Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kanver_ mocne, ale prawdziwe. Xavi bez pucharu przecież nie odejdzie. ;)
0
@JimMorrisonFCB nie byłoby, bo na Lewym nie gwiżdżą.
1
Szkoda, że Lewy tak w mma się nie bawi, czy inne karate z obrońcami rywali, chociaż w sumie Ferran już mma miał z Saviciem i dostał czerwo, ale no Oshimen wczoraj niby bez faulu.
1
@AmigoBlancos Real, City, Bayern, Paryż, BVB, Atleti, Arsenal, Barca
0
@Bobo25 nie kto, a co.
0
Salmon Ladder - co o tym sądzicie?
4
@mrboom Gdyby zamiast ręki grał barem, to można mówić o czystym zastawieniu się, albo ewentualnie jeszcze jakby próbował rękę włożyć przed Martineza, a tak - popycha, niby noga na zastawkę, ale ta ręka popycha i wychodzi z tego mma, a nie zastawienie się. To jest faul.
0
@BulaKG Też ma problemy, bo to nie są jego nawyki, dla niego jest to coś nowego, a na tej pozycji miał jedynie epizody bodaj w kadrze. Defensywnie będzie dobrze, ale w grze piłką już nie, nie w krótkim terminie.
1
@Saviola88 Kolego, to nie mma. Z resztą i tak - za mało powtórek, bo ta chyba jedyna pokazuje idealnie tego haczyka z pchnięciem. Ze dwie jeszcze conajmniej są potrzebne dla lepszej oceny.
1
@MateuszDoniec w końcu kliknięcia muszą się zgadzać.
2
Redakcja celowo wybiera kontriwersyjne cytaty na tytuł. XD
1
@Aragorn33 wziął go jak w mma. Fajnie by było zobaczyć z innej perspektywy jednak.
3
@BARCA1899Messi Z tej perspektywy faul. Haczyk + popchnięcie, no kurde, to nie mma. Potrzebna by była jednak jeszcze jedna, może dwie perspektywy.
3
Niektórym się nudzi. :D
https://x.com/a3avd_/status/1760347657405366754
6
@Marcelinho99 Nie obchodzi mnie to. Liczy się, aby $$$ wpadły do klubu.
1
@Beztroskii Ciężko stwierdzić, jak ucięte powtóreczki były.
1
@kanver_ Może i kończyło się to strzałami nieudolnymi, albo wartymi niskie xg, ale niektóre sytuacje wymagały czegoś innego. Jak na początku meczu Yamala, gdzie powinna lecieć piła do Roberta, albo jak sam nawet zauważyłeś - początek drugiej połowy i Gundo, który mógł wykładać Lewemu. Tak czy tak. Jeszcze był groźny wolej Pedriego, z którym bramkarz miał problemy. Niektore sytuacje nie były klarowne, ale też nie trudne. Przy lepszym uderzeniu (jak przy golu) - zakończyłoby się to bramkami, a tak mamy dwa nieudolne strzały Gundo, czy też Yamal psujący akcję niecelnym strzałem.
0
@kanver_ Gundogan sam miał 3 strzały, z czego dwa z pozycji, które można spokojnie zamienić na bramkę. Lewy zmarnował w pierwszej, to samo Yamal, dochodzi do tego zmarnowane podanie do Pedriego przez Lewego w drugiej. Napoli to miało, to co Oshimen dostał i przy rożnym znakomitą szansę miał gościu w końcówce, co nabiegał i strzelił niecelnie.
7
@Seledynowy Polecam jednak oglądać spotkania. Wiele akcji kasował. To, że z piłką ciężko mu się gra,to normalne, musi się przyzwyczaić do tej pozycji, ponieważ zazwyczaj grał twarzą do bramki przeciwnika, a teraz gra i twarzą i plecami, 360 stopni. Z piłką stracimy płynność, ale zyskamy w defensywie wiele i to udowadnia.
1
@fart A my nie jesteśmy rozbici?
0
@Beztroskii Jesteśmy po prostu średniakiem i trzeba w końcu to zrozumieć.
