Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Khajio O kurde, ostro. Haha. XD
1
@Volk Le piłkarsko jest chyba starszy od nich. Iniesta i Xavi porównywalni, albo lekko młodsi, ale naprawdę blisko nich. Do tego dochodzi kwestia tego ile z tego czasu grali pod największą presją w piłce nożnej na świecie... nie bez powodu mówi się "wiek to tylko liczba".
0
@MeMyselfAndI aj faktycznie. Mój błąd. Poprawione.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 dopiero wrócił, a do tego tylko jeden mecz przed rewanżem nie wygląda na idealne ogranie się mimo treningów.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Ederson, to wątpię...
0
City z szansą na odrobienie trypletu. XD
4
City na własnym stadionie z Realem jeszcze nie przegrało. Zagrali 5 spotkań. 2 remisy, 3 wygrane, z czego remisy były w dwóch pierwszych starciach na stadionie Manchesteru. Wyniki spotkań od pierwszego starcia do ostatniego:
1-1, 0-0, 2-1, 4-3, 4-0
1
Wizjonerzy dzisiaj bez zwycięstwa. Ciekawe jak jutro dwaj kolejni sobie poradzą?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Saka, co to ma być?!
0
@kuz przypadkowy nie, ale szczęśliwy.
0
Jednak u Pepa nie ma bez zmian.
0
Ale golazo Valverde. :O
0
4 mecz z rzędu gdzie Bayern traci gola w 75+ minucie. Oj coś czuję, że tu jeszcze padnie bramka dla Arsenalu.
2
@Culer9002 Jutro popularne będą undery. :D
0
@Trojanek23 Piłka nie tyle co stała się taktyczna, a po prostu piłkarze grają prosto. Bez ryzyka. Mało jest takich akcji gdzie piłkarze podają na ścianę na małej przestrzenii gdzie jest 3-4 rywali. Teraz popularne jest przebijanie tych liń, podania progresywne, nie te, które są widowiskowe i mogą akcją dwójkową zdobyć przestrzeń. Jak już dochodzi do takich akcji, to tylko wtedy, gdy piłka znajduje się w bocznych sektorach, a nie środkowych. Ostatnia taka ekipa co była to, albo Bayern Pepa, albo Barca Lucho gdzie było MSN i tak grało.
0
W ostatnich 5 meczach Bayernu 3 z 8 straconych goli padło w 75+ minucie. Z czego wszystkie te gole padały w ostatnich 3 spotkaniach.
1
@AFA Akurat w tym meczu w tym momencie dla City taki piłkarz, który będzie robił przewagę w bocznych sektorach, tworzył sytuację i potrafił samemu do nich dojść - będzie potrzebny. Doku to jest podobny piłkarz do Dembele i jest w stanie tak grać. A, że Real się zamknął i kontruje - to trzeba podjąć ryzyko.
0
Gundo w głębi pola i rozrzuca piłeczki na kontry?
'[Albert Nadal, ARA] Macie w drużynie aktualnego zdobywcę Ligi Mistrzrów, czyli Gündoğana. Gdzie go ustawisz? Bliżej rozegrania czy bliżej bramki rywala?
Nie mogę dać wskazówek, jutro zobaczycie. Gündoğan będzie ważny. Ważne będzie to wygrywanie pojedynków w środku pola... przyjęcie kierunkowe, gra na ścianę, gra "na trzeciego"... drużyny Luisa Enrique są być może najbardziej intensywne na świecie. Tak ja to widziałem. Widziałem, jak trenuje Luis i wymagania są najwyższe. Będzie nam trudno utrzymywać się przy piłce na połowie rywala, wyprowadzać piłkę... Myślę, że przygotowaliśmy się dobrze, ale w futbolu jest tyle zmiennych i musimy je kontrolować.'
'[Carlos Monfort, Jijantes FC] Czy na tym etapie sezonu będzie podejmowane ryzyko z piłkarzami, którzy się wyleczyli?
Nie, przede wszystkim ważne są odczucia fizyczne, jak się wszyscy mają, i potem zdecydujemy. Jutro będziemy rozmawiać na temat tych, którzy mieli dolegliwości lub wracają po kontuzjach. W kontekście wyjściowego składu kluczowy jest przede wszystkim stan formy.'
Czyli jak już, to zagra Frenkie, który miał kontuzję kostki, a nie mięśniową. Pedri i Christensen raczej nie zagrają. Chociaż wątpię, że którykolwiek zagra. Pewnie zagrają Ci, co do tej pory grali w środku.
0
@partymaker z Liverpoolem w drugiej połowie pewnie.
17
Narazie DNA Barcelony przegrywa. A jak dzisiaj przegra, to jutro robimy Paryž bez mydła, bo wiadomo - Xavi jako trener nie ma naszego dna.
0
Ale Sane akcje spartolił. XD
0
Grealish, ale mógł być gol po akcji. A w drugą Rodrygo za to.
0
Arsenal gra, a Bayern strzela.
0
Sane co piłeczkę dał.
0
No i kupon do kosza.
0
Piszecie, jakby City z dupy nie strzeliło. XD
0
No to na 1-1 niech się skończy.
1
Sakaaaaaa! Arsenal!
2
No i na 1-0 niech się skończy, no maks jesszcze jeden gol i starczy.