0

O jeja, jeja. Wogłóle te przepisy FIFA są nie logiczne. Po pierwsze skoro Barcelona zapewnia im edukacje, i na 2 miejscu rozwój jako piłkarz to powinno być OK. Po 2 co ich to interesuje po co rodzice się tu przeprowadzili? Przeprowadzili się to się przeprowadzili ich sprawa po co się w to wtrącać? A co do słów Wengera to może i mówi prawde ale dla mnie to nie zmienia faktu, że jest słąbym trenerm. 9 lat bez trofeów. W innym klubie by go już po 2 sezonach zwolnili.

0

3 miesiące

0

To bedzie bardzo trudny mecz. Espanyol to dobra druzyna, jak sobie przypominam w jaki sposobnRealmz nimi wygral a meczyl sie strasznie czy Atleti to juz mnie ciarki przechodza.

0

C+ family 2

0

Chcialbys zeby Tello czesciej gral? Bo ja jakos nie wedlug mnie Ney Pedro Alexis sa od niego 3 razy lepsi i duzo wiecej daja, tello to 4 zawodnik ktory ma grac wtedy gdy inni maja odpoczac. Wielki talent, ktory niestety sie marnuje.

0

Chcialbym aby za ten rok Iniesta dostal zlota pilke. Moglaby Hiszpania wygrac mundial. Poza tym w ostatnich latach zlote pilki dostawali Messi i Ronaldo a Iniescie sie roznierz nalezala. Zycze mu aby trzymal forme i zgarnal ta nagrode.

0

Obecnie mamy tak silny sklad ze mozemy wygrac z kazdym. Jezeli Iniesta gra na 100% to nie ma mocnych.

0

Ja bym chcial Barca vs Manu, Real vs Chelsea, Psg vs Bayern Atleti Borussia

0

I 9 lat bez trofeum

0

W obu meczach powinno byc juz 4-0.

0

Real u siebie nie przegrywa.

0

Nie narzekaliby gdyby wczesniej udalo sie wygrac z Valencia i RS bo jest porownanie. Ze slaba druzyna grajac na stojaco wygrywamy 4-1 z dobrymi grajac na stojaco przegrywamy a z silnymi grajac na 100% wygrywamy 2-0. Najwazniejsze to zlapac checi do gry i byc w dobrej formie na koniec sezonu

0

Wysoka wygrana ale szalu nie bylo.

0

Wiecznie kontuzjowany.

0

Sanchez bardzo dobrze grał w obronie, dzięki czemu nie straciliśmy bramki, w ataku grał troche słabiej ale zasługuje na 6,5, za stabilną gre w obronie ale nie wyżej za słaba gre w ataku

0

Nie ma neya

0

Ja kibicuje Polsce

0

Rok temu każdy pisał, że trzeba sprzedać Alexisa. Pisano, że to najgorszy transfer w histori, nic nie strzela, gra słabo. Pamiętam, jak kiedyś odpisałem, spokojnie dajcie mu troche czasu rozwinie się, dostałęm pare minusów a ludzie odpowiadali, że ile można czekać, marnuje każdą sytuacje, nic z niego nie będzie.
Obecnie Alexis to kluczowy zawodnik tego sezonu, bez niego nic byśmy nie ugrali podczas kontuzji Messiego, i Neya, mimo dobrej gry Pedro, bo wielka nadzieja Barcelony Cristian Tello strzela tylko w pucharze a poza tym gra słabo.

0

Inter Milan? BVB jest od nich lepsze.

0

Jeszcze dodac do tego Piqué to mozemy zapomniec o wszystkim

0

Alves zyje w innym swiecie, mozna by mu powiedziec ze gramy w pilke nozna

0

Oby w lidze nie zremisowac, bo jak widac atak mamy brdzo silny i moglismy strzlic wiecej bramek ale obrona, ah szkoda gadac

0

Wkoncu zaczyna,y grac w pilke nozna i to mi sie podoba.

0

Mysle ze gdyby mecz byl transmitowany na nc+ z normalnym komentatorem ogladalo by sie to duzo lepiej. Jasina sie nadaje do komentowania mistrzostw swiata w szachach moze, chociaz wtedy gdy widzowie by usypiali to nie bylaby to tylko jego wina :(

0

Griezmann znow sam na sam, Pique imAlves spiacy tak jak ja.

0

Serio? No bez jaj, czemu onie nie chca srzelic gola? Co za fatalne wykonczenie

0

Komentator mowi ze musialby stac sie cud aby Sociedad wszedl do finalu. Cud to bedzie wtedy jak ktos strzeli gola po wrzutce Alvesa. Potrzeba swiezoaci na PO, Alves zawodnik ktory duzo dal temu klubowi ale jego czas dobiega konca, to czas by powiedziec Dziekujemy, dowidzenia i kupic kogos kto da nam cos nowego, podobnie jest z pozycja pomocnika potrzeba nam swiezosci, od lat graja Xavi i Iniesta, przyszedl Cesc i bedzie grac prze kolejne lata ale potrzeba kogos nowego kto strzela z daleka wyprowadza kontry.

0

Nie wiem co robi Alves w 11 Fifa, PO musi dobrze wrzucac a on nie potrafi

0

Jak pokaza prawdziwy futbol a nie tylko piekna tiki taka malo goli i duzo wrzutek Alvesa, ktora zadna nie jest dobra.

0

Moze nie zmiecie ale prawda jest taka ze Lige Mistrzow konczymy w 1/8. Z obecnym skladem o lidze Mistrzow nie ma co marzyc szczegolnie z obrona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?