6

Kurcze muszą przepchnąć ten mecz nie ważne jak wpakują piłkę ale to jest jeden z tych meczy które trzeba rozegrać przecierpieć strzelić chociaż 1 bramkę i zapomnieć

1

Zalosny nurek !!!!

Nic się nie klei gra nie ma wyjścia na pozycję za wolno musi wejść ding dong na drugą i ktoś jeszcze

2

No i tak będzie wygladal cały mecz Paskudne leganes będzie symulować kraść czas ciągle leżeć udawać eh ....

1

Narazie nudno i wolno

1

Autobus i Laga do przodu i niech się dzieje masakra to Leganes
Barca musi szybciej grać

0

@Azazel_Pazuzu
Ahahahahshahahaha

0

No się dzieje w Paryżu 1-1

2

Ps$ 0- 1 aston willa

0

@Pedri16Future
Ahahahah Anczelos = XaviVol2

0

@Kimi88
Otóż to

19

Oni sezon temu prosili Xavi stay
To co teraz my musimy prosić żeby anczelos został na następny sezon xdxxx Carlo stay xdxd

0

@Bernard777
Ahahahaha niewykluczone

0

Twarze śmietankowych Bezcenne xdxd I Mappet zamykajacy oczy i pewnie myslacy dlaczego ja odszedłem z p$gxdxdxd

0

@Pedri16Future
Boją się xd kolejnego wpierdzielu od Flicka xd

1

Co jak co ale mina Anczelosa Bezcenna xd i chyba z tego wszystkiego albo zęby połamał albo gumę połknął xd

1

Uuuu dzieje się 1-2 dla Interu ale poszła kontra

0

No
Bay 1 -1 inter
Muller brama

0

Ahahahahahahahahahahahah
Xdxdxdxdxdxd

2

Co chłop ma Młotek w nodze Pięknie co bramka to lepsza ;D

0

Jaaa Yebbbiem co za bramki ahaha

0

Ahaha ale rozpaczliwa obrona co oni mają farta xdxd

1

Aaaale Gollazoo Rice

0

@RymsonPL
Bo wiesz na tym świecie są rzeczy które się fizjologom nie śniły xd

0

@RymsonPL
Bo jedyna ekipa która się nie boi rządowych to Barca reszta mokre gacie

0

@La Pulgaa
Znając ich Ślizganie się od meczu do meczu i farcik to nie wykluczone xdxd

0

Czyli co standardowo dziś pewnie 0:0
Na sb pewnie rządowi wepchną farfocla i półfinał????? Coś tak czuję

0

@D10SLEO
Ale się zestarzało xd

1

Czy nie ma tam ktoś tych akcji zamykać w tym polu karnym tyle piłkę co tam przechodzi xdxd nikt nie dobije xd

2

Uuu 0-1 dla Interu Lutaro

1

Co ten sedzia gwiżdże? chyba fan rządowych bo to co gwiżdże to .....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?