1

Grali by jeszcze dzień i z tą skutecznośćia dalej by nic nie wpadło....

0

0

@sheyba
True ;)

0

Ahahahh 3 min doliczył o ja Yebbbie

0

@Messi96_96
No to widać dramat .... sedzia to jedno
Skuteczność drogie
A 3..... xD

0

85 min ehhh....

0

Mówiłem skuteczność.... Kunde coś Ty zrobił

4

Mecz z typu gdzie grali by jeszcze z dzień i nic by nie wpadło

0

Niestety skuteczność szwankuje gdyby nie to nie widniał by wynik 0:1

0

@novy1899
To niestety fakty

1

Ehhh niestety śmierdzi strata punktów ... ogorki strzelili bramkę postawili autobus .. tak będzie cały mecz wyglądać.... mało tego jak się nie wykorzystuje sytuacji które się ma to niestety ...

0

Dobra kurrr.... ruszyć dupska coś strzelić!! Bo to już nie żarty

0

@Messi96_96
Wytyczne od ze stolicy pewnie przelew poszedł od pereza

2

Akcje są żeby tylko ta 1 bramka Wpadła... to się ten worek rozwiąże

0

Murarka rzeźników z leganes tak będzie wyglądać mecz strzelili bramkę i teraz murarka i polowanie na nogi

2

Co tu się odpierdala..... gdzie kartki ???

0

Od dziś jawne popychanie łapami nie ma faulu??? Zmieniło się coś w przepisach?

3

Wow Le Celso ale bramka z wolnego
2:0 dla Betisu grającego w 10

0

Loooo coś się tam odmanianiło w meczu Man Cit vs Man Utd xD xDXd
Pepus to chyba zedrze sobie skórę z twarzy xD

2

@MesQueUnClub96
Podwójne standardy .... niestety ....
Ale śmieciowa madrycka tv artykuł że brudna liga Negeiry .... Ale że akcja bramkowa dla Realu na 2:2 po faulu na Isim to już nie wspomnieli xD
Po co grać niech odrazu im przyznają wszystkie puchary bo im się należą..... dramat obrzydliwe to ich szczekanie jak i madryckiej TV tak władz klubu po przez piłkarzy zastanawiam się kiedy Vini za To swoje Agresywne podejście do sędziów wyleci z boiska ???

1

@sevs
Taaa już przed 30 min w meczu z Villareal jak łokciem wszedł Chłopowi ...
Z tą różnicą że chwile później czerwo wleciało.....

2

@Tasde
Otóż to Angol pierwszy kopie Męczennika ale o tym to już nie powiedzą w analizie;) tam jest tylko noga gracza Rayo i tyle na reszta udają że są ślepi xD

0

@Hajny
Ja się zastanawiam dlaczego swojego żalu nie wylewa na notatniku... dodaj tam komentarz taki jak ten tu a dostajesz Bana na 70 lat XD ale co się dziwić jak tam pewnie Admini to rozkapryszone dzieci ;)

9

@reloaded
Albo powiększony but Lewego xD w meczu z Sociedad xD

1

Nawet nie oglądam ale widzę 8min doliczonego chyba Sędzia dolicza ile może by tylko Śmietanki strzelili cos

0

@Majkmajki
"Czarny Telefon " 2021r

0

@europejczyk
Co nie którzy widocznie nie rozumieją szkoda czasu na tłumaczenie

0

@gumaz
XD xD xD to nudy ?? Wkoncu czy na te kilka min włączyć xD

1

No i się zastanawiam włączyć na chwilę xD xD xD zobaczyć bo czytam kom.... ze się meczycho zrobiło do tego Valverde magiczne przykuce robi hmm xD

0

@IMBALEO
Teraz to już za późno xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?