Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie górne przebitki ahaha xdxd
Co za kopanina
0
@Poversky1000 no gdzie ja to się czuje jakbym jaka 3 ligę oglądał xdxd
4
Pamiętajmy to nie Barca Flicka
Tylko Repr.Polski Probierza xdxdxd
Winc oczy mogą krwawić xdxd
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Marcelinho132 no może też być ze z ostrożności ja to mam nadzieje ze teraz do końca sezonu chłopaki na takim wkur.... będą grać ze tą akcje z tym przełożonym meczem i wszystko do końca wygrają
1
@Marcelinho132
Racja przyciągnąłem afirmowalem sorry ale chciałem dobrze xd
może to tylko taka zagrywka ;) pewnie wiedzą że 27 za tydzień grają z osasuna więc może muszą coś robić żeby nie grac za długo w meczu xd
0
Może dostali dziś tel od Flicka wytyczne [ symulka ]
Żeby jak naj krócej dziś xd
bo 27 grają z osasuna xdxd
1
@Lionel_Messi10
Oby oby tak było
1
Oooo koeman znowu zaczyna z Tym nosem xdxdxd chyba coś wleciało
Xdxd
3
Ooo Francja już dostaje na dekiel
No pięknie pewnie to przez mekambe blokuje bombla dlatego im pewnie nie idzie xdxd
0
@Lionel_Messi10
No tez mi się to nie podoba jak się czyta te artykuły że Deco chce tego placka oczywiście pytanie czy to wgl prawda czy kolejne wymysły pismakow
4
Dobra łysy tu już się nic nie wydarzy ściągaj Pedrigeo i Yamalla
0
@Lionel_Messi10
Ja to się obawiam że Deco zamiast Nico uprze się na Diaza placka z Live
0
@Marcelinho132 .Cubarsi też musi odpocząć
0
@BARCA1899Messi
Oby xd Tak było z Nico od Następnego sezonu no chyba że Deco wymyśli sobie Diaza
0
@SinMistico
Jak nie kupią Nico to Deco Out xd A nie mi tu jakiegoś Placka Diaza chce ściągać!!!!
3
Dobra łysy wygrywasz już więc daj odpocząć już Yamllowi , Pedriemu i Cubarsi ;)
1
@Arden
Dajcie już spokój z tym teatrem to jest tylko po to by wam zająć głowy a polityka to jeden wielki teatr
Lepiej uzywać energi z życia by się rozwijać i coś tworzyć a nie siedzieć i patrzeć w pudlo gdzie jedyna wielka narracja to Kłamstwo
Przemoc , ból cierpienie
Wojny dzielenie ludzi a Przedewszyskim Narracja Strachu wywoływanie starchu ....
Obudźcie Sie ...
0
@Criss18Barca
Raczej nie inaczej byłem tam widzialem to xdxd
0
@BorzyKrzys
Pewnie nie ma dnia ani godziny non toper xd :P
1
@Marian_Pazdzioch
siekiera motyka
baba goła
marian paździoch to pierdoła
siekiera motyka
małpi wuj
marian paździoch to jest hxdxdxdx :P
0
@tadzik447
A w pośredniaku byłeś?????????
6
No ciach zaraz się zacznie za 1......2.......3........4
Sezon na WIRUSA FIFA uważam za otwarty ;D xdxd
0
O jej zaś zdjęcie tej Gęby ......
3
@MessiForeverTheBest
Yebassowi i Reff dokładnie właśnie o to chodziło za dobrze idzie Barcelonie więc trzeba trochę utrudnić
0
@spacer
Ja coś przeczówam że taki będzie Final
p$g vs Barca
2
No cóż można powiedzieć racja niestety ale wiele dobrych chłopaków przepada 2 liga czy 3 a potem to już leci do 4 i w dół a później rezygancja z piłki tak to wygląda....
2
@esem91
Brawo Ty ;)
Medytuj
Afirmuj
Bądź wdzięczny
Przyciagaj ciesz się życiem żyj w harmoni
4
Gdzie real madryt nie może tam
RFEF i La Liga pomoże ................
10
Kpina
Żart cóż można jeszcze napisać o tych organizacjach w Hiszpanii
Pięknie rzucane kłody pod nogi Barcelonie
ale co się dziwić jak w każdej z tych organizacji oficjele tam zarządzający to fani Realu którzy przecież sami to publicznie przyznawali............