Rogo123
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zwierzyniec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
damian mam takie samo wrazenie, tak jakby to byla relacja ze strony madrytu oO
0
ale ten komentator z relacji radiowej potrafi przysporzyc palpitacji serca swoim krzykiem ;D
0
TEGO SIE OPISAC NIE DA XDDDDDDDDDD
0
Komentujcie żywo i z sensem panowie i panie!! Nie wszyscy maja okazje ogladac mecz, jedyne co mi pozostalo to sledzenie wyniku na zywo i to co piszecie ;)
VeB!!
0
Tez wam ta relacja radiowa tak tnie ?
0
barca071 popieram!! Przeklej rzadzi ;D
0
Ktora minuta ??
Ale ten Messi to jest gośc ;D
0
Boże jak patrze na coniektore komentarze to mi sie plakac chce... Barca 115 co Ty wogole pier****** ??
"ponieważ eto zaskakuję ostatnio wysoką nie skutecznością"
Skoro zaskakuje taką nieskutecznoscia to dlaczego dostal kolejny w swoim życiu tytuł pichichi ?? Wielkie lol dla Ciebie.
Skoro ostatni mecz Barcy jaki ogladales byl 1 sezon temu to moze nie komentuj ;ff
Ibra ma wspaniałe umiejetnosci, jednak w niczym nie jest lepszy od Henryego czy Messiego ani takze od Eto'o. NIE POTRZEBA NAM KOLEJNEGO NAPASTNIKA, chyba ze Ibra zgodzilby sie siedziec na ławce ale to chyba nierealne prawda?
0
Zaden napastnik nie sprawi sie lepiej niz Eto'o na tej pozycji. Kamerunczyk jest ostatnio ideałem a oni chca go wywalic ? Mam nadzieje ze to tylko mega ploty bo bym sie zalamal... Niech zostawia Eto'o, niech nie kupuja Zlatana tylko niech kupia Fabregasa i jakiegos obronce i bedzie git.
0
Coz za wynik xD Jeszcze Chelsea by sie przydalo pyknac na ich stadionie !
0
czy FC Barcelona - Real Madryt - skrót (I serwer) rozni sie jakoscia od FC Barcelona - Real Madryt - skrót (II serwer) ?? Czy to 2 te same pliki wrzucone na rozne serwery? bo jednak zawiodlem się - jakoś jest fatalna.
0
Również dziekuje ;) mam nadzieje ze jakośc skrótu jest proporcjonalna do wielkości tego meczu.