2

Fati ładnie szarpie z lewej. Tam jego miejsce.

1

I to jest ten moment w którym wyłączasz transmisję bo tam nie ma nikogo kto mógłby cokolwiek zmienić...

0

No to co, przełamujemy kolejne passy kappa

43

No i mamy Arthura i Puiga w środku pola :) Jeszcze tylko DeJong za nimi i szykować to trio na grę od 1 minuty.

3

Nie wierzę że to piszę ale lepiej dzisiaj dostać baty od atleti niż upokorzyć się w finale z Realem z taką grą...

0

@kosiar91 Czyli to nie wina mojej przeglądarki. Dzięki!

0

Czy na fcbarca.com działa wam normalnie głos ?

0

Działa wam głos na streamie z fcbarcelona.com ??

0

To jest ten moment kiedy wyłącza się transmisję bo boli...

15

Lahoz ty dzbanie!!!

0

Ciekawe o co pokłócił się z Kluivertem ?

1

Nie wiem czy zgodzicie się ze mną ale :
1. Linia pomocy powinna wyglądać nastepująco: Vidal - De Jong - Arthur
2. Sergi Roberto nigdy więcej na PO (niech rotuje w pomocy)
3. Griezmann na lewej stronie to porażka i kolejne niewykorzystywanie potencjału gracza
4. Więcej szans dla Todibo

1

Kiedyś narzekaliśmy, że klepiemy w kółko i że nie ma akcji podbramkowych. Teraz nawet posiadania piłki nie widać... Wystarczy trochę pressingu i agresji.

0

Czy ktoś z Was kamraci wie może co stało się z osławionymi skrótami meczów z komentarzem z radia RAC1 ? Zawsze skróty były w jakości HD i zawsze z tym fanatykiem który tak pięknie wykrzykiwał "golgolgolgolgol". Kiedyś zawsze wrzucali link do skrótu na FB a od dłuższego czasu zero aktywności... :(

0

@kaamil1910 cisną Betis dość mocno. Nawet sporo sytuacji było pod koniec pierwszej połowy. Sam Rafinha to minimum 2 brameczki mógł sypnąć. Sergi Roberto asysta palce lizać.

0

@cyron1 Miałem na myśli raczej scenariusz kiedy jest biedne 0:0 albo 0:1 i Ernest wpuszcza właśnie Rakietę i Vidala. Solidni piłkarze ale raczej na utrzymanie wyniku a nie na podjęcie ryzyka.

0

Zauważcie że w razie jakby nie szło to poza Arthurem nie mamy kogo wprowadzić...

3

Kwestia godzin w kluczowym dniu - nowe nagłówki nowości w sprawie transferów :D

17

@Jericho powinieneś sobie wziąć to w cudzysłów. To jest nazwa serii artykułów i nie należy traktować tego dosłownie.

0

Wypożyczenia wypożyczenia... Źle mi się to kojarzy. Pamiętacie kiedy ostatnio jakiś wychowanek rozwinął się na wypożyczeniu na tyle mocno aby zostały podjęte próby wprowadzenia go do 1go składu (pomijając zabetonowane ego Ernesta)?

1

@Arek99 a raczej oby dostawał ich o wiele więcej niż do tej pory!

0

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAH

19

Czy tylko ja co chwilę zaglądam i odświeżam stronę w wyczekiwaniu na piękny nagłówek ??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pique co jeździ :D

0

To teraz zabierajcie manatki z powrotem :D

Vamos !!

0

Filmik zrobiony jest o Dongou jednak rzuca się w oczy fakt, że część z tych bramek wypracowana jest przez świetne akcje Adamy :) Chociaż z drugiej strony masz rację, Dongou zapowiada się na fantastycznego zawodnika i nie można o nim zapominać.

1

Czy tylko ja czytam zawsze ten artykuł od końca ? :)

0

Jak mógł być wyciszony skoro od czasu do czasu było słychać jakiś słaby doping ? Mnie od zawsze irytuje w Barcelonie brak trybuny z prawdziwego zdarzenia w stylu Żylety. Niestety większość to pikniki...

1

Adama ma takie przyspieszenie, że aż mu hamulce nie wytrzymują :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?