1

@Lordzi
Oto jest pytanie

2

@Kessie
Dziękuję xd

1

Lukasz już sedziego pyta kiedy im da kolejnego penaltito xdxdxdx

0

@Barcaa12
Ahahahahahahahahaha pewnie taaa i + 6 pkt dla rządowych za samo istnienie xdxdxdx

0

@budel17
To lepi nie nie włączaj xd jak co następnym razem od początku musisz ogladac co by nie zapeszyć xdxd

0

@Krystiansigma2734
Wez nie kracz......!

1

Zastanawiam się jaki wałeczek szykuje Gill Mazano na dzisiejszy mecz xd jaka decyzją skrzywdzi dziś Barcę

2

@nightwishygt
Albo łapania się za jaja

4

Dzis Gill Spik Mazzano Lewemu muszą zawiązać ręce co by się przypadkiem znowu nie podrapał po nosie xdxdxdxd tak tak toć to ten sam sedzia xdxdxd

3

@Lionel_Messi10
No LL Yebass i REFF robią wszystko by przeszkadzać więc dziś będzie wesoło z Gillem z Nosa Mazzzanko Wszyscy pamiętamy Podrapanie się Lewego po Nosie ??? Tak tak to ten sam sedzia xd

0

@Lionel_Messi10
Bo nie są Barcelona ;D

0

Ale co dziurawa obronę mają ahahaha co im tam Valencia wchodzi lewą stroną xdxd

0

@Barceloniarz987
Jedynie Barca jest w stanie ich pokonać reszta to obsrane majty

1

Mówiłem , pisałem xdxd przecież to było wiadome ..... xdxdxd

0

Uuu borussia 4-1 prowadzi ... I koniec

1

Już by chcieli już by chcieli czerwo panowie w studiu

0

Jest i Laga na żółwia i męczęnnika

0

@Andi18
No właśnie gówno gra xdxd a co za tym idzie wturlllaja jakieś 2 farfocle na koniec

0

@VinDiesel
Otóż to heheh ;D

7

Nie ma co sie cieszyć przecież wszyscy wiemy jak to się skonczy xdxdxd po 90min min xd

1

Ahaha ale będą cyrki w tym meczu

0

Ahahahahah zaczynamy drukarnie

0

@Korsain
Ahaha przecież żółw kopnął chłopa

0

@vangoor
Na spokojnie odcina na kilka godzin potem znowu można z gwinta 0.7 w sumie to może być tak że ta druga to będzie Klin xdxd też na spokojnie i z WC można się poprzytulać xd też na spokojnie

0

@Pustelnik
Jednym słowem Cyrk te wszystkie komisję i wgl kabaret
Ale jakby któryś się pp nosie podrapał to kto wie xdxdxd

0

@fotohobby
Flick musi coś zrobić z tych ich Egoizmem bo mogą nadejść mecze że przez takie samolubne podejście przegrają mecze !!!!

0

@Outlook
Ahahahaha no tak masz racje ahaha w punkcik xd

0

@Filipem
Jak to co statystował xdxdxd

0

@rafal3030
Dobranoc

0

Dowiezione Brawo Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?