Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Grali by jeszcze dzień i z tą skutecznośćia dalej by nic nie wpadło....
0
@NieObiektywny88
Racja
0
@sheyba
True ;)
0
Ahahahh 3 min doliczył o ja Yebbbie
0
@Messi96_96
No to widać dramat .... sedzia to jedno
Skuteczność drogie
A 3..... xD
0
85 min ehhh....
0
Mówiłem skuteczność.... Kunde coś Ty zrobił
4
Mecz z typu gdzie grali by jeszcze z dzień i nic by nie wpadło
0
Niestety skuteczność szwankuje gdyby nie to nie widniał by wynik 0:1
0
@novy1899
To niestety fakty
1
Ehhh niestety śmierdzi strata punktów ... ogorki strzelili bramkę postawili autobus .. tak będzie cały mecz wyglądać.... mało tego jak się nie wykorzystuje sytuacji które się ma to niestety ...
0
Dobra kurrr.... ruszyć dupska coś strzelić!! Bo to już nie żarty
0
@Messi96_96
Wytyczne od ze stolicy pewnie przelew poszedł od pereza
2
Akcje są żeby tylko ta 1 bramka Wpadła... to się ten worek rozwiąże
0
Murarka rzeźników z leganes tak będzie wyglądać mecz strzelili bramkę i teraz murarka i polowanie na nogi
2
Co tu się odpierdala..... gdzie kartki ???
0
Od dziś jawne popychanie łapami nie ma faulu??? Zmieniło się coś w przepisach?
3
Wow Le Celso ale bramka z wolnego
2:0 dla Betisu grającego w 10
0
Loooo coś się tam odmanianiło w meczu Man Cit vs Man Utd xD xDXd
Pepus to chyba zedrze sobie skórę z twarzy xD
2
@MesQueUnClub96
Podwójne standardy .... niestety ....
Ale śmieciowa madrycka tv artykuł że brudna liga Negeiry .... Ale że akcja bramkowa dla Realu na 2:2 po faulu na Isim to już nie wspomnieli xD
Po co grać niech odrazu im przyznają wszystkie puchary bo im się należą..... dramat obrzydliwe to ich szczekanie jak i madryckiej TV tak władz klubu po przez piłkarzy zastanawiam się kiedy Vini za To swoje Agresywne podejście do sędziów wyleci z boiska ???
1
@sevs
Taaa już przed 30 min w meczu z Villareal jak łokciem wszedł Chłopowi ...
Z tą różnicą że chwile później czerwo wleciało.....
2
@Tasde
Otóż to Angol pierwszy kopie Męczennika ale o tym to już nie powiedzą w analizie;) tam jest tylko noga gracza Rayo i tyle na reszta udają że są ślepi xD
0
@Hajny
Ja się zastanawiam dlaczego swojego żalu nie wylewa na notatniku... dodaj tam komentarz taki jak ten tu a dostajesz Bana na 70 lat XD ale co się dziwić jak tam pewnie Admini to rozkapryszone dzieci ;)
9
@reloaded
Albo powiększony but Lewego xD w meczu z Sociedad xD
1
Nawet nie oglądam ale widzę 8min doliczonego chyba Sędzia dolicza ile może by tylko Śmietanki strzelili cos
0
@Majkmajki
"Czarny Telefon " 2021r
0
@europejczyk
Co nie którzy widocznie nie rozumieją szkoda czasu na tłumaczenie
0
@gumaz
XD xD xD to nudy ?? Wkoncu czy na te kilka min włączyć xD
1
No i się zastanawiam włączyć na chwilę xD xD xD zobaczyć bo czytam kom.... ze się meczycho zrobiło do tego Valverde magiczne przykuce robi hmm xD
0
@IMBALEO
Teraz to już za późno xD