0

Nie ma co liczyc na wysoka wygrana ale mozna liczyc na 90% posiadania pilki , milion podan Xaviego.

0

Nie ogladam, przelaczylem na Lpool ale juz sie konczy

0

Mecze Barcy ze slabymi rywalami sa tak nudne jak monologi Tomka Joahimka. 20 min nic sie nie dzieje, fajna akacja gol, i znow usypiaja. Jeszcze ten monotonnynkomentator i zero afmosfery fajnej na trybunach. Ja na boisku jest Neymar to gdy dostaje pilke to cos ciagnie a oni sobie tylko podaja pilke i nic. Bez Neymara z 1 czworka PL niemamy nawet co marzyc o zwyciestwie.

0

Montoya i Bartra grają dosc duzo, nie zapominaj że są jeszcze zawodnicy 1 składu, którzy muszą grac zeby wygrywac, Donogu i Adama to zawodnicy rezerw a Sergi i Tello dostaja szanse gry.

0

Jak ktoś uważa, że mamy pełny skład to zobaczy co będzie po sezonie jak nic nie wygramy. Trzeba kupic porzadnego, stabilnego obronce, pomocnika, a co do napastnika to nie jestem przekonany, wroci Deulofeu, Pedro i Alexis łapią forme jest jeszcze Tello.

0

Mówi sie, że Sergi Roberto to następca Xaviego. Jak dla mnie następca Xaviego gra teraz w Bayernie, Sergi na wypożyczenie i trzebaby kupic jakiegos pomocnika taskiego jak mowisz WORLD CLASS

0

nie martw sie i tak nie kupią żadnego napastnika i pomocnika, kupią tylko bramkarza bo to konieczność, a jak Puyol nie skonczy kariery to obrońce kupią tylko wtedy jak sie nadarzy jakaś dobra okazja, żeby kupic kogos tanim kosztem lub za darmo wziąc jak Milan.

0

Luiz nie jest zły, ale jak dla mnie potrzeba typowego środkowego obrońce, który ogarnie troche ten bałagan w obronie, lepiej kupic Cahila niz Luiza

0

tak tak tak, napewno kupią 3 zawodnikow, juz to widze, obrońce juz 3 lata kupują, a na inne transfery nie ma kasy.

0

Ta najlepiej kupic Ciebie i im pokarzesz. Wedlug cb nasza lawka to pacholki to zastanow sie co piszesz. Nie ma pieniedzy zeby wydawac 30 mln na rezerwowych jak City czy Real. Moze Tello i Sergi nie sa bardzo dobrzymale jak trzeba zastapic podstawowych zawodnikow w CdR to daja rade i daja im odpoczac.

0

Zza polamkarnego precyzyjny strzal przy slupku

0

Paul Schools to kompletny zawodnik haha Wystawic go na lewe skrzydo i ciekawe jakby grał

0

Ta 3 punkty w Pucharze Krola zawsze spoko.

0

BOOOOM

0

Jest wreszczcie

0

Co to zarty sa?

0

Ta qrwa musza reklamy pokazac.

0

Bardzo imponujaco. Szczegolnie ten gol balea to klasa sama w sobie. Znasz bramkarza, ktory by to obronil?

0

Ale huknol Alexis.

0

A widzisz jak gra? Na trudny mecz jest tylko 3.

0

Napewno by duzo wygrali grajac 4 skrzydlowymi i napastnikiem.

0

A na tym zdjęciu Pedro ma rozwiązane sznurówki.

0

Juanfran zagra bo mu cofneli żòłta kartke.

0

Juz widze gre na prawej stronie z Alvesem. Duzo straconych pilek, nie dokladnych dosrodkowan i kontry Atletico. Jak dla mnie 1 zmiana. Montoya za Alvesa. Jak nie wystawi Neymara czy Messiego to widzocznie ma powod, widzi ich na treningu jak sie maja i mam nadzieje ze podejmie dobra decyzje.

0

Barcelona: Valdes Montoya Pique Bartra Alba Sergio Cesc Iniesta Neymar Messi Alexis. Jak zagra Cesc to wygramy. Oby tylko nie wystawił Alvesa, bo on musi złapać rytm. Nie grał pare meczy zagrał 1, i słabo. Teraz jest tak samo, z Atletico musi wyjsc Martin, Alves zagra z Getafe.

0

Motyla noga, oby wyzdrowial.

0

On jest nie potrzebny Barcelonie. Trzeba kupic obronce za Puyola na nastepny sezon.

0

Ma watpliwosci co do Bale, bo wraca po kontuzji czy poprostu nie wie czy dobrze zagra?

0

Wychodzi Alba na druga polowe. Po co ludzi straszyc?

0

Na City w obronie zagra pewnie Pique i Mascherano . Szczerze mowiac nie wiem kto bylby lepszy, bo Mascherano LM gra strzasznie nie stabilnie a Bartra mimo ze jest mlody i nie ma tak duzego doswiadczenia moglby sobie poradzic, chociaz nie wiadomo, przecierz to City.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?