Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lordzi
Oto jest pytanie
2
@Kessie
Dziękuję xd
1
Lukasz już sedziego pyta kiedy im da kolejnego penaltito xdxdxdx
0
@Barcaa12
Ahahahahahahahahaha pewnie taaa i + 6 pkt dla rządowych za samo istnienie xdxdxdx
0
@budel17
To lepi nie nie włączaj xd jak co następnym razem od początku musisz ogladac co by nie zapeszyć xdxd
0
@Krystiansigma2734
Wez nie kracz......!
1
Zastanawiam się jaki wałeczek szykuje Gill Mazano na dzisiejszy mecz xd jaka decyzją skrzywdzi dziś Barcę
2
@nightwishygt
Albo łapania się za jaja
4
Dzis Gill Spik Mazzano Lewemu muszą zawiązać ręce co by się przypadkiem znowu nie podrapał po nosie xdxdxdxd tak tak toć to ten sam sedzia xdxdxd
3
@Lionel_Messi10
No LL Yebass i REFF robią wszystko by przeszkadzać więc dziś będzie wesoło z Gillem z Nosa Mazzzanko Wszyscy pamiętamy Podrapanie się Lewego po Nosie ??? Tak tak to ten sam sedzia xd
0
@Lionel_Messi10
Bo nie są Barcelona ;D
0
Ale co dziurawa obronę mają ahahaha co im tam Valencia wchodzi lewą stroną xdxd
0
@Barceloniarz987
Jedynie Barca jest w stanie ich pokonać reszta to obsrane majty
1
Mówiłem , pisałem xdxd przecież to było wiadome ..... xdxdxd
0
Uuu borussia 4-1 prowadzi ... I koniec
1
Już by chcieli już by chcieli czerwo panowie w studiu
0
Jest i Laga na żółwia i męczęnnika
0
@Andi18
No właśnie gówno gra xdxd a co za tym idzie wturlllaja jakieś 2 farfocle na koniec
0
@VinDiesel
Otóż to heheh ;D
7
Nie ma co sie cieszyć przecież wszyscy wiemy jak to się skonczy xdxdxd po 90min min xd
1
Ahaha ale będą cyrki w tym meczu
0
Ahahahahah zaczynamy drukarnie
0
@Korsain
Ahaha przecież żółw kopnął chłopa
0
@vangoor
Na spokojnie odcina na kilka godzin potem znowu można z gwinta 0.7 w sumie to może być tak że ta druga to będzie Klin xdxd też na spokojnie i z WC można się poprzytulać xd też na spokojnie
0
@Pustelnik
Jednym słowem Cyrk te wszystkie komisję i wgl kabaret
Ale jakby któryś się pp nosie podrapał to kto wie xdxdxd
0
@fotohobby
Flick musi coś zrobić z tych ich Egoizmem bo mogą nadejść mecze że przez takie samolubne podejście przegrają mecze !!!!
0
@Outlook
Ahahahaha no tak masz racje ahaha w punkcik xd
0
@Filipem
Jak to co statystował xdxdxd
0
@rafal3030
Dobranoc
0
Dowiezione Brawo Barca