0

@jacobFCB Tak samo jak kłamią w sprawie aborcji, każda partia która mówi że zmieni prawo aborcyjne zwyczajnie kłamie, bo musieliby zmienić konstytucję a jak wiemy nie ma najmniejszych szans na to.

0

@Barcelonka070 No jeżeli chcesz żeby nic się nie zmieniło i dalej było jak jest to wybór PO to świetna opcja. Oni nawet nie udają że nie mają programu i skleili coś na szybko żeby się ludzie odczepili. Powiedz mi które propozycje są utopijne?

0

@Barcelonka070 Nie, wręcz przeciwnie. Pis zaczął się stawiać Ukrainie bo elektorat antyukraiński przeszedł do Kofny a Ci zaostrzyli przekaz żeby temu zapobiec.

Edit: zadałeś sobie w ogóle trochę trudu żeby pooglądać wystąpienia Konfy, przeczytać program czy zobaczyć jakieś debaty czy opierasz swój pogląd na toktokach i twiterze?

Z wszystkich partii w sejmie Konfa dała najwięcej konkretów.

2

@Barcelonka070 wszędzie na świecie przedstawiciele rządu lobbują w kwestiach zbrojeniowych ale co tam, jak pis tego nie to na bank wie co robi xD i gdzie tutaj jest szczucie na Ukraine?

1

@_barti w tym sondażu nagle magicznie dostali +3pkt procentowe, to jest nierealne i nie ma co się tym sugerować. Ważna jest średnia

8

@Comentateiro Aha, czyli hejtowanie jest spoko, pod warunkiem że nie hejtuje się jedynej słusznej opcji xD to jest straszne że nie widzisz tego że tak bardzo uwierzyliście w swoją wyższość że bliżej wam do faszystów niż nacjonalistom przed którymi tak ostrzegacie.

0

@tbas Hajty ... ale nie przejmuj się idź siać swoją nienawiść dalej :) to pasuje do fanatyków Tuska.

11

@tbas Czałowieku, prześledź sobie wpisy na rambli z ostatnich 2 lat to Ci wyjdzie że co czwarty post to napierdalanie platformersów na konfe.

50

@Comentateiro Mamy to! Kolejny post o konfederacji! Ciekawe czy wam się znudzi czy jednak ta obsesja zostanie z wami do końca.

15

@Pitinho Jak się jest fanatykiem Tuska to się widzi tylko ataki na swojego guru a prawda jest taka że najbardziej agresywną grupą tutaj są wyborcy PO którzy przynajmniej 5 razy dziennie muszą napisać coś o Konfie albo im dupę rozsadzi.

4

@MessiForeverTheBest NO NO ALE SIĘ TERAZ POPISAŁEŚ

Po pierwsze obniżka stóp procentowych nie działa natychmiast, dlatego że ludzie jeszcze nawet nie otrzymali zaktualizowanych rat kredytów.

Po drugie, na inflację wpływają również inne czynniki jak chociażby, no nie wiem, może sztuczne zaniżanie ceny paliwa przez monopolistę kontrolowanego przez partię rządzącą? A ceny paliw mają kluczowe znaczenie przy takich odczytach.

1

@LioMessi10 zanim zagłosujesz na Tuska, sprawdź sobie z jakimi hasłami szli do parlamentu w 2007 roku, możesz się zdziwić. Przez 8 lat nie zrobili absolutnie nic, nie licząc rozkradania wszystkiego co się dało i pierdzenia w stołek mówiąc że nic się nie da. Tusk to największy kłamca w Polskiej polityce, nawet Morawiecki tak nie kłamie jak ryży. Dodatkowo sprawdź sobie jakie było bezrobocie w Polsce za czasów PO i jak bardzo w dupie mieli obywateli. PiS wygrał wyboru w 2015 roku bo PO była tak beznadziejna że dosłownie wszystko było lepsze od nich.

17

@_barti Klasyczne zachowanie, jak ktoś nie chciał się zaszczepić bo twierdził że te szczepionki nie są dobrze sprawdzone to był szurem, mordercą i bandytą ale jak się okazało że miał rację to nagle "HAHA TO UMRE CZY NIE" ? I żeby nie było, mówię to jako osoba zaszczepiona.

@macio_944 Nie, to była wina całej machiny medialnej która nie pozwalała kwestionować szczepionek bo od razu się było szurem i mordercą. Gdyby nie było presji społecznej to nikt by nie zataił takiej informacji, a gdyby została ona podana do publicznej wiadomości to myślę że sporo osób 2 razy by się zastanowiło przed szczepieniem.

