Rogo123
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zwierzyniec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
daniel191 - wypadałoby kogoś posadzić na ławce, nieprawdaż ?
0
Dobry przykład jak "banalne" rzeczy można ukazać poprzez pryzmat kreatywności ... super :)
0
Puyol w meczu z Realem dosłownie staje na głowie, żeby nie dopuścić do utraty gola :D Ale najlepsze jest to, że nie opierdziela się nawet ze "słabiakami". Ciekawe ile lat kariery przed nim na tak wysokich obrotach :) Oby jak najwięcej !
0
Dzieki za szybką odpowiedz. A caly mecz w HD da sie gdzies pobrac ? Albo spytam moze inaczej. Opłaca się ? :D Skroty meczow zwykle są bardzo okrojone, a jezeli Barca zagrala ladny mecz to sie chyba opłaca obejrzeć całość :P
0
Cały mecz to jest w wersji HD ?
0
no to niezła beka ;P
0
lechu55 o którego komentatora chodzi ? ;D
0
Z którego komentatora tak lejecie ? ;)
0
Dla mnie to moze biegac nawet w klapkach "kubota" ;D Najwazniejsze aby sypał bramy i asysty ;P
0
na DRHTV jest ale jakas "podroz po stadionach"... Osobiscie ogladam na http://www.rojadirecta.me/goto/bilbainita03.blo gspot.com/ - po hiszpansku.
0
;(
0
Gasola na obrone, bedzie jako center ;P
0
A ja nie moge wypakowac 8 parta poniewaz mam błąd CRC. Pomoze ktos ?
0
Fajnie by bylo, jakbyście wstawili do pobrania skrot meczu w HD ;] Ale oczywiscie wielkie dzieki za te wstawki !! Trzeba to zassać i pielegnowac na dysku ;D T'estimo Barca !!!
0
Moze dobrym pomyslem byloby wstawienie skrotu tego meczu w jakosci HD ? Ja bylbym jak najbardziej za ;)
0
Bardzo bym prosil o skrot II polowy jeszcze dzisiaj ;] Pozdrawiam!
0
AHAHAHAH myslalem ze zbijacie z tym remisem ;D:D:D:D
0
rafaluk co daje ;D
0
Leito - obyś miał racje ;)
0
Leito, mecz się jeszcze nie skonczył.
0
Pep ma łeb i wie na kogo stawiac ;P
0
Dokładnie, tylko nie kosztem Bojana ;) Niech te słowa przyśnią się ludziom, ktorzy moga miec wplyw na ten transfer ;D
0
michcio 22 zastanow sie troszeczke ... odrobinke ...
0
Podobają mi się tego rodzaju newsy, pełne szczerości, optymizmu no i czystej prawdy ;)
0
Popieram. Przeciez rzeczą oczywistą jest, ze ktos chce sobie cos doczytac lub porownac informacje z roznych stron ;)
0
Kavulo podpisuje sie ;)
0
Swietnie Barca !!
Tymczasem Inter zremisowal i jest 1:1
0
Obserwujac strone Realu i Barcelona (a dokladnie komentarze do meczu) to "Real Potega" ma racje ;p Bez porownania atmosfera. Ci z Realu wyzywaja sie jakby czuli nienawisc do tego zespolu... Skad sie wogole tacy kibice biora...
0
Xavi proszony o asyste nr 3 ! ;P
0
real to, real tamto oO WTF