0

@macio_944 mamy sierpień, wyborcy konfy mają wakacje. Spokojnie.

0

@lenkas Najpierw ordynarnie mnie atakujesz i wyzywasz a potem płaczesz nad poziomem wypowiedzi i językiem, sorry ale myślę ze nie mógłbyś być niczyim ojcem a przynajmniej nie życzę żadnemu dziecku takiego ojca. Jeżeli miałbym dorosłą córkę, która ma 33 LATA to oczekiwałbym i że jak facet ją klepnie w tyłek albo pocałuje bez pozwolenia to da mu z lepca i powie wprost co o tym myśli bo jest dorosłą kobietą.

Z tego artykułu wynika że dziewczyna nie chce się wypowiadać a ja nie muszę znajdować żadnej wypowiedzi bo to ona stawia granice na co komu pozwala i ona ma zareagować jak coś jest nie tak. Jeśli wyjdzie i powie "TAK ZOSTAŁAM SKRZYWDZONA" to ja nie będę miał problemu z tym żeby powiedzieć że tak się stało i trzeba działać.

1

@lenkas Brawo mamy simpa roku, spermorycerza na białym koniu poddaństwa. Rozumiem że Twoja córka będzie chodzić w kneblu i na łańcuchu bo jak pozna chłopaka to napewno ją zmanipulował i gwałci ją mentalnie. A co ja za pierdoły wygaduje, takie simpy jak Ty seks widziały tylko na pornolach. Jeszcze raz podkreślę. Jeśli osoba pocałowana nie uznała tego jako coś skandalicznego, nie czuje się pokrzywdzona to znaczy że nie jest! To jest w ogóle dla mnie coś absurdalnego że wy macie tak sprane mózgi lewactwem że nie przeszkadza wam to że kobiety dosłownie płaczą będąc napastowane przez transów którzy legalnie wchodzą do damskich szatni i łazienek i macie to totalnie w dupie, a z drugiej strony o jakiś pocałunek w przypływie emocji robicie drame roku, w sytuacji w której dziewczyna nie powiedziała oficjalnie "TAK UWAŻAM ŻE ZROBIONO MI KRZYWDĘ". Jeśli to zrobi, to nie będę miał żadnego problemu z tym żeby powiedzieć że doszło do SKANDALU i powinien się wtedy podać do dymisji.

2

@Zulov a czy wszystko nie zależy od wyników z poszczególnych regionów? Przecież są wielomandatowe okręgi wyborcze i wyniki szczątkowe mają kolosalne znaczenie.

2

@6bakero czyli z tego co rozumiem to wszyscy są oburzeni oprócz kobiety której to dotyczyło? Dla zachodu już chyba nie ma ratunku...

@PietrasCoelho Ale powiedziała że miała coś przeciwko albo jej to nie pasowało? Czy uważa się za pokrzywdzoną? Czy dopiero wszyscy jej próbują to wmówić? Bo to ma kolosalne znaczenie.

3

@kuz Nie ma czegoś takiego jak zwykli Rosjanie, obywatele. Tam Putin ma poparcie na poziomie 80% i to nie jest wynik sfałszowany. Tam nikt nie ma nic przeciwko mordowaniu i gwałceniu Ukraińców. Obrzydliwi ludzie, obrzydliwy naród. Przecież nawet Nawalny, nadzieja zachodu, popierał aneksje Krymu. Może znajdzie się jakiś promil normalnych ludzi ale to taka łyżka miodu w beczce dziegciu.

0

@tristan87 Nasz kapitan to powinien sobie odpuścić wypowiedzi bo ostatnim razem coś mu nie zagrało w główce i pozdrawiał zbrodniarzy wojennych.

0

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? Bo słyszałem jedynie że typ pocałował jakąś zawodniczkę po wygraniu turnieju a potem ta laska chyba powiedziała że jest spoko i nie ma problemu z tym.

