2

United strzelać nie kazano.

0

@FcPortoFan1999 Ale mój kupon już tak.

1

Manchester chyba nie chce strzelić gola.

1

@FCB_dimiC musiałem wyskoczyć na chwilę z domu, a chciałem od razu jeść jak wrócę. Problem w tym, że mama nie rozumie prostego, aż ser zacznie się robić pozłacany, tylko robi tyle ile pisze na instrukcji. Dzięki.

2

Pierwszy raz robiona. Lasagne. Trochę przypieczona, ale mnie nie było i to nie ja pilnowałem, jak się piekło w piekarniku.
https://zapodaj.net/plik-jWIOmYczdv

0

Popieracie opinię Conora?


0

Gol Monzy to był pewniaczek.

0

@esem91 nie widzę nic złego w tym filmiku.

0

Ernesto 'Maestro' Valverde.

1

0

@FcPortoFan1999 czyste 1.

0

@tbas gralem przy 0-0 w 20 ktorejs minucie chyba.
@Rust_Cohle ty możesz z wp.

0

Dzięki Lucho za to, że nie wygraliścue. Kupon do kosza. Dłużej było kisić Mbappe na ławce...

0

@BORO_12 żaden z nich nie jest gwarancją niczego. Obaj są na tym samym poziomie i mogą pójść tylko wyżej, jeżeli będą się poprawiali. To są wciążmłodzi szkoleniowcy.

1

@MesQueUnClub96 Nie no, oni wręcz muszą wygrać tą Premier League. Najmniej straconych, najwięcej strzelonych. Do tego wcale nie odstają nawet na chwilę od Live i City, a są na tym samym poziomie.

0

@ViscaelBarca2007 Nie, szykują Marqueza raczej. Przynajmniej tak mi się wydaje. Newsy identyczne co za drugiej kadencji Laporty przed pożegnaniem Rijkaarda. Osobiście wolałbym pozostanie Xaviego, mimo tego, jak prowadzi zespół, ale przy tym co mamy w klubie, co robi zarząd, jacy są kibice. Ciężko mi jest pozostawić Xaviego, który jest zmuszony do robienia wyniku kosztem rozwoju własnego, tak samo jest z młodzieżą.

1

@AFA 49 goli straconych Aston, ale co Dibu na Mistrzostwach bronił to jego. Mimo wszystko nie oszukujmy się. Przehypowany jest Argentyńczyk.

0

@MesQueUnClub96 chciało, to za dużo powiedziane.

0

@IronSanHybrid tydzień temu też przegrywali 2-0 i skończyli 3-3.

0

@MesQueUnClub96 A ponoć Julek był problemem.

0

@Herato nawet talizman Mistrzostw Coman nie pomaga.

0

Teraz, żeby tylko Heidenheim nie zrobiło tego 3-3.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14265584#comment-14265584

1

Chyba jednak z Werderem zagrają o tytuł. XD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14262631#comment-14262631

0

@Popitek12 177cm, to wcale nie tak nisko.

0

@Visca_barca Stuttgart?

0

@Visca_barca Werder Bremen.

0

@ranger3120 Trenbolone.

1

Manchester, United, boom, boom, boom.

0

Kreda, paski, czy żadne z tych?

6

@BORO_12 a ja kopa w dupe i niech zatrzymują sobie Felixa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?