Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Torres właśnie pokazał dlaczego siedzi na ławie wszystko co ma marnuje
Czyżby wchodząc z ławki bardziej się starał xdxd
3
Ahaha jaki autobus atletico ahahahahah xdxd i tylko Laga do przodu ahahaha byle by tylko wybić się obsrali .... xdxdxd
0
Będzie dobrze a Tu co nie którzy już jak chorągiewki na wietrze bez wiary w drużynę zaczęli narzekać!!......
10
Można było się spodziewać że
Yebaas cw........Las na To nie pozwoli
2
@SinMistico
Oczywiście że przed meczem z rządowymi hahaha
1
@FCBparasiempre
U mnie też odwrotnie odpaliłem i uuuuujjj girona dostała bramkę i już przegrywa 2-0
1
@Witek13
Wyglądało jakby tylko czekali żeby coś przekręcić xdxd
1
@blakkudium
No to racja
1
@blakkudium
Masakra jakaś .... kilka fauli zawodników Las Palmas zasługiwało na żółtko ale co zrobić jak sedzia debil
0
Ahaha to byl faul ??????
1
@blakkudium
Ten sedzial naprawdę to jest debil no do cholery
1
Nosz do cholery ten cymbał zapomniał kartek ???!!!!!!
0
Chłopaki wyglądają jakby byli zajechani ciężkie nogi z waty nie dokładność oby ten efekt nie utrzymał się długo
0
Ten sedzia ma kartki cymbał
1
Przeczówalem ze mogą być ciężary .... :/ nie ważne jak niech to nawet przepchna 0-1 ale żeby Wygrali chłopaki
1
@Faro
Moze być niewykluczone
1
Gdzie kartki ??
0
@Lewangoooolsky
Ludzie on ma 17 lat będą się zdarzać mecze gdzie będzie słabsza forma to jedno drugie ile już min rozegrał dajcie na luz....
0
@MOLESTA
Grali też z :
Bayern Munch 1-0 przegrali
P$G - atletico madryt 1-2
PSV - P$G 1-1 także
Także jeśli się trafi ja P$G trzeba się zemścić za poprzedni sezon
0
@Kengo
Ee no gdzie raczej bym powiedział że leżą xdxd jak kurczaki bez glowyxd
1
@Mordzia97
Potwierdzam xd
0
@dzefrej234 eee już nie wyciągną
Ostatnie minuty Xdxd
1
@GeneralXavi
Generalnie może się to wydarzyć jutro trzeba trzymać kciuki za Pepcia i jego cityxd
1
@DLFCB
Ee gdzie tam sama rozłożyła nogi xd
1
@Lionel_Messi10
Dobre dobre xd
1
Fajna ta " Seria A " taka nie za mocna xdxd
0
@dzefrej234 co??
Ahaha xd xd xd napewno xd
0
@Piotr,1985
Czasami też jest potrzebne
1
Oooo + 5 no no ale doliczył
0
Kurr co oni za dużo % w weekend