0

@FcPortoFan1999
Oby oby było tak jak piszesz ;D trzymam za słowo i liczę na tą stratę punktów przez rządowych ;D

0

@FcPortoFan1999
Koniec 1 połowy xdxd no jakbyś nie znał rządowych że znowu na farcie ahahaa xdxd

0

No cóż chyba nie ma co się łudzić ze Villareal coś strzeli niestety
Barca musi rządowych rozjechać kolejny raz
co by to się za pewnie nie poczuli .... ;D

0

@Kinginiesta
No cały czas ciezko oddycha jak struga patyk pod stołem xdxd albo ktoś mu struga

0

@4drian0
No i ciul Villareal pięknie rozkłada nóżki w obronie xdxdxd
No cóż indywidualności xd tego zapomniałem dodać xd o rządowych

0

@Pedri16Future
Na Anczelosa xd
Na to że za mało odpoczynku mieli Po CL xdxdxd

2

rządowi grają takie gówno i jedynie co xdxd to bazują na LAGA NA MAPPETA albo na dziecinnych wylewach błędach drużyny przeciwnej xdxdxdxdxd

0

@Pedri16Future
Rozkłada nogi xd xd

1

@Lanosss no to fakt racja powinni mieć zakaz w tv

1

@Nazio_87
A rób co chcesz ahaha xdxd jeśli co ma się stać to się stanie ahahah

0

Ahahahaha notatnik już płacze xdxdx

1

Teraz za ciosem i ich dobić

0

@Lanosss
Ahahahahahaha o jaaa ahaha dobre dobre xdxd się chyba posiakm ze śmiechu ;D

0

@daniel32778
Toć to masakra jakaś eh.... xdxdx

0

O yeebiem o nie nie tylko nie Laboga i Ćwiąkała xdxdxd toć to cały mecz będą zachwyty nad rządowymi xdxdxd

1

Hmm czy ja wiem czy to był karny dla ManUTD :/ zawodnik manutd wpada w gracza sociedad chłop z sociedad stoi ręce ma w tyle gracz manutd wpada w niego i jest Karny ehh ..... to jest masakra z tą interpretacja sędziów

0

Ktoś oglada bilbao jak to wygląda ??
1 połowy nie zdarzyłem obejrzeć

6

Ahaha ahaha mówi to zawodnik którego klub i tv varmadrit ciągle płacze na decyzję sędziów sklada pisma protesty wiecznie narzeka co za hipokryta ahahahaha

0

@Bobo25
Nooo baa raczej nie inaczej + do tego żeby było miło
1 Rapha że złota pilka [ vini w placz
2 Yamall drugie miejsce w plebiscycie
3 lewy na 3 miejscu
Najlepsze ekipa roku Barca
Najlepszy trener Hansi
Do tego Lewy pichochi
LL dla Barcy
Copa de laRey dla Barcy
Xdxdxdx tak będzie widziałem to xdxdxd :P :P

0

@tbas
To nie ułomność to raczej podpisany pakt z mrocznymi siłami xdxdxd to co od kilku sezonu się przeslizguja czołgają to no nie widzę inne wytłumaczenie no jeszcze może być błąd w systemie matrix zbuggowal się system i dlatego biali ciągle wygrywają CL

1

@mientusek1407
Ja bym bardziej C kl powiedział w b to jeszcze jakaś ta kreatywność jest xdxd

1

@LOPEZ16
Spokojnie może w półfinale będzie inter xd więc się im zrewanżujemy za poprzednie mecze

0

@Michael24
Błąd w matrixie

3

Czyli najpierw lejemy borussie
Potem rewaznujemy się interowi
A w finale rozjeżdżamy albo białe mierdy albo arabskie petrodolary
Xdxdxd

0

rządowi: najbardziej obrzydliwy paskudnie grający fartowny prześlizgujący się klubik w CL ..............

0

@KamQiX
Jutro teraz idą spać
Tys kibic białych czy Barcy ?

0

@KamQiX
No no xdxdxd słuszna dla prześcieradłem MATRIX hahaha błąd systemu

0

@krol211
No przecież to było wiadomo że muszą przepchnąć prześcieradła

0

@JordiAlbion
MARTIX symulacja albo raczej jej błąd

0

@FabianekMrozek
Wypaczył wynik to męda xdxdxd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?