3

@Bobo25 Artur Dziambor to od ponad pół roku jedyne czym się zajmuję to pokazywanie światu jak bardzo boli go wyrzucenie z polityki. Szuka atencji a że media słuchają go jedynie jak ciśnie po Konfie to maluje nam się obraz człowieka który chyba nie do końca poradził sobie z przeszłością.

23

@pluszek No tak, szkoda że nie powiedziałeś że to nie jedyne małżeństwo w parlamencie, pewnie dlatego że drugie jest z PO xD Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha, różnica jest taka że są w różnych izbach. Chociaż nie rozumiem co w tym złego.

1

@hayek Do tego warto dodać że ze względu na położenie i hałas, Okęcie nie jest lotniskiem całodobowym.

26

Wygrana po strzale z absurdalnej pozycji i karnym w akcji gdzie nie było zagrożenia, dosłownie 0 wykreowanych dobrych okazji strzeleckich. Rzygać się chce, mi naprawdę ciężko krytykować Lewego jak takie Deportivo z nami ma więcej okazji bramkowych niż my w 3 mecze.

5

Gdyby na ławce siedział Koeman to wyjebaliby go jeszcze w trakcie meczu. Różnica jest taka że za Koemana graliśmy Destami, Oskarkami i innymi wynalazkami z dupy.

3

Jeżeli Xavi nie potrafi stworzyć funkcjonującej drużyny bez FDJ to może lepiej wróci trenować pastuchów na pustyni.

0

@tbas ja odsubowałem KS kilka dni temu, bez Stanowskiego nie ma treści które regularnie oglądam. Trzeba by zobaczyć statystykę na przestrzeni kilku tygodni

0

@tristan87 a to przepraszam, po tym panu to się wszystkiego można spodziewać xD

1

@tomek8756 Borek to widzę merytoryczny jak zawsze. Przecież Stanowski go dosłownie upokorzył tym filmem i najgorsze co może zrobić to jeszcze w jakikolwiek sposób mówić o nim.

2

@koziar Rozjechał to chyba mało powiedziane, sprowadził Borka do poziomu zera.

10

Prawda jest taka że póki co atuty Balde kończą się na szybkim bieganiu... Jego dośrodkowań nawet nie trzeba blokować bo i tak są niecelne. Niestety Balde od jakiegoś czasu zwyczajnie nie rozwija się, a może nawet zwija. Mam nadzieje że tak samo jak udało mu się poprawić fizyczność przed wejściem do 1 składu, tak teraz skupi się na wykończeniu i za rok może dwa będziemy mieć topowego LO.

1

@tristan87 to jest jakaś katastrofa, jak nie lubię Lewicy tak uważam że z tej trójki wybrany powinien być Czarzasty i to nie rotacyjnie a na stałe. Debiutant na stanowisku Marszałka to jakiś żart a Kidawa to już w ogóle jakiś nieśmieszny żart albo nawet dramat.

0

@Kgorecki2500 Do postawienia przed trybunał stanu prezesa NBP wymagana jest jedynie większość bezwględna czyli 231 posłów.

@Mario96w Nie, trybunał stanu a trybunał konstytucyjny to coś innego

0

Bum, pada informacja że nasz jaszczomb ma być postawiony przed trybunałem stanu i wystarczy do tego jedynie bezwzględna większość i tak jakoś dzień staje się lepszy :)

2

@sintesox Nie mam zdania w kwestii tego kiedy ktoś powinien decydować się na dziecko ale jak można się dziwić że ludzie tak myślą skoro ludzie potrafią Cię zjechać w necie jeżeli adoptujesz psa ze schroniska i nie masz na koncie 100tyś odłożone na leczenie psiaka.

1

@Ptasior ale zdajesz sobie sprawę że ani Donbasu ani Krymu Ukraina nie odbije? Niezależnie od pomocy finansowej zachodu Ukrainie brakuje żołnierzy na taką operację. Aktualne prognozy są takie że konflikt zostanie zamrożony na wiele lat.

2

@kanver_ nie przegadasz, gramy jak gówno ale wiadomo wina napastnika, dobrze że wrócił bo nie było na kogo zwalać winy po fatalnych meczach.

0

@hayek Jak to jest że bliżej nam do Francji i Anglii ale porównywani jesteśmy do Grecji i Turcji?

0

@albi Ta bo to jest jedna wypowiedź z wielu, z testu przedsiębiorców wycofali się już dawno bo to jest absurd totalny, lewica to odgrzewa do tego ma świetne pomysły opodatkowania i ujebania wszystkiego i wszystkich więc tak, wkurza mnie bardziej, bo lewicy ludzie powiedzieli dziękujemy a panoszą się jakby wybory wygrali. Atom zły, przedsiębiorcy źli, ludzie którzy zarabiają powyżej 5k również źli. ZUS za niski, składki za niskie i wincyj socjalu!!!

