Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999
Oby oby było tak jak piszesz ;D trzymam za słowo i liczę na tą stratę punktów przez rządowych ;D
0
@FcPortoFan1999
Koniec 1 połowy xdxd no jakbyś nie znał rządowych że znowu na farcie ahahaa xdxd
0
No cóż chyba nie ma co się łudzić ze Villareal coś strzeli niestety
Barca musi rządowych rozjechać kolejny raz
co by to się za pewnie nie poczuli .... ;D
0
@Kinginiesta
No cały czas ciezko oddycha jak struga patyk pod stołem xdxd albo ktoś mu struga
0
@4drian0
No i ciul Villareal pięknie rozkłada nóżki w obronie xdxdxd
No cóż indywidualności xd tego zapomniałem dodać xd o rządowych
0
@Pedri16Future
Na Anczelosa xd
Na to że za mało odpoczynku mieli Po CL xdxdxd
2
rządowi grają takie gówno i jedynie co xdxd to bazują na LAGA NA MAPPETA albo na dziecinnych wylewach błędach drużyny przeciwnej xdxdxdxdxd
0
@Pedri16Future
Rozkłada nogi xd xd
1
@Lanosss no to fakt racja powinni mieć zakaz w tv
1
@Nazio_87
A rób co chcesz ahaha xdxd jeśli co ma się stać to się stanie ahahah
0
Ahahahaha notatnik już płacze xdxdx
1
Teraz za ciosem i ich dobić
0
@Lanosss
Ahahahahahaha o jaaa ahaha dobre dobre xdxd się chyba posiakm ze śmiechu ;D
0
@daniel32778
Toć to masakra jakaś eh.... xdxdx
0
O yeebiem o nie nie tylko nie Laboga i Ćwiąkała xdxdxd toć to cały mecz będą zachwyty nad rządowymi xdxdxd
1
Hmm czy ja wiem czy to był karny dla ManUTD :/ zawodnik manutd wpada w gracza sociedad chłop z sociedad stoi ręce ma w tyle gracz manutd wpada w niego i jest Karny ehh ..... to jest masakra z tą interpretacja sędziów
0
Ktoś oglada bilbao jak to wygląda ??
1 połowy nie zdarzyłem obejrzeć
6
Ahaha ahaha mówi to zawodnik którego klub i tv varmadrit ciągle płacze na decyzję sędziów sklada pisma protesty wiecznie narzeka co za hipokryta ahahahaha
0
@Bobo25
Nooo baa raczej nie inaczej + do tego żeby było miło
1 Rapha że złota pilka [ vini w placz
2 Yamall drugie miejsce w plebiscycie
3 lewy na 3 miejscu
Najlepsze ekipa roku Barca
Najlepszy trener Hansi
Do tego Lewy pichochi
LL dla Barcy
Copa de laRey dla Barcy
Xdxdxdx tak będzie widziałem to xdxdxd :P :P
0
@tbas
To nie ułomność to raczej podpisany pakt z mrocznymi siłami xdxdxd to co od kilku sezonu się przeslizguja czołgają to no nie widzę inne wytłumaczenie no jeszcze może być błąd w systemie matrix zbuggowal się system i dlatego biali ciągle wygrywają CL
1
@mientusek1407
Ja bym bardziej C kl powiedział w b to jeszcze jakaś ta kreatywność jest xdxd
1
@LOPEZ16
Spokojnie może w półfinale będzie inter xd więc się im zrewanżujemy za poprzednie mecze
0
@Michael24
Błąd w matrixie
3
Czyli najpierw lejemy borussie
Potem rewaznujemy się interowi
A w finale rozjeżdżamy albo białe mierdy albo arabskie petrodolary
Xdxdxd
0
rządowi: najbardziej obrzydliwy paskudnie grający fartowny prześlizgujący się klubik w CL ..............
0
@KamQiX
Jutro teraz idą spać
Tys kibic białych czy Barcy ?
0
@KamQiX
No no xdxdxd słuszna dla prześcieradłem MATRIX hahaha błąd systemu
0
@krol211
No przecież to było wiadomo że muszą przepchnąć prześcieradła
0
@JordiAlbion
MARTIX symulacja albo raczej jej błąd
0
@FabianekMrozek
Wypaczył wynik to męda xdxdxd