RikiNeymar
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sanchez powinien grac z Atletico.
0
Dobrze ze gramy dojsc stabilnie w obronie. Narazie oddali tylko 1 strzal a Real z nimi stracil 2 bramki.
0
Jak dla mnie jest wart 15 mln euro.
0
Nikt dzisiaj nie gra slabo. Cieszy dobra postawa Pedro i Alexisa.
0
Haha najlepiej bylo mocno strzelic jak Ronaldo nie?
0
A dzieki komu padl 1 gol?
0
Wole zeby Cesc gral na pmocy a nie robic z niego napastnika. To jest urodzony playmaker, juz by lepiej mozna bylo dac szanse Alexisowi na szpicy a Tello na skrzydlo. Potrzeba napastnika a jak Cesc bedzie caly czas gral to wkonucu nie kupia napastnika.
0
Wedlug mnie trzeba kupic jakiegos napastnika i obronce. Jak dla mnie potrzeba typowego napastnika a nie falszywa 9. Silny , dobrze glowkuje dobrze strzela. Szkoda ze nje udalo sie sciagnac Lewego a Aguero nie przyjdzie. Moze Lukaku. Jak Puyol mysli o koncu kariery to przydal by sie obronca jak Sergio Ramos.
0
Po wygrana! Oby tylko sie nie potknac, bo Real gra z Celta a Atletico wygralo.
0
Przydało by sie żeby Atletico dzisiaj się potknęło, bo strasznie dobrze im idzie.
0
Moze zostac do konca sezonu, wazne zeby kupic obronce.
0
Ja bym kupił Sergio Ramosa. Pique duzo mówi a jak przychodzi mecz z kimś lepszym to jest lipa.
0
Messi jest nie na sprzedaz.