1

Jak bysmy go sprzedali za wiecej to by Arsenal dostal 50% bo by sie to nam nie oplacalo idioto.

0

Bardzo dobra decyzja. Teraz czas na zakupmnowych zawodnikow.

0

W Evertonie grał na prawej, Alexis lub Pedro odejdzie Neymar nie będzie grał cały czas, będzie grał większość ale musi troch odpocząć Reusa ani Koke nie kupią więc będzie grał częściej niz Tello.

0

Ja kibicuje Brazylii na tych mistrzostwach

0

Reus moze grac wszędzie, to bardzo wszech stronny zawodnik.

0

Reus 35 mln Marquhos 35 mln Koke 40 mln Cuadrado 25 mln Matieu 12 mln = 147 mln. Mają podobno 160 mln na transfery. ALe to wszystko nie jest takie proste. Pewnie kupją jeszcze ŚO i PO i może def pomocnika jak Song odejdzie i tyle. Tylko tych co muszą.

2

Juz widze jak Barca kupi Koke czy Reusa. Prędzej kontynenty się połączą.

1

Jeżeli Victor chciłby grac dla Barca to trzeba zaproponowac mu kontrakt. To najlepszy bramkarz dla Barcy a ter jeszcze troche poczek. Nie kupowac Bravo jak VV chciałby grac dlaej u nas.

1

Miranda i Godin to najlepsza para stoperow na swiecie.

0

Sport: Marco Reus agreed personal terms with Barcelona.

0

duzo mi to mówi, możesz po polsku

0

Uwazam ze nalezy jeszcze kupic C.Bravo,Piszczka, Marquinhosa, Koke i Reusa.

0

Messi na fałszywej gra slabo.

0

no napewno nie Busquets.

3

Niech zostanie, wkońcu na kogo będziemy się denerwować przy traconych golach z powietrza.

0

Rakitic za Cesca, a za Songa trzeba będzie kogoś kupic jak odejdzie.

2

Oby nie Muller, strasznie go nie lubie. Lepiej Reusa lub Aguero

0

Zaplanowali 60 mln euro ale jak sprzedadza Cesc za 36 to bedzie 80 mln, a co z 16 mln euro?

0

Ej a tak wg to Barcelona B bedzie w Primera Division w przyszlym sezonie?

0

Neymar nie jest lepszy od Aguero? Haha, stary zobacz ranking Fifa, Neymar 5 miejsce ma a Aguero gdzies tam dalej. Neymarowi ten sezon zbytni nie wyszedl w Barcelonie, jak i kazdemu ale warto dodac ze jak nie bylo na boisku Leo to gral bardzo dobrze podobnie jak Alexis. Aguero bylby dobrym transferem ale jak juz to lepiej sprzedac Pedro lub Tello nie Alexisa

1

Nie wiem co to robi Bisquets a nie ma Iniesty?

0

David Luiz na 99% w PSG. Na twitterze podziekowal cfc za lata spedzone w tym klubie, impowiedzial ze czas na nowe wyzwania, konczac Alezz Paris ....

3

alexis niszczy wszystkich jesli chodzi o ladne gole

0

Pechowy sezon dla Barceolny. Gerardo Martino w skali 1-6 oceniam na -4 . W 1 polowie sezonu Barceolna, grala bardzo dobrze 2 razy pokonala Real w lidze, wygrali 4-1 w dwumeczu z mistrzem Anglii i bardzo dobre wystepy w meczach La Liga. Problemy pojawily sie wraz z kontuzja Valdesa i Gerarda Pique. Barcelona byla na fali,1 mecz ligi mistrzow zagrali bardzo dobrze, byli lepsi, a tu nagle musza konczyc sezon bez bramkarza, duzo meczy opuscil Gerard Pique. Pod koniec sezonu kontuzji doznal Neymar, a warto dodac, ze gdy y barcelona wygrala z Getafe i z Elche to po dzisiejsym remisie to my bysmy sie cieszyli ze zwyciestwa. Bledem Barcelony bylo to ze na poczatku sezonu nie kupili stopera. Zaloze sie, ze gdyby nie kontuzja Pique, Valdes i Neymara pod koniec sezonu, dzisaj bysmy sie cieszyli ze zwyciestwa Ligi a kilka tyg temu z Pucharu Krola. Martino nie potrafil zmotywowac Leo i to najgorsze co zrobil dla Barcelony. Trudno tez go winic za brak trofeow, przeciez musial konczyc sezon bez top clss obroncow, bramkarza i Leo Messim ktory nie mial chceci do gry w pilke.

0

Dużo piszą w angielskiej prasie o transferze Luiza do Barcy. Ciekawe kto by zastąpił Javiera jakby odszedł ale licze na dobry transfer, bo Pique, Luiz i Bartra to za mało, potrzeba jeszcze jednego stopera, najlepiej młodego, ja bym postawił na Lapotre ale może się okaże ze Javier zostanie.

0

kiedy wraca Neymarek?

0

największy nie wypał sezonu.

2

mogli kupic Courtoisa, a kupuja ter stegen nie doświadczonego ...

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?