@hayek Kto jest wypychany na B2b? Jak idziesz na b2b to zarabiasz powyżej 12k inaczej to się nie opłaca. Kilka % ? W moim wypadku to jest ponad 5tyś różnicy, do tego mam 3 tygodnie płatnego urlopu, respektowane zwolnienia lekarskie, mogę pracować jak chce, gdzie chce i kiedy chce. Dziękuje bardzo, jak ktoś mi każe przejść na UOP to zawijam się za granice.

1

To jest niesamowite że tak znienawidzony przeze mnie rząd PiS przez 8 lat nie wkurwił mnie jak Biejat ze swoimi pomysłami w 3 tygodnie od wyborów... W ogóle to jest fenomen że lewica jest jedną z dwóch partii które straciły posłów względem poprzedniej kadencji a pomimo to twierdzą że Polacy chcą ich chorych pomysłów. Teraz znowu wypaliła że chcą wprowadzić test przedsiębiorcy bo niby pracownicy są wypychani na b2b i naprawdę nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Nie znam ani jednej osoby która pracowałaby na b2b i chciałaby przejść na UOP, w mojej branży skończy się to albo tym że każdy będzie robił dla kilku firm żeby spełnić warunki albo zwyczajnie zawijamy się za granice.

2

@kuz gra jest naprawdę dobra ale niestety jest trochę za długa. Mi przejście zajęło ponad 70h a nie robiłem wszystkiego.

4

@barteq czego oczekujesz od typiary która nie potrafi wymienić państw graniczących z Polską xD

0

@Striker No może dlatego że aktualne gry mają problem z płynnością na konsolach i trzeba wybierać między grafiką a płynnością, a nawet pomimo tego są spadki poniżej 30fps natomiast GTA VI musi się czymś odznaczyć i nie wierze w to że rockstar zrobi downgrade graficzny. Widać że nie grasz na konsoli.

0

@LaLigaPD 2025 to jest za dwa lata, na moje to jednak długo a jak będą mieć opóźnienia to może się okazać że 2026.

@macio_944 sprawdziłem z ciekawości, pracują nad swoim silnikiem rage 9 z tego co piszą w necie to gra ma zwalać z nóg, więc podtrzymuje twierdzenie że aktualnie sprzęt który to pociągnie jest zbyt niszowy. Żadna konsola nie ma szans odpalić takiej grafiki więc trzeba będzie poczekać z premierą do wypuszczenia ps 5 pro i nowego xBoxa.

0

@macio_944 GTA VI jeszcze długo nie będzie bo rockstar pewnie będzie chciał go zrobić na UE5 albo na jakimś swoim next genowym silniku i raz że to potrwa bo UE5 chyba w finalnej wersji wyszedł rok temu albo jakoś tak, a dwa że za mało ludzi posiada sprzęt który pociągnie tak zaawansowaną grę, nie wspominając o konsolach.

17

@macio_944 W kontekście la bamby to nawet meczu nie można skomentować bo zaraz będzie wojna polsko polska... @tbas nic nie obalił, jak słyszysz dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców to nie się nie zastanawiasz co się za tym kryje bo temat był wałkowany, słowo dobrowolny oznacza że coś jest nieobowiązkowe, 3 miesięczne warunkowe wakacje od ZUSu nie mają nic wspólnego z hasłem dobrowolny ZUS. To tak jakbym powiedział że jestem za legalną aborcją a potem sprostował że chodzi mi jedynie o aborcje eugeniczną.

53

@macio_944 A co ma Konfederacja do kłamstw PSL? Mam kumpla który zdecydował się oddać głos na 3D właśnie przez program dla przedsiębiorców i dobrowolny ZUS, poszła szybka weryfikacja.

8

@macio_944 TVP wyjebało poza skale w manipulacji natomiast TVN piastuje pierwsze miejsce w skali manipulacji u normalnych stacji telewizyjnych, wielkie brawa dla TVN. Chwalenie TVN to jak chwalenie Putina za to że nie jest Stalinem.

8

@ProMILs Przecież to jest turniej U-17, natłok meczy to jest zwykle w seniorskiej piłce a obecność tylu nastolatków w pierwszej kadrze to raczej rzadkość.

6

@AlexDark00 tylko Torres był w takim szoku jak mijał tych rywali że potem w nich wpadał…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?