1

@adasko1998 Typie ja się nie dziwie że Ty na PO głosujesz jak dla Ciebie 3.5k x 15 to 135tyś ... Druga sprawa, mówisz o odejściu od PO-PISU i potem że trzeba głosować na PO xD W ogóle to ile ja się naczytałem o tych końcach świata, końcu wolności, tyrani czy autorytaryzmie i bawi mnie że są ludzie którzy dalej w to wierzą. PO w niczym, absolutnie w niczym od PISU nie jest lepsze, to jest ta sama banda złodziei i oszustów. Wiesz czemu rządzi PiS? Bo PO przez 8lat było tak beznadziejne że PiS zgarnął 44%. A teksty o zbliżaniu do Białorusi za panowania kaczora to już w ogóle świadczy o tym że wiedzę o polityce czerpiesz z tik toka i memów w internecie, ewentualnie oglądasz TVN i wierzysz w tą całą szczujnie.

2

@TheNekro94 No i kolejny który nie wie że nie można wpłacić na swoją kampanie więcej niż 15 krotność minimalnego wynagrodzenia xD Jak nie znasz tak podstawowych rzeczy to weź człowieku odpuść sobie komentowanie polityki bo tylko się kompromitujesz xD

"Łączna suma wpłat od osoby fizycznej na rzecz jednego komitetu wyborczego wyborców nie może przekraczać 15-krotności minimalnego wynagrodzenia za pracę w dniu poprzedzającym dzień ogłoszenia postanowienia o zarządzeniu wyborów (art. 113 ust. 3 Ordynacji)."

EDIT: Jeszcze żeby doprecyzować bo poszukałem jak to wygląda w przypadku konkretnie kandydata:

"Kandydat na posła, kandydat na senatora, kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej oraz kandydat na posła do Parlamentu Europejskiego będący obywatelem polskim może wpłacić na rzecz komitetu wyborczego sumę nieprzekraczającą 45-krotności minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów, obowiązującego w dniu poprzedzającym dzień ogłoszenia aktu o zarządzeniu wyborów."

Czyli albo dostanie się hajs od ludzi albo ma się bieda kampanie, proste.

13

@tomek8756 Lewica wystawia kandydatów którzy nie mają pojęcia o czym mówią, nie znają prawa i przepisów a do tego są zwyczajnie głupi? Stare, znałem.

3

@Joe_Pesci No i zabrali patolewicy zajęcie na następne 48 godzin, będą musieli wrócić do bicia matek i walki o prawa dla pedofili, no trudno...

13

@mekston Wszyscy się śmiali z Busquetsa a on jeden wiedział że nie będzie miał kontuzji mięśniowych jak nie będzie miał mięśni,

0

@PatriBarca Odwołanie pewnie będzie zależeć od miasta, ja ostatni raz robiłem to chyba 9-10 lat temu w Krk i ogólnie odwołania zwykle uznawali z tego co pamiętam, trzeba było tylko opłacić dychę kosztów... Inna sprawa że trzeba było iść osobiście i tłumaczyć się urzędnikowi.

0

Dobrze że jest Gundogan bo gdyby za Pedriego miał grać Kessie to chyba bym sobie wolał odpuścić oglądanie maszyny Xaviego.

12

@Comentateiro Myślę że większość kobiet mimo wszystko nie jest za dyskryminowaniem mężczyzn i nie chcą żeby ktoś im zabierał 70% wypłaty a dzieci do żłobka kazał wozić komunikacją miejską.

Widzisz, ja się czuje jednak opluwany bo jest kilka takich nurtów lewicowych które twierdzą że jako mężczyzna jestem odpowiedzialny za całe zło tego świata, no chyba że uważam się jednak nie za mężczyznę a np za kobietę. Wtedy należy mi się urlop menstruacyjny i dostęp do damskiej toalety.

29

@Comentateiro Zastanawiasz się dlaczego partia która chce 70% podatku dochodowego, zakazu jedzenia mięsa, zakazu rejestracji samochód spalinowych, zakazu wychodzenia z domu bez certyfikatu szczepienia, i do tego jawnie dyskryminująca i plująca na mężczyzn w Polsce ma raptem kilka % poparcia? Prawidłowe pytanie brzmi, kto w ogóle na nich chce głosować.

Edit: Zapomniałem jeszcze że chcą przyjmować wszystkich migrantów jak leci i cytując klasyka "KIM SĄ SPRAWDZI SIĘ PÓŹNIEJ"

1

@AdiKingu96 e tam,Ben & Jerry's lepsze ewentualnie haagen dazs

0

@marcin62 dlatego ja gram aktualnie tylko na ps5, ewentualnie korzystam z chmury boosteroid, geforce now.

