Rogo123
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zwierzyniec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stelios23
No bez przesady, przecież przez ostatnie lata zbierał ogrom pochwał za swoją postawę więc moim zdaniem nie jest to taka smutna historia w przypadku jego odejścia... Aczkolwiek wolałbym, żeby został :)
Pozdrawiam !
0
Może ktoś opisać tą akcjęz VV ? Bo relacje ścięło na AMEN.
0
Co się dzieje z Messim ? Bo mi relacja przycięła i widziałem go tylko czekającego przy bocznej linii... :(
0
Do Czytelnik
Większość z tych podanych przez Ciebie kanałów nie działa lub w ogóle nie ma tych kanałów. Poza tym skąd masz informację, że na Cyfrowym Polsacie będzie transmisja meczu na którymś z nich ?
0
Hahahahah :D
0
Hen
Też się nie mogłem nadziwić :D Jak wbiegał na sprincie lewą flanką, to wsyscy w klubie zaczęli krzyczeć : "Graj Albę kur**a, graj mu!!!!" :D I zagrał ! :D
0
Cóż za spektakl !! Nawet mój kochany klubik w Lublinie, gdzie same pikniki zawsze siedzą szalał dzisiaj w rytm barcelońskiego koncertu :D Brawo panowie, nie rzuciliście słów na wiatr i za to wam DZIĘKUJEMY !!!!
0
Mógłby ktoś podać link, gdzie można obejrzeć skrót tego spotkania ? Fajnie by było, jakby redakcja zawsze podawała w newsie link do najlepszego skrótu Barcy B :)
Pozdrawiam.
0
Czy Alves nie może ustabilizować tych swoich wrzutek ? Albo napastnika w głowę nabije i asystuje, albo strzela w kosmos.
0
Niech ten mecz będzie kolejną nauczką przed nadchodzącymi (trudnymi) spotkaniami. Brawo za remontadę panowie ! VEB !
0
Alexis to się chyba w ogóle minął z powołaniem. Ciekawe, jakim byłby dzisiaj piłkarzem, gdyby od małego szkolił się na pomocnika. Ale teraz, to można sobie "pogdybać" :)
0
Guardiola oficjalnie trenerem Bayernu Monachium !
0
IMO to są najpiękniejsze koszulki jakie do tej pory uda (mam nadzieję) mi się ujrzeć ! Szczególnie, jeżeli chodzi o stroje wyjazdowe. Cudo ! Powrót do "pasów" uważam za super pomysł :)
Pozdrawiam !
0
Mam pytanie nie związane z tematem : kiedy jest losowanie par 1/8 LM ?
0
Burza_Barca, mi nie działa, nie mogę się coś zalogować... A na tym drhtv to pokaz slajdów dzisiaj :( Masakra...
0
Zawsze marzyłem o tym, żeby Barca miała taką koszulkę :D Jest cudowna ! No i strój domowy w tradycyjnych pasach też moim zdaniem wygląda o wiele lepiej. Oby to nie była tylko plotka ;)
0
FaneQ ja mam najtańszy pakiet z cyfrowego polsatu wykupiony a kanał Medi1TV mi działa. I rzeczywiście będzie na nim mecz, sprawdzałem na stronie tego kanału :) Jakiś arabski to pewnie z komentatorem z kosmosu będzie :P
0
nie oglądnąć a obejrzeć...
0
Jak dla mnie to Alves powinien zostać. Wiele razy podkreślał swoje przywiązanie do klubu, poza tym - kto będzie grał za niego ? Montoya jak dla mnie na tą chwilę jest tylko rezerwowym.
0
Dzięki Ci o glaco ! :D
0
A o co chodzi z tą celebracją? Dlaczego niby miałoby to kogoś urazić ? Chyba o czymś nie wiem.
0
"Teraz do tego zaszczytnego grona dołączył Messi, który od 34. do 34. kolejki obecnego sezonu zdobył aż 18 goli. Dokonał czegoś, co we współczesnym futbolu wydawało się nieosiągalne."
- no faktycznie w 1 meczu 18 bramek ? :P
0
Bardzo się cieszę, że pomagają innym. Jednak nie powinni być tak zapatrzeni na Afrykę... Studenci w Lublinie też głodują !! Aby do środy ...
:D
VeB!
0
kamilo1992 najlepsze jest to, że mecz z Mallorcą ciągle "trwa" ...
0
Ależ on musi być głodny gry... Tyle się naoglądał z trybun że go pewnie energia rozpiera :D Jeżeli dostanie szanse, to oby nie przedobrzył. Pewnie sobie myśli : "Tello ? Challenge accepted" :D
0
Ale jaja, przyśniło mi się dzisiaj, że Messi strzelił 6 bramek z Leverkusen :D Ostatnia padła z wolnego, prosto w okno :D haha :P
0
hahahahahahahah :D
0
NKing - oczywiście ironizowałem :P
0
Zgadzam się, że byłby "dobrym" trenerem, ponieważ z Tito Vilanovą stworzyłby jeszcze lepszy duet :D Nie sądzicie ?
0
To zdjęcie wygląda jakby Villareal został pociśnięty manitką jadąc na 50% mocy było zupełnie inaczej :(
VEB!