0

Sanchez powinien grac z Atletico.

0

Dobrze ze gramy dojsc stabilnie w obronie. Narazie oddali tylko 1 strzal a Real z nimi stracil 2 bramki.

0

Jak dla mnie jest wart 15 mln euro.

0

Nikt dzisiaj nie gra slabo. Cieszy dobra postawa Pedro i Alexisa.

0

Haha najlepiej bylo mocno strzelic jak Ronaldo nie?

0

A dzieki komu padl 1 gol?

0

Wole zeby Cesc gral na pmocy a nie robic z niego napastnika. To jest urodzony playmaker, juz by lepiej mozna bylo dac szanse Alexisowi na szpicy a Tello na skrzydlo. Potrzeba napastnika a jak Cesc bedzie caly czas gral to wkonucu nie kupia napastnika.

0

Wedlug mnie trzeba kupic jakiegos napastnika i obronce. Jak dla mnie potrzeba typowego napastnika a nie falszywa 9. Silny , dobrze glowkuje dobrze strzela. Szkoda ze nje udalo sie sciagnac Lewego a Aguero nie przyjdzie. Moze Lukaku. Jak Puyol mysli o koncu kariery to przydal by sie obronca jak Sergio Ramos.

0

Po wygrana! Oby tylko sie nie potknac, bo Real gra z Celta a Atletico wygralo.

0

Przydało by sie żeby Atletico dzisiaj się potknęło, bo strasznie dobrze im idzie.

0

Moze zostac do konca sezonu, wazne zeby kupic obronce.

0

Ja bym kupił Sergio Ramosa. Pique duzo mówi a jak przychodzi mecz z kimś lepszym to jest lipa.

0

Messi jest nie na sprzedaz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?