0

4 doliczył a grają 6 ?? Aż ten nikczemny sedzia próbował jak mógł pomóc benfice

0

@Czarny_ck
Perez z swoja świtą z madrytu xdxdxd

2

I co sedzia chyba kibic rządowych xd nie ma czerwo dla benfiki ?

0

@KiaShuma
Boś Ty wierny rozcieganiety pełen werwy xdxd

0

Przerwac mecz xd czerwona dla kibiców i zarządu benfiki za wpuszczenie bydla na stadion walkower dla Barcy i jedziemy do domu xdxdxdx

2

Ale dembele to ma to gazicho !

0

@MaFCB
Ahaha a mówili że sędziowie w CL to się nie mylą ahahaha Xd a Tu czerwona kartka dla zawodnika Barcy gdzie wcześniej byl faulu na ding dongu ...

4

Olmo zamiast Lewy nie wierzę:/ eh nie chce na to patrzeć lepiej się modlić żeby chociaż dociągnęli to 0-0 do końca

0

Ooo proszę;O Ter Stegen wrócił;D do składu chyba musiał zostać uzdrowiony przez jakiś magiczne moce nie z tej ziemi

0

@Tridente2015
Nie ma problemu Wybaczam ;) xdxd ;P

0

@Tridente2015
+ 3
G-O-L-E
+3 bramowa przewaga wystarczy??

0

@Zed1992
Oczywiście że o gole 3 bramkowa przewaga powinna wystarczyć
Yamall + Lewy + Rapha ;D ;D
xdxd

5

Pięknie;) dawać po +3 dziś

0

@Salchent
Pytanie czy finanse pozwolą jak już:/ albo raczej jak Yebaasss sie zgodzi .....bo ten to lubi uprzykrzać życie Barcelonie pod każdym względem chłop niszczy tak hiszpanska lige ze ja się zastanawiam jak to jest ze nie ma innego kandydata :/

0

@chavez
Ooo mam znalazłem to co ktoś dodał na stronce ;) hmm... do oceny ;) ???

/photo/1

0

Zapakować w rakietę i wysłać daleko gdzieś xdxd temu Panu już podziękujemy aa zapomniałem do tej rakiety można jeszcze wsadzić Yebasa i romantyka futbolu i ich we 3 wysłać w kosmos w każdym bądź razie daleko gdzieś daleko xdxdxdx

0

@LukaszFan
Wgl gdzieś ponoć ta bramka diaza tam w momencie strzału Vini chyba był na spalonym ??? I absorbował uwagę bramkarze ???
Prawda to??
