2

Fajnie że Balde jest szybki ale fajnie by było gdyby chociaż raz celnie dośrodkował

0

@lukkobe a nie wziales pod uwagę że może pismak ze sportu ma lepsze informację niż jakaś randomowa strona z neta?

0

No i co? Gdzie są te wasze miliardy które Frenkie miał zarabiać? Jakaś strona z dupy podaławała ok 40mln brutto a tutaj nagle okazuje się że Frenkie w ogóle nie jest przepłacony.

1

@Borneo Nie rób afery tam gdzie jej nie ma, te 34mld deficytu na wrzesień to jest kropla w oceanie długów pisu. Pis oczywiście chciał wypuścić te dane po wyborach żeby nie wpłynęły na ich kampanie.
Prawdziwy problem jest w tym że PiS wyprowadził masę wydatków poza budżet i ta kasa nie jest jeszcze policzona, o jak dużej dziurze mówimy? tego jeszcze nikt nie wie aczkolwiek opozycja dokładnie wiedziała że budżet jest dziurawy a zadłużenie rośnie, na długo przed wyborami o tym wiedzieli więc sorry teraz niech lepiej wyczarują kasę bo nikt zdrowy na umyśle nie kupi ich wymówek typu "no wiecie, głupia sprawa ale jednak nic z tych obietnic nie zrealizujemy, zamiast tego podniesiemy podatki bo pis był taki zły". Ja przypomnę że była jedna partia która mówiła że nas nie stać na rozdawnictwo i trzeba zredukować wydatki, to się ludzie śmiali że niby ich plan jest nie do zrealizowania.

5

@zenoowity To nie PSL dostał się warunkowo do sejmu tylko idioci kolejny raz nabrali się na leśnych dziadków, 4 lata temu weszli tylko dzięki Kukizowi, teraz weszli dzięki Hołowni (który bez PSLu też by nie wszedł bo nie miał żadnych struktur) i za 4 lata znajdą kolejnego frajera i nabiorą kolejnych debili na jakąś "nową twarz" PSL nie wpiszę w umowę nic światopoglądowego i to jest oczywiste bo to są KONSERWATYŚCI i jak mówiłem to przed wyborami to mnie ludzie od pisiorów wyzywali, a jak mówiłem że PSL ma najbliżej do pisu to w ogóle od troli i debili wyzywali...

6

@MarioVeB! ja zagłosowałem w tym referendum bo wiem jak działają te zakłamane polityczne mordy, za 2-3 lata nikt nie będzie pamiętał o tym czy to referendum było zmanipulowane, za to jak padnie temat referendum to wszyscy powiedzą że "Polacy nie chcą chodzić na referenda, nawet jak odbywają się w dniu wyborów".

0

@MarioVeB! Doszliśmy do momentu w którym trzeba w programie partii sprawdzać co oznacza "DOBROWOLNY ZUS DLA PRZEDSIĘBIORCÓW" w przypadku 3D, a jeszcze chwile temu te same osoby śmiały się jak Mentzen mówił na tik toku że zlikwiduje ZUS a tak naprawdę to chciał go zreformować :)

0

@macio_944 Nie ma to jak Pawlak w resorcie klimatu i energii xD

4

@Herato Ale wiesz że wysokie zarobki amerykanów nie wynikają z tego że nie mają płatnego urlopu?

1

@MessiTheBesst Ile można wałkować temat... KO nie ma programu, a przynajmniej ma go w dupie, liczą się stołki. PSL już wyjaśnił że w sumie to żartował i dobrowolny ZUS to tak naprawdę pomysł odroczenia płatności z czasów covidu xD

5

@MesQueUnClub_87 ej ale koleś napisał jedynie że opinia „zachodu” to nie jest żaden wyznacznik i trzeba skończyć z jakimś chorym kompleksem… w tej niesamowicie progresywnej Francjii Marii Le Pen zdobyła 42% głosów a w Niemczech Afd notuje 22% poparcia.

3

@DonCarletto To ja Ci zdradzę sekret, za 4 lata wszyscy będą głosować na PiS żeby odsunąć PO od władzy albo na PO żeby PiS nie wróciło, i tak co 4 lata :) ale spokojnie byku, następne wyboru to już na bank ludzie nie będą głosować przeciwko komuś, a chwile potem Dembele w końcu odpali.

0

@Criss18Barca Tak, na drugie miejsce powoli wskakuje Wilk, minimalna strata do Korwina ale tam i tak Konfa dostanie max 1 mandat.

11

Korwin twierdził że Konfa zaliczyła słaby wynik bo schowała jego i Brauna na czas wyborów. Tymczasem Korwin powoli spada na 3 miejsce na swojej liście pomimo startu z jedynki xD

0

@MarioVeB! dobra dobra eksperci z peło, zobaczymy kiedy ta kasa z KPO przyjdzie :)

1

@aleksandrowielki A teraz zastanówmy się, jak do tego doszło, skąd te 8.5% i 14-15% ? Otóż najpierw zjedli Kukiza, a teraz wyciągnął ich Hołownia w dużych miastach bo ludzie zapomnieli co stoi za nazwą 3D. Ja tam nie mam zamiaru ich krytykować, bo politycznie to mistrzostwo świata, bardziej dziwie się ludziom którzy uwierzyli że to jest jakaś nowość w Polskiej polityce.

