0

damian mam takie samo wrazenie, tak jakby to byla relacja ze strony madrytu oO

0

ale ten komentator z relacji radiowej potrafi przysporzyc palpitacji serca swoim krzykiem ;D

0

TEGO SIE OPISAC NIE DA XDDDDDDDDDD

0

Komentujcie żywo i z sensem panowie i panie!! Nie wszyscy maja okazje ogladac mecz, jedyne co mi pozostalo to sledzenie wyniku na zywo i to co piszecie ;)

VeB!!

0

Tez wam ta relacja radiowa tak tnie ?

0

barca071 popieram!! Przeklej rzadzi ;D

0

Ktora minuta ??

Ale ten Messi to jest gośc ;D

0

Boże jak patrze na coniektore komentarze to mi sie plakac chce... Barca 115 co Ty wogole pier****** ??

"ponieważ eto zaskakuję ostatnio wysoką nie skutecznością"

Skoro zaskakuje taką nieskutecznoscia to dlaczego dostal kolejny w swoim życiu tytuł pichichi ?? Wielkie lol dla Ciebie.

Skoro ostatni mecz Barcy jaki ogladales byl 1 sezon temu to moze nie komentuj ;ff

Ibra ma wspaniałe umiejetnosci, jednak w niczym nie jest lepszy od Henryego czy Messiego ani takze od Eto'o. NIE POTRZEBA NAM KOLEJNEGO NAPASTNIKA, chyba ze Ibra zgodzilby sie siedziec na ławce ale to chyba nierealne prawda?

0

Zaden napastnik nie sprawi sie lepiej niz Eto'o na tej pozycji. Kamerunczyk jest ostatnio ideałem a oni chca go wywalic ? Mam nadzieje ze to tylko mega ploty bo bym sie zalamal... Niech zostawia Eto'o, niech nie kupuja Zlatana tylko niech kupia Fabregasa i jakiegos obronce i bedzie git.

0

Coz za wynik xD Jeszcze Chelsea by sie przydalo pyknac na ich stadionie !

0

czy FC Barcelona - Real Madryt - skrót (I serwer) rozni sie jakoscia od FC Barcelona - Real Madryt - skrót (II serwer) ?? Czy to 2 te same pliki wrzucone na rozne serwery? bo jednak zawiodlem się - jakoś jest fatalna.

0

Również dziekuje ;) mam nadzieje ze jakośc skrótu jest proporcjonalna do wielkości tego meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?