Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilop zazwyczaj jest to Frenkie lub Pedri, ale Pedri gra jako fałszywy skrzydłowy, czy tam lewa 8,nale już nie chciałem dokładać tu Frenkiego.
@kacper_fcb ale mimo wszystko 16 lat.
0
Felix, Cancelo i Cubarsi na jednej stronie. XD Jak będzie czyste konto, to będzie ciekawie.
Cancelo odłącza prąd w pojedyńczych momentach, Felix broni dobrze, jak atakuje rywala, bo zabiera wtedy wejściem z impetem piłkę, ale jak jest 1 na 1, czy kryje to cienizna. A Cubarsi wiadomo - 16 lat.
0
@michal26 medium rare będzie próbowan, ale czuję, że będzie prędzej well done.
0
@michal26 Olive oil używam.
0
Topuria vs McGregor. Wydarzy się, czy nie?
0
@partymaker nie wiem jak to po polsku jest, ale rump steak tłumaczy na rumsztyk.
0
@michal26 smażone, nie robię warzyw na dużej ilości tłuszczu, więc nie bardzo karmelizowane. Podsmażę, tak dosyć mocno, z brokułów korzeń biorę i tak samo jak marchewka, papryka i ziemniaczki - w frytki skroję. Różnica taka, że brokuła, marchew i papryka smażone, a ziemniaki pieczone.
5
Stek jest, ziemniaczki są, marcheweczka i brokułki też, jakaś papryka do tego, jogurt w stylu greckim również jest - ale będzie obiadek. Później jak zrobię wrzucę. @pioz123 @Kluivert_P
0
@Emhyr w zeszłym sezonie Pedri miał och chyba 10+, w tym Frenkie je koksi.
0
@arasz1819 A tak z ciekawości zapytam. W końcu pisałeś, że klub ponad zawodnika. Masz do wyboru:
- Raphinha sprzedaż ale klub finansowo nie zyskuje na tym wiele i klub robi pół kroku do przodu
- De Jong sprzedaż, klub zyskuje finansowo i wykonuje 3 kroki do przodu.
Pobawmu się w gdybanie. Kogo żegnasz?
0
@Beztroskii Pan Trener Julen Nagelsmann.
0
@MesQueUnClub96 Nie wyciągam na podstawie tego wniosków. A z niczym nie będę wyjeżdżał, bo raz, że późno i idę spać, bo rano leg-day, a dwa - strata czasu na Ciebie.
1
@MesQueUnClub96 Jak Julek przereklamowany, to co o Flicku mam powiedziec? Bo przereklamowany, to za mało.
0
@SelloutCrowd Julek Nagel.
0
@MESSIah16 Xavi, Iniesta, Suarez, Mbappe, Modrić.
0
@kanver_ Cała wymieniona trójka ściąga na siebie mocno uwagę, zwłaszcza interorzy i na Lewym jest przez to mniejsza presja co prowadzi do większej pewności siebie.
0
@Tom0VeB Akurat Batflecka zacytowałem sobie. Kozal film.
0
"Tell me. Do you bleed?"
-
"You will"
4
Jest jak jest.
0
@Faro De Jong też nie mógł wiele zrobić, jedynie lepiej się ustawić, ale on od początku biegł w linii wertykalnie, jak już schodził poziomo, to był spóźniony do interwencji. Nie było szans. Pamiętaj, że piłka jest szybsza, niż zawodnik. Musiałby to wyczuć, aby przeciąć. Taka jest moja opinia.
8
@Faro Ale tu nie miał wiele do zrobienia. Jakby czekał na strzał, to by był spóźniony, w momencie ruchu nogą musiał już się rzucać, to było jak karny praktycznie. Obwinianie go za to, to głupota. Musiał wyczuć po prostu gdzie strzeli.
0
@kejdzi Nie wszystkie akcje były warte wysokiego xG, ale niektóre, jak np. Yamala, czy jedna lub dwie Gundo mogły lepiej się skończyć przy przeciągnięciu akcji podaniem. Przy Yamalu był np. Pedri wbiegający, wcześniej nawet z pierwszej do Lewego. W drugiej Lewy nie przedłużył idealnie do Pedriego chociażby. Do tego był wolej młodego Hiszpana. My mieliśmy groźniejsze dla Napoli sytuacje i zdecydowanie bardziej jakościowe, ale brakowały nam dwóch rzeczy - jakości i cierpliwości. Napoli miało za to jedną naprawdę dobrą, no może dwie sytuacje - Oshimen xG 0.47. Ponad połowa ich xG. I przy rożnym, jak ich piłkarz nabiegał impetem i obok strzelił.
10
Nie zgadzam się kompletnie z oceną trenera. Przy takiej intensywności, to było pewne, że Napoli będzie miało pewne momenty, gdzie dłużej się utrzymają, a i tak nasza drużyna utrzymała przez 75 minut meczu taką intensywność i dyscyplinę taktyczną, że 5.5 dla Xaviego, to żart. Jedyne co obniżać mu powinno ocenę, to brak zmian ze względu na zmęczenie, bo nawet jak Napoli miało piłkę, to my kasowaliśmy ich ataki jak miło. Nie bez powodu Napoli oddało tylko 1 strzał przed golem i to niecelny. 7.0 to jest ocena minimum, jaką Xavi powinien dostać. Wystawiona najsilniejsza jedenastka - dobrze przygotowany pressing, drużyna dobrze broniła, a nawet lepiej jak dobrze i jeszcze z łatwością kreowała sytuację. Nawet sam redaktor na to wskazuje, a i tak daje tak śmiesznie niską ocenę dla trenera. Tutaj należy docenić pracę wykonaną przez Xaviego i ocenić go odpowiednio wysoko. Jedyne zarzuty to ostatni kwadrans spotkania i zmiany tak naprawdę.
0
Mój tata przed meczem powiedział, że Legia wygra 3-1. Spokojnie zatem.
0
@Arden Kiedy to i o której?
0
Rennes jeszcze tylko 2 gole.
8
@shahman mógł docisnąć pedał i powiedzieć, że go nie widział.
0
@JarekS nie no, wczoraj do momentu bramki wyrównującej Napoli oddało 1 strzał i to niecelny. O jakim świetnym meczu Napoli piszesz? Świetne to mieli 15 minut. W dodatku ten gol padł po bardzo stykowej sytuacji na pograniczu faulu. Bez tego gola Napoli dalej by waliło ślepo. Dużo szczęścia mieli i tyle. A te xg, to sam gol Oshimena był wart 0.47 xg. Ta jedna sytuacja im to mocno zawyżyła. Wczoraj na przestrzenii całego meczu byliśmy zdecydowanie lepsi, a Napoli jedyne co miało, to ostatnio 15 minut, bo nawet jak byli przy piłce w końcówce 1 połowy, to zdecydowanie odcinaliśmy ich od kreowania sytuacji. Do tego patrząc na to jak ogólnie Barcy idzie w ostatnich latach w pucharach, zwłaszcza na wyjazdach oraz na terenie Włoskich drużyn, to wczoraj zagraliśmy zdecydowanie dobrze. Zwłaszcza, że zawodnicy się zmieniali, a my nadal nie radziliśmy sobie najlepiej.
0
A Pasza znowu na rowerze na majora.
https://www.instagram.com/p/C3qEnTxNnb1/?igsh=dHdqMThvMnhraDNj
0
E tam sztuczna inteligencja. Ja przed sezonem wiedziałem, że UCL nasza i postawiłem drobne.