3

@tomek8756 Widzę że się wszyscy odrazu łyknęli dane z twitera jako prawdę objawioną i nikt nie sprawdził. Dane są z dupy, minimalna krajowa na Litwie w 2024 ma wynieść ok 934 euro (obecnie 840). Według wykresu powyżej będzie to około 20% ale nie pasuje do narracji więc wystarczy pomieszać trochę przedziały i mamy sensacje.

0

@FanBarcYxD Dobry obraz 65" do około 4K? Może być ciężko, chyba że jakiś starszy model i chromecast do tego.

0

@prokofiew Widzę nie do końca rozumiesz o co mi chodzi... GRAŁO TRZECH STOPERÓW BO WYSTAWIALIŚMY TRZECH NOMINALNYCH STOPERÓW a nie że graliśmy w ustawieniu z trzema stoperami. Druga sprawa, nasze ustawienie jest asymetryczne i w poprzednim sezonie PO grał o wiele niżej niż LO. Teraz kiedy jest Cancelo zarówno jeden jak i drugi gra wysoko, porównaj sobie średnią pozycje Kounde z zeszłego sezonu do pozycji Cancelo. Do tego wszystkiego dodajmy kontuzję Araujo i słaby powrót, kiepską formę Inigo Martineza który również wraca po kontuzji i słabszą (wciąż bardzo dobrą) formę MATS'a. Mamy gotowy przepis na utratę większej ilości bramek.

0

@prokofiew Kounde, Araujo, Christensen to co to było? Trzech napastników? To że Kounde grał jako PO nie znaczy że był PO, nasze ustawienie nie było symetryczne i przy wysoko ustawionym Balde w fazie ataku, Kounde zostawał nisko. Plusem tego rozwiązania była lepsza asekuracja stoperów, minusem mniejsze zagrożenie pod bramką rywala. Teraz Cancelo gra o wiele wyżej, efekt taki że więcej strzelamy i więcej tracimy.

1

@prokofiew w zeszłym sezonie Mats wyciągał po 3-4 setki w meczu dodatkowo graliśmy trójką stoperów w obronie bo na PO występował Kounde. Teraz gramy o wiele bardziej ofensywnie a Mats nie będzie nam dupy ratował w każdym meczu. W każdym razie twierdzenie że Busquets był jakimś filarem defensywy to żart. Polecam sobie odpalić mecze z Bayernem.

10

Kurwa mać doliczył 7 minut przy 5 minutowym varze z czego grali kurwa 2 minuty i kończy od razu.

0

Wiem ktoś dlaczego Mallorca gra na murawie z pastwiska?

0

@DragonxNF udowodnisz że by tego nie ustał bez kontaktu? Powtórki zniekształcają obraz bo nie pokazują chociażby dynamiki akcji. To był karny

1

@natanvip powinno być 3. Seta Raphinhi i Ferrana

0

Nie no sorry ale Ferran bez Lewego to jest dramat. W polu karnym sam Gundogan…

4

@Kamilos84 no to chyba coś im nie pyka bo przez ataki na Polskę zyskuje PiS i Konfa a nie partię pro unijne xD

0

@Amigo_Blanco Konfa - 78, 3D - 75, BP - 74, PO - 70 ( z czego PO sra na program i poglądy więc się nie liczy ). Na końcu Lewica i Pis odpowiednio 44 i 36%.

11

@Comentateiro Czy brygada świętokrzyska dostała owacje na stojąco w parlamencie?

0

@Eto'o9 R10 No nie kolego, wybrałeś sobie kilka haseł które Ci pasują, ja pamiętam jak wszystkie media rozpisywały się nad zakazem rozwodu po tym jak Mentzen powiedział że CHCIAŁBY MÓC WZIĄĆ TAKI ŚLUB. Teksty Korwina i Brauna już nikogo nie interesują bo wszyscy przywykli do tego że są odklejeni.

7

@Firestone Ludzie tutaj mówili że będziemy tęsknić za Dembele xD tymczasem potężny Ousman 0 goli i 1 asysta w 6 meczach, do tego 3 miejsce w lidze.

0

@Eto'o9 R10 No właśnie media tak opisują Konfe a sama Konfa stara się budować kampanie o wolność wyboru i niskie podatki. Zwyczajnie redaktorzy szukają sensacji bo wiedzą że poglądy konserwatywne wzbudzają sensacje w internecie i czekają na zdanie które będzie można wrzucić do nagłówka.

3

Wie ktoś jakiego fikołka logicznego stosują kibice Realu tłumacząc że ledwo wygraliśmy ze słabą Celtą kiedy sami wygrali z nimi 1:0 po bramce w 81 minucie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?