0

@KluivertFCB Tylko Twoje zdanie jest takie że ograniczasz dostęp do sklepu innym... Jak nie chcesz to nie chodź do sklepu w niedziele ale co Cie obchodzi czy ktoś inny pójdzie? Ja w tygodniu praktycznie nie mam czasu na zakupy, za dużo obowiązków na głowie i w takiej sytuacji zostaje mi JEDEN, dosłownie JEDEN dzień na zakupy, dodatkowo w takiej samej sytuacji jest większość osób więc sklepy są oblegane. W większości krajów europejskich handel w niedziele jest ograniczony a nie zabroniony.

1

@michal26 Trzeba pamiętać że sondaże wakacyjne zawsze różnią się od znacznie od pozostałych.

5

NIe śledziłem w niedziele Kotletico i tak patrze, 0:0 z Betisem, 1 celny strzał, 5 sytuacji bramkowych, xG 0.41 a jeszcze tydzień temu eksperci z telewizji z Atletico mistrza robili a nas do tarcia chrzanu wyrzucali. Pięknie zostali zweryfikowani.

1

@arasz1819 Jest różnica między jednym sondażem a średnią sondażową, tylko idioci jarają się pojedynczym wynikiem. Ja widziałem sondaż gdzie PiS ma 42% xD widziałem też taki gdzie PO ma 34% a PiS 32%. Dodatkowo cały czas wyniki są zaburzone przez wakacje :) Poczekajmy do października.

1

@SenseiFCB no chyba nie, każdy wie że Pele strzelił bramek najwięcej i jest to liczba nieskończona.

8

@barcelonaLM korea północna to nawet rosołu nie ugotuje bo żarcia brakuje. Oni dobrze wiedzą że USA ich zmiotą w ułamek sekundy jak tylko pojawi się prawdziwe ryzyko ataku na Japonię albo Koreę południową

0

@adiczak Moim zdaniem to absolutnie nie jest poziom Barcelony, presezon się dla mnie nie liczy, sparingi to jest całkiem inny poziom, aktualnie gra tylko dlatego że jest naszym jedynym nominalnym LW, każdy innych zawodnik dostępny to schodzący napastnik.

0

@takisobiektos bzdury gadasz, Dest więcej zarabiał w Ajaxie więc nie ma szans że przeszedłby do Barcy za 1.5mln. Zwróć uwagę że tu jest napisane prawie 10mln euro brutto czyli zgaduje że zarabia 4 z kawałkiem na czysto i jest to jedno z najniższych wynagrodzeń w zespole. Leao zarabiał 1.4mln ? Fajnie, Bellerin miał podobno ponad 4mln euro netto.

19

@Firestone ale co wiatru narobił to jego, za rok na bank odpali xD W ogóle cud że się nie kontuzjował w tej akcji.

1

@Janas11224 Zwróć uwagę jak krótki Ci piłkarze ze sobą grają. Lewy jest tu dopiero rok to samo Raphinha, Ferran 1.5roku, Gundogan i Oriol miesiąc, Pedri, Gavi i Yamal to bardzo młodzi piłkarze, Christensen i Kounde również rok, Balde zaczął grać w 1 drużynie rok temu. Można tak wymieniać, ale pewne automatyzmy i zgranie wymaga powtarzalności, nie znamy do końca planów taktycznych Xaviego na mecz ale to nie Xavi potem gra na boisku. Ile razy w meczu zastanawiasz się czemu zawodnik x nie zagrał do zawodnika y który był na wolnej pozycji? Ja co chwilę widzę taką sytuacje.

1

@takisobiektos @Firestone Tak to nie jest dużo... Byli u nas w szatni zawodnicy którzy dostawali 36mln brutto wtedy, Dest jak do nas przychodził miał za sobą dobry sezon w Ajaxie i nikt nie wiedział że skończy tak a nie inaczej, z wszystkich kontraktów które mieliśmy to 10mln dla Desta naprawdę nie brzmi źle, Lenglet ma 16mln ... Oczywiście finalnie okazał się wielkim niewypałem, ale jak z dzisiejszej perspektywy wyglądało wynagrodzenie Hazarda w Realu? A przecież jak przechodził to nikt by nie powiedział że jest przepłacony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?