0

Torres właśnie pokazał dlaczego siedzi na ławie wszystko co ma marnuje
Czyżby wchodząc z ławki bardziej się starał xdxd

3

Ahaha jaki autobus atletico ahahahahah xdxd i tylko Laga do przodu ahahaha byle by tylko wybić się obsrali .... xdxdxd

0

Będzie dobrze a Tu co nie którzy już jak chorągiewki na wietrze bez wiary w drużynę zaczęli narzekać!!......

10

Można było się spodziewać że
Yebaas cw........Las na To nie pozwoli

2

@SinMistico
Oczywiście że przed meczem z rządowymi hahaha

1

@FCBparasiempre
U mnie też odwrotnie odpaliłem i uuuuujjj girona dostała bramkę i już przegrywa 2-0

1

@Witek13
Wyglądało jakby tylko czekali żeby coś przekręcić xdxd

1

@blakkudium
No to racja

1

@blakkudium
Masakra jakaś .... kilka fauli zawodników Las Palmas zasługiwało na żółtko ale co zrobić jak sedzia debil

0

Ahaha to byl faul ??????

1

@blakkudium
Ten sedzial naprawdę to jest debil no do cholery

1

Nosz do cholery ten cymbał zapomniał kartek ???!!!!!!

0

Chłopaki wyglądają jakby byli zajechani ciężkie nogi z waty nie dokładność oby ten efekt nie utrzymał się długo

0

Ten sedzia ma kartki cymbał

1

Przeczówalem ze mogą być ciężary .... :/ nie ważne jak niech to nawet przepchna 0-1 ale żeby Wygrali chłopaki

1

@Faro
Moze być niewykluczone

1

Gdzie kartki ??

0

@Lewangoooolsky
Ludzie on ma 17 lat będą się zdarzać mecze gdzie będzie słabsza forma to jedno drugie ile już min rozegrał dajcie na luz....

0

@MOLESTA
Grali też z :
Bayern Munch 1-0 przegrali
P$G - atletico madryt 1-2
PSV - P$G 1-1 także
Także jeśli się trafi ja P$G trzeba się zemścić za poprzedni sezon

0

@Kengo
Ee no gdzie raczej bym powiedział że leżą xdxd jak kurczaki bez glowyxd

1

@Mordzia97
Potwierdzam xd

0

@dzefrej234 eee już nie wyciągną
Ostatnie minuty Xdxd

1

@GeneralXavi
Generalnie może się to wydarzyć jutro trzeba trzymać kciuki za Pepcia i jego cityxd

1

@DLFCB
Ee gdzie tam sama rozłożyła nogi xd

1

@Lionel_Messi10
Dobre dobre xd

1

Fajna ta " Seria A " taka nie za mocna xdxd

0

@dzefrej234 co??
Ahaha xd xd xd napewno xd

0

@Piotr,1985
Czasami też jest potrzebne

1

Oooo + 5 no no ale doliczył

0

Kurr co oni za dużo % w weekend

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?