Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ahaha ale Arsenal obsrane majty w obronie xdxd
0
Ahaha ale patelnie miał Kane xdxd ahaha ten Olise dobry wiatrak
0
@MaryNara
Ahahahahahahhahhahshahahaha
0
@Kow_aLL
Ahaha onet ahaha omg
2
@Kow_aLL
Co ????od kiedy to można przeskakiwać na drugą stronę drabinki ??? Xdxdxd
Barca jeśli wygra z Borussia to będzie na nią czekał ktoś z pary
Inter Mediolan/ Bayern Munch.
0
@Dracco !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@Slot
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
@AndresBurek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
@vangoor
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13
Przydałoby się żeby ktoś wkoncu zrobił z Tebasem porządek bo chłop to co robi to przeginka!!!!!!
0
@Misugi14
Obejrzy sobie
"FRESH"z 2022 roku ;D
Albo "TOWARZYSZ "
2025 ;D
2
@Kgorecki2500
Hmm Obudźcie sie wybory to Iluzja xd byście dalej wierzyli ze macie prawo glosu ;D a tam już od górnie zaplanowane kto i jak będzie
0
@marcin62
OoooooMG :O
Swiat się kończy
0
@VinDiesel
Gol dla atletico wyciągnęli w końcówce 1-2
1
Czyżby kolejna strata katletico xd
3
@RosjaninBut
Równi i równiejsi
Dlatego ten świat wygląda jak wygląda....
1
Każdy ma słabszy okres przyszedł czas na Raphe musi się ogarnąć wrócić mentalnie i fizycznie do tego co prezentował wcześniej bo jest potrzebny w dobrej formie
0
@MaziFCB
Ojjjj będzie gotowana, smażona , pieczona przez najbliższy miesiąc xd albo dłużej xd
1
Na śmietankowej szlochanie i płacz xdxdxdxd
1
@budel17
Dziękuję następnym mecz też tak +/- ta sama min wlacz xdxd
4
Ahahahaahahaha pięknie Valecnia ;D
1
98 min ahahahah czyli sedzia będzie czekał żeby rządowi strzelili
3
Ale smutni w studiu
1
Panowie ciekawe jak na śmietankowej xdxdxd
Czyli jeszcze dziś Ligą Negeiry
Rejestracja olmo i pau ahahahah i pewnie inne rzeczy wyciągnięte przez tv madrit
1
Gooooooollll goooool Valencia
Rządowi na Kolanach ahahah
2
Czekajcie doliczył +6 a ile będzie naprawdę ahahahahaha
0
Dobra ile doliczy ??? Sędzia obstawiamy xdxdx
Ahahajaja+6 ahahaha
0
@kuz
Zrobiłem 3...2....1
Na szczęście nie ma....
1
@ngif
Ja mam wrażenie że oni na treningach uczą się jak wymuszać karne xdxdxd sami się kopia podcinają xdxd
0
Biali to w tym polu karnym kładą się jak p....... i panie lekkich obyczajów xdxd miernoty wiecznie tylko by penaltito chcieli xdxd I te rozkładanie nóg... xdxd wróć rąk xdxd