Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Kurcze muszą przepchnąć ten mecz nie ważne jak wpakują piłkę ale to jest jeden z tych meczy które trzeba rozegrać przecierpieć strzelić chociaż 1 bramkę i zapomnieć
1
Zalosny nurek !!!!
Nic się nie klei gra nie ma wyjścia na pozycję za wolno musi wejść ding dong na drugą i ktoś jeszcze
2
No i tak będzie wygladal cały mecz Paskudne leganes będzie symulować kraść czas ciągle leżeć udawać eh ....
1
Narazie nudno i wolno
1
Autobus i Laga do przodu i niech się dzieje masakra to Leganes
Barca musi szybciej grać
0
@Azazel_Pazuzu
Ahahahahshahahaha
0
No się dzieje w Paryżu 1-1
2
Ps$ 0- 1 aston willa
0
@Pedri16Future
Ahahahah Anczelos = XaviVol2
0
@Kimi88
Otóż to
19
Oni sezon temu prosili Xavi stay
To co teraz my musimy prosić żeby anczelos został na następny sezon xdxxx Carlo stay xdxd
0
@Bernard777
Ahahahaha niewykluczone
0
Twarze śmietankowych Bezcenne xdxd I Mappet zamykajacy oczy i pewnie myslacy dlaczego ja odszedłem z p$gxdxdxd
0
@Pedri16Future
Boją się xd kolejnego wpierdzielu od Flicka xd
1
Co jak co ale mina Anczelosa Bezcenna xd i chyba z tego wszystkiego albo zęby połamał albo gumę połknął xd
1
Uuuu dzieje się 1-2 dla Interu ale poszła kontra
0
No
Bay 1 -1 inter
Muller brama
0
Ahahahahahahahahahahahah
Xdxdxdxdxdxd
2
Co chłop ma Młotek w nodze Pięknie co bramka to lepsza ;D
0
Jaaa Yebbbiem co za bramki ahaha
0
Ahaha ale rozpaczliwa obrona co oni mają farta xdxd
1
Aaaale Gollazoo Rice
0
@RymsonPL
Bo wiesz na tym świecie są rzeczy które się fizjologom nie śniły xd
0
@RymsonPL
Bo jedyna ekipa która się nie boi rządowych to Barca reszta mokre gacie
0
@La Pulgaa
Znając ich Ślizganie się od meczu do meczu i farcik to nie wykluczone xdxd
0
Czyli co standardowo dziś pewnie 0:0
Na sb pewnie rządowi wepchną farfocla i półfinał????? Coś tak czuję
0
@D10SLEO
Ale się zestarzało xd
1
Czy nie ma tam ktoś tych akcji zamykać w tym polu karnym tyle piłkę co tam przechodzi xdxd nikt nie dobije xd
2
Uuu 0-1 dla Interu Lutaro
1
Co ten sedzia gwiżdże? chyba fan rządowych bo to co gwiżdże to .....