenkie, Gundo. Rosnące jak Pedri, czy Araujo. Rodzącą się w Yamalu.