3

@A4ron hahaha xD no chce to zobaczyć, środki z KPO są uzależnione od ustawy o sądownictwie, opozycja nie ma szans oddalić weta prezydenta a Duda ma kadencje do 2025.

1

@Matan_Zajcev Nie zgodzę się z tym że Mentzen położył Konfe, po wybuchu wojny na Ukrainie i rozłamie z Dziamborem Konfie spadło do 5-6%. Mentzen dużo stracił całkowicie zlewając debate z Petru i pomimo tego że wcale merytorycznie nie przegrał to zwyczajnie wypadł niepoważnie.

Konfe pogrążyły ufoludki z dalszych miejsc i kolejne ekscesy Korwina. Ja sam oddałem głos nieważny a chciałem głosować na Konfe. Jednak zwyczajnie to już było za wiele, bo jak głupim trzeba być żeby chodzić na jakieś spotkania inceli patriarchatu w piwnicy, walić teksty o miękkiej pedofili czy wystawiać na liście płaskoziemców. Litości.

0

@arasz1819 No nie, frekwencja sprzyjała PO i PiS, wystarczy popytać ile ludzi szło głosować na PO tylko dlatego że bali się 3 kadencji PiSu. To nie są ludzie którzy popierają platformę i Tuska, to są ludzie którzy nienawidzą Pisu.

0

@arasz1819 Przecież Konfa ma lepszy wynik niż 4 lata temu, dodatkowo przy większej frekwencji a tutaj narracja jakby im spadło...

1

@kamilop Znam kilka osób które zagłosowały na 3d tylko dlatego że bali się że nie przekroczą progu i bali się że wtedy PiS znowu będzie rządzić

0

@fart a co mnie interesuje jak podają stację TV, to się szybko zmienia, na stronie PKW jest już ponad 40% i wyniki nie pokrywają się z wynikami na ewybory

1

@fart Jeżeli źródłem jest OKW to możesz sobie te dane w tyłek włożyć bo na ich stronie to na 10:30 KO wygrywa z PiSem xD Ja biorę dane z oficjalnej strony PKW i wyniki nie pokrywają się z tym co podają na ewybory.eu i raczej ufam PKW.

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/sejm/wynik/pl

3

@fart na stronie pkw jest zliczone 39% a Ty już masz 41 xd

0

@tomek8756 https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl czasem servery padają i trzeba odświeżać

0

@michal26 PSL jest w każdych sondażach niedoszacowany, ludzie nie głosują na PSL tylko na "swojego wójta", co 4 lata to samo, stąd taki wynik. Dodatkowo wysoka frekwencja pomaga opozycji, ale trzeba czekać sam obstawiałem że dostaną od 10 do 14. Wynik PiSu jest nadzwyczaj wysoki, nie spodziewałem się, to samo KO. Aczkolwiek ostateczne wyniki jeszcze się zmienią.

1

Wczoraj wstrzymywałem się z komentarzami bo wyniki exitpol pokazały na Słowacji ile są wartę. Na chwilę obecną jest dopiero zliczone 25% głosów ale już w tej chwili wyniki są ekstremalnie różne od exitpoli a tutaj każdy pkt procentowy ma gigantyczne znaczenie. Poczekałbym z tym huraoptymizmem na lewicy bo z 248 mandatów może się zrobić 230 a nawet niech będzie 235, to jest bardzo krucha większość. Tymczasem politycy opozycji już pieją z zachwytu że wygrali. Jak po 50% zliczonych głosów PiS będzie miał dalej 40% to im miny trochę zwiędną.

0

@RoberDzik bo wyborcy lewicy uważają że jak nazywają kogoś faszystą i debilem to nie jest propaganda ale jak zarzucisz wspaniałemu Donaldowi że był do dupy premier to gwałcisz konstytucje.

Jeżeli chcesz być obiektywny to musisz dostrzegać winy swojego ugrupowania i piętnować je na równi z przekonaniami z drugiej strony. Niestety platformesi to fanatycy, widzą świat czarno biało

1

@tristan87 Ja mam pytanie, kiedy jakikolwiek rząd zabrał się za budowanie mieszkań i zrobił to dobrze? Kto będzie budował te mieszkania? Deweloper który wygra przetarg na najtańszą ofertą? Ojciec mojego kumpla ma firmę budowlaną która startuje w wielu projektach rządowych i samorządowych. Wszystko jest dokładnie ustawione i każdy przed przetargiem wie która oferta wygra. Nic dobrego nie wyjdzie z budowania mieszkań przez państwo.

15

@Kgorecki2500 Naczelni naganiacze Tuska odnieśli sromotną porażkę, sto dwadzieścia pierdyliardów postów dziennie ciśnięcia po Konfie i wychwalnia PO nie dało rezultatów.

Edit: Next time jak chcecie kogoś nakłonić do zmiany zdania to polecam nie zaczynać od nazywania kogoś faszystowskim debilem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?