Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Iniesta997 Najgorsze jest to, że jak nowy prezydent nie przyjdzie i nie przyniesie magicznie pieniędzy, to przekształcimy się w spółkę akcyjną. Chyba trzeba po prostu przejść w 51-49 np.
Imo trzeba też zacząć żegnać kluczowych piłkarzy i jak piszesz - stawiać na la masię budując kręgosłup na nowo. Wysokie kontrakty + piłkarze, ktòrzy gwarantujà zarobek do pożegnania - Lewy, Frenkie, Raphinha, Kounde...
E. Do tego wygrana w UCL byłaby bardzo potrzebna.
2
To był pierwszy poscast jaki oglądałem/słuchałem ogólnie i znakomicie się słuchało redaktora Michała, ale najbardziej redaktora Błażeja. Bardzo merytorycznie, świetne przykłady, trochę też zmienia na podgląd tego co robi Laporta, zwłaszcza jak redaktor Michał przytaczał to co było za jego drugiej kadencji w kontekście Xaviego, ale też w perspektywie wydanych pieniędzy na transfery. No, a z perspektywy finansowej, to redaktor Błażej znakomicie wyjaśniał naszą sytuację i częściowo można powiedzieć w skrócie, że tak jak Laporta wszedł do bagna, tak zamiast nas wyjąć, tak zadomowił w nim. Sytuacja jest niezmienna względem jego przyjścia i to martwi.
0
Obejrzałem półtora godziny tego i to w sumie najdłuższy mój podcast na ten moment, w sumie pierwszy i najdłuższy, ale Redaktora Błażeja słuchało się znakomicie, szkoda że tak mało.
1
Ferrana nie ma, a tylko Lamine go wyprzedzić potrafił. Wróci Ferran, Raphinha będzie rywalizował z Yamalem, a Felix zostanie odesłany na ławeczkę.
0
@Worny to był skład na Celte na wyjeździe przed rewanżem z Liverpoolem?
0
To jest jeden sposòb na otworzenie drzwi w zime.
https://www.instagram.com/reel/C2FAu-NIHyN/?igsh=NTd1anlpOXd4ZmJv
0
Taka ciekawostka - Od odejścia Pepa, gdy pierwszy klasyk ligowy odbywał się na Camp Nou - Barcelona wygrała La Ligę tylko dwa razy - w sezonie 12/13 oraz 18/19. Tych klasyków było 8, a o to wyniki:
12/13 - 2-2
13/14 - 2-1
16/17 - 1-1
18/19 - 5-1
19/20 - 0-0
20/21 - 1-3
21/22 - 1-2
23/24 - 1-2
Dwukrotnie ligę w tym czasie zgarniało Atletico Simeone, a trzykrotnie Real. Trzy, bo aktualny sezon wciąż trwa i mogą stracić punkty.
Natomiast gdy pierwszy ligowy klasyk odbywał się na Bernabeu, za każdym razem zwyciezcą La Liga była Barcelona. Wyniki klasyków:
14/15 - 3-1
15/16 - 0-4
17/18 - 0-3
22/23 - 3-1
1
@TR3YWAY @RoberDzik Laporta kolejny raz próbuje zrobić z Barcy pośmiewisko w wywiadzie? Lepiej siedzieć cicho, aniżeli głupoty pitolić...
0
@Gall on nie żartuje.
3
@Kamil689 To był jeden mecz piłkarza bez historii gry na tej pozycji. Duńczyk miał pojedyńcze mecze w kadrze jako defensywny pomocnik, więc trochę lepiej przygotowany do tego był. Tak samo by było z Araujo, Inigo, Kounde, czy Cubarsim, jak z Garcią. Nie miał historii gry na tej pozycji, która wymaga wielu innych aspektów, a najważniejszy to gra tyłem do bramki rywala, oni grają tylko przodem. Pressing rywala i stracona piłka. Jak nie dasz takiemu Ericowi, czy Cubarsiemu, bo ostatnio na la rambli zaczęli go wywoływać do przetestowania na pivocie, to szybkozostaną odrzuceni. A czemu? Bo jeden, dwa, czy trzy mecze to za mało. Aby się oswoić z pozycją potrzeba, nie 10, czy 15 spotkań, a ciągłej gry tam na treningach + gry w spotkaniach. Czyli gdzieś z pół sezonu do sezonu conajmniej. Kompletnie inne automatyzmy do wyćwiczenia.
@Faro Warte spróbowania, ale pod warunkiem, że jest się cierpliwym.
0
@krefi10 No ciekawe, ale trochę by się oswajał, chyba że w przeszłości w młodzieżówce grał już gdzieś w środku pola. Patrz przykład Christensena. Tutaj wchodzi przecież kompletna zmiana podejścia do gry, więcej analizowania tego co się dzieje, obracania głową, poruszania się i asekurowania partnerów, a do tego gra plecami do bramki rywala oraz twarzą do niej. Do tego jeszcze kompletnie inna intensywność.
0
@ranger3120 Ruda tańczy.
1
@Emhyr właśnie znalazłem to ćwiczenie Pedriego.
0
@bartekvisca po klasyku będą. A po meczu Realu z Bilbao również. Będzie -2. Klasyk wygramy 2-0,Real zremisuje jeden mecz z kimś jeszcze, my wygramy wszystko i skończymy z tą samą ilością punktów.
5
@FCB24 Jakie prowadził. Przez 30 minit Atleti miało dwie sytuacje. Te 30 minut, to była walka w środku pola praktycznie z próbami przejść na długie piłki obu ekip momentami, zwłaszcza u nas. Te półgodziny nikt nie prowadził gry. Potem my zdobyliśmy gola i mecz szedł w dwie strony, a my bylismy do bólu skuteczni. To było spotkanie w dwie strony po golu, ale byliśmy lepsi skutecznie i wygraliśmy A w dwie strony dlatego, że Atleti goniło wynik, więc było później pewne, że coś sobie stworzą.
0
Tak klepali przez chwilè i Felix spartolić musiał...
0
Liga Mistrzòw nasza.
0
Lewy gol i 2 asysty. Partidazo!
0
W 10 wygrywamy 2-0 z Atletico na 12.
0
Fermin zejdzie, jak Yamal wejdzie.
0
Lewy gol i asysta. A było stawiać na jego gola w tej orzerwie.
0
@Barcasub Lewy niewiele daje? Oglądamy inny mecz chyba. Lewy kluczowy przy golu, wrzutka do Raphinhi, a takźe sporo brania na siebie rywali, aby koledzy mieli łatwiej + zejścia z zagraniem na trzeciego podczas pressingu Atleti. Felixa poza akcją bramkową, to praktycznie nie ma.
0
@Barcasub Roque lub Lamine i na lewą Frrmin.
0
Brawo Felix. Po przerwie zjazd do bazy.
0
@Roobo Nie. Obserwuję w miarę uważnie te jego wyjścia i partner cały czas pod presją.
0
A Felix kolejne wyjście za linie, jak partner z piłką ma rywala przed sobą, który blokuje możliwość podania.
0
@Szmulek Gra normalny mecz.
0
@Coutinho007 akurat Roberto podanie spieprzył.
0
@tbas chodzi mi o podanie w to samo dokładnie miejsce, co w jednym z meczów ligowych do Romeu, po którym padł gol rywali.
0
Nie no, Marc odwalił drugi raz ten sam błąd w tym sezonie. XD