Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomasthc
Ahahahahahaha mało ja mam 70 Xdxdxdxd za napisanie że pięknie sędziowie im pomagają
0
Oooo kur.......
0
Karny fermin od tyłu faul na Lini
0
Linia przecież było na lini
3
No nic trzeba grać swoje wygrywać mało trzeba ich znowu poniżyć znowu w el classico tylko tym razem trzeba dokończyć to co ostatnio Barca zaczęła ale została wychamowana przez czerwień
Myślę że gdy wtedy nie ta czerwien dla Wojtka to by mogło się skończyć pogromem z 8 albo ...... wincy
1
@Almighty
Zapomniałeś dodać że na horyzoncie ni widu ni słychu żeby był pilkarz pokroju Lewego xd także heh widzą przyszłość ale będzie placz jak Lewego braknie potem taki boras i spółka będą wspominać Lewy to był napadzior kiedyś to było heheh
Niestety po Lewym coś czuję że długo długo nic ....
0
Ahahah wcale nie muszę oglądać wystarczy że poczytam komentarze na la bamba i wszystko wiadomo xdxdx
1
I Francja wygrała
1
Omg kunde też Karnego nie strzelil trybuny xd
1
Heheh to co do rana ?? Karne
La bamba oczy już zakrwawione godz 5:00 rano a Ci dalej kopia xdxd
1
@surowa17
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym xd
Szpaku chyba o tym nie wie xd
1
Czyli po meczu jeśli Hiszpania dowiezie to Yamall znowu odpowiedział kolejnej osobie na zaczepki ahahah ahahah
Na koniec wiadomosic do : Rafael van der Vaart
Mission Complete LY :P
0
@MessiForeverTheBest
Pamiętajmy też że Deco jest Fanboyem [ wielbiciel talentu ] xd Pewnego Kolumbijczyka xd chyba tylko dlatego że jest z Kolumbi aaaaa właśnie to dlatego możliwe że jest tak za ściągnięciem Diaza
Xd Deco + Diaz = imprezki ???????? Xdxdxd
0
No zobaczymy czy wejdzie Rekin czy rekinek to się okaże ;) bo Ferran to jest jak
Dr. Jekyll & Mr Hyde
Xd ciekawe ktora wersje rekina zobaczymy xd
0
Co za Kretyn z tego Dupaja no kretyński........
brzydkie wejście!!!
2
@escarabajo
Jeszcze zapomnialeś
De Bar
De Bor
Xd
1
To co tu się stało to
XD
0
@jacobFCB no wkoncu ktoś to zauważył ahahahhahaha
Już to wcześniej pisałem że Waldus Kiepski jest na Ławce z Pazdzirzemxd ahaha obecnie nie ogalam wolę dobry film ahahah niż tą padake
0
@Nazio_87
Polecam Sztos ;D
0
@Nazio_87
Śmierć w Wenecji a gdzie leci ??
0
Polecam w tv leci " Krucjata Bourne'a
Lepiej się ogląda niż " Droga Krzyżowa Probierzówki
Przynajmniej akcja za akcja xdxd
1
Nie ma co się męczyć i sprawiać sobie ból oglądając tą kopaninę trzeba włączyć jakiś film xdxdxdx
1
@turhiay
A Sosua nie zwiał przez to co wyprawiali ludzie z zarządu gdzieś ponoć też było że akcja z % i mu się to nie podobało
0
@adamek20151
Tak to racja
0
@Nazio_87
Hahaha jak oni pewnie po takim meczu gdzie oczy bolą to skrzynka czystej pęka xdxd jak razem zasiądą do stołu xdxd
1
Boras chyba czyta la bambe że taka ekscytacje i myśli że gramy Canarinhos xdxd
0
Tam Walduś Kiepski siedział koło Probierza ???????????????? :O
3
Hahahahaahaha ciekawsze bardziej są komentarze na la bomba dotyczące meczu niż sam mecz xdxdxd
0
@Poversky1000
Xd xd xd xe
0
@Kamiloza91
Piwo i słonecznik xdxd ale by to szło xd