0
@zeko0 Policzyłem Koemana do tego, który przegrał 2 z tych 6 spotkań. Dostał 6 goli w tych meczach. Xavi na wyjazdach w UCL ma 2 wygrane, remis, 4 przegrane. Gole zdobyte 8, stracone 10.
@HighestInTheRoom Jesteśmy Europejskim średniakiem, który zagrałem z zespołem na swoim poziomie. Kiedy w końcu ludzie to zrozumieją? Trzeba szanować każdy wynik w tym momencie.
3
Ciekawi mnie jak wyglądają nasze wyjazdy od sezonu 21/22 w UCL. Zatem przedstawię w sumie:
3wygrane, 1 remis, 6 przegranych.
Gole zdobyte: 9
Gole stracone: 16
1
@insp1re Najlepszym dowodem na tą opinie może być podanie Kounde do Christensena w końcówce, gdy Duńczyk stracił. Andreas widać, że zmęczony, lekko się uchylił i łapie za kolana, Jules nawet patrzył w jego stronę, a ten i tak mu podał, zwłaszcza jak miał rywala na plecach.
0
@Culer9002 Wróć na ziemię, my w fazie pucharowej UCL dwa lata nie byliśmy, to raz. Dwa jesteśmy średniakiem Europejskim, takim samym jak Napoli. Trzeba zaakceptować rzeczywistość, a nie wracać do przeszłości. Kadra może się wydawać dobra, ale nie jest to zbalanasowana kadra, a do tego trener, który jeszcze się uczy zawodu ze sztabem, który się uczy zawodu.
0
@Emhyr Spotkały się dwa średniaki Europejskie, a ludzie dalej mają w głowię Barce Guardioli, czy z sezonu 14/15.
0
@macio_944 Napoli po golu czekało 4 minuty na kolejny strzał, a potem miało 3 kolejne w ciągu 10 minut. Napoli wykorzystało moment, w którym Barca siadała i strzelili gola. Za to, że zmęczona Barca dała sobie strzelić jest częściowo winien Xavi, ale też po prostu zwykły błąd Inigo - doświadczony stoper, doświadczony. Takich błędów nie powinno się popełniać w takim meczu, zwłaszcza jak cały czas drużyna trzyma poziom.
Odpoczywasz mając piłkę przy nodze, jeżeli my jej nie mamy, to nie odpoczywamy, bo piłkarze muszą pracować więcej głową, koncentracja daje tu o sobie znać i wpływa to na nich. Oddawanie piłki to błąd, bo nie tylko więcej biegasz.
Felix nic nie dał swoją zmianą. Miał jedną sytuację gdzie mógł uruchomić Lewego, to spartolił w swoim stylu. Tutaj powinien być Ferran, który by swobodnie dochodził do sytuacji, a niestety leczy kontuzje.
0
@Murazor Dlatego piszę, że za to trzeba krytykować go, ale nie za wynik końcowy. Jeżeli do momentu gola Napoli miało tylko 1 strzał na bramkę, to jedyne zarzuty do trenera jakie powinny być, to zmiany, a raczej ich brak. Powinniśmy stopniowo wzmacniać naszą defensywę, aby już bronić tego wyniku, skoro były problemy z wykończeniem, a Xavi z tym nic nie zrobił. Napoli wyrównało, coś tam spróbowało w krótkim czasie i tyle było z ich gry. Wina dzisiaj leży po stronie tylko i wyłącznie zawodników.
0
@Aragorn33 Co zrobić? Ta dominacja była widoczna może w samej końcówce spotkania po golu. Oni wszystkie strzały jakie oddali były w drugiej połowie, a przed golem oddali tylko 1 strzał. Dopiero po golu oddali 4 kolejne.
2
Xavi, Xavim, ale dzisiaj jeden błąd oraz zmarnowane parę sytuacji zremisowało ten mecz. Można winić Xaviego za spóźnione zmiany, bo zdecydowanie szybciej powinien wykonać pierwszą i to jakąś defensywną przy stanie 1-0, ale tak czy tak - stoper popełnia jeden błąd, napastnicy kolejny raz nie wykorzystują swoich sytuacji i mamy efekt. Dzisiaj winni tego wyniku są tylko i wyłącznie piłkarze.