0

daniel191 - wypadałoby kogoś posadzić na ławce, nieprawdaż ?

0

Dobry przykład jak "banalne" rzeczy można ukazać poprzez pryzmat kreatywności ... super :)

0

Puyol w meczu z Realem dosłownie staje na głowie, żeby nie dopuścić do utraty gola :D Ale najlepsze jest to, że nie opierdziela się nawet ze "słabiakami". Ciekawe ile lat kariery przed nim na tak wysokich obrotach :) Oby jak najwięcej !

0

Dzieki za szybką odpowiedz. A caly mecz w HD da sie gdzies pobrac ? Albo spytam moze inaczej. Opłaca się ? :D Skroty meczow zwykle są bardzo okrojone, a jezeli Barca zagrala ladny mecz to sie chyba opłaca obejrzeć całość :P

0

Cały mecz to jest w wersji HD ?

0

no to niezła beka ;P

0

lechu55 o którego komentatora chodzi ? ;D

0

Z którego komentatora tak lejecie ? ;)

0

Dla mnie to moze biegac nawet w klapkach "kubota" ;D Najwazniejsze aby sypał bramy i asysty ;P

0

na DRHTV jest ale jakas "podroz po stadionach"... Osobiscie ogladam na http://www.rojadirecta.me/goto/bilbainita03.blo gspot.com/ - po hiszpansku.

0

;(

0

Gasola na obrone, bedzie jako center ;P

0

A ja nie moge wypakowac 8 parta poniewaz mam błąd CRC. Pomoze ktos ?

0

Fajnie by bylo, jakbyście wstawili do pobrania skrot meczu w HD ;] Ale oczywiscie wielkie dzieki za te wstawki !! Trzeba to zassać i pielegnowac na dysku ;D T'estimo Barca !!!

0

Moze dobrym pomyslem byloby wstawienie skrotu tego meczu w jakosci HD ? Ja bylbym jak najbardziej za ;)

0

Bardzo bym prosil o skrot II polowy jeszcze dzisiaj ;] Pozdrawiam!

0

AHAHAHAH myslalem ze zbijacie z tym remisem ;D:D:D:D

0

rafaluk co daje ;D

0

Leito - obyś miał racje ;)

0

Leito, mecz się jeszcze nie skonczył.

0

Pep ma łeb i wie na kogo stawiac ;P

0

Dokładnie, tylko nie kosztem Bojana ;) Niech te słowa przyśnią się ludziom, ktorzy moga miec wplyw na ten transfer ;D

0

michcio 22 zastanow sie troszeczke ... odrobinke ...

0

Podobają mi się tego rodzaju newsy, pełne szczerości, optymizmu no i czystej prawdy ;)

0

Popieram. Przeciez rzeczą oczywistą jest, ze ktos chce sobie cos doczytac lub porownac informacje z roznych stron ;)

0

Kavulo podpisuje sie ;)

0

Swietnie Barca !!

Tymczasem Inter zremisowal i jest 1:1

0

Obserwujac strone Realu i Barcelona (a dokladnie komentarze do meczu) to "Real Potega" ma racje ;p Bez porownania atmosfera. Ci z Realu wyzywaja sie jakby czuli nienawisc do tego zespolu... Skad sie wogole tacy kibice biora...

0

Xavi proszony o asyste nr 3 ! ;P

0

real to, real tamto oO WTF

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?