1

Ahaha ale Arsenal obsrane majty w obronie xdxd

0

Ahaha ale patelnie miał Kane xdxd ahaha ten Olise dobry wiatrak

0

@MaryNara
Ahahahahahahhahhahshahahaha

0

@Kow_aLL
Ahaha onet ahaha omg


2

@Kow_aLL
Co ????od kiedy to można przeskakiwać na drugą stronę drabinki ??? Xdxdxd
Barca jeśli wygra z Borussia to będzie na nią czekał ktoś z pary
Inter Mediolan/ Bayern Munch.

0

@Dracco !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

@Slot
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

@AndresBurek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

@vangoor
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

13

Przydałoby się żeby ktoś wkoncu zrobił z Tebasem porządek bo chłop to co robi to przeginka!!!!!!

0

@Misugi14
Obejrzy sobie
"FRESH"z 2022 roku ;D
Albo "TOWARZYSZ "
2025 ;D

2

@Kgorecki2500
Hmm Obudźcie sie wybory to Iluzja xd byście dalej wierzyli ze macie prawo glosu ;D a tam już od górnie zaplanowane kto i jak będzie

0

@marcin62
OoooooMG :O
Swiat się kończy

0

@VinDiesel
Gol dla atletico wyciągnęli w końcówce 1-2

1

Czyżby kolejna strata katletico xd

3

@RosjaninBut
Równi i równiejsi
Dlatego ten świat wygląda jak wygląda....

1

Każdy ma słabszy okres przyszedł czas na Raphe musi się ogarnąć wrócić mentalnie i fizycznie do tego co prezentował wcześniej bo jest potrzebny w dobrej formie

0

@MaziFCB
Ojjjj będzie gotowana, smażona , pieczona przez najbliższy miesiąc xd albo dłużej xd

1

Na śmietankowej szlochanie i płacz xdxdxdxd

1

@budel17
Dziękuję następnym mecz też tak +/- ta sama min wlacz xdxd

4

Ahahahaahahaha pięknie Valecnia ;D

1

98 min ahahahah czyli sedzia będzie czekał żeby rządowi strzelili

3

Ale smutni w studiu

1

Panowie ciekawe jak na śmietankowej xdxdxd
Czyli jeszcze dziś Ligą Negeiry
Rejestracja olmo i pau ahahahah i pewnie inne rzeczy wyciągnięte przez tv madrit

1

Gooooooollll goooool Valencia
Rządowi na Kolanach ahahah

2

Czekajcie doliczył +6 a ile będzie naprawdę ahahahahaha

0

Dobra ile doliczy ??? Sędzia obstawiamy xdxdx
Ahahajaja+6 ahahaha

0

@kuz
Zrobiłem 3...2....1
Na szczęście nie ma....

1

@ngif
Ja mam wrażenie że oni na treningach uczą się jak wymuszać karne xdxdxd sami się kopia podcinają xdxd

0

Biali to w tym polu karnym kładą się jak p....... i panie lekkich obyczajów xdxd miernoty wiecznie tylko by penaltito chcieli xdxd I te rozkładanie nóg... xdxd wróć rąk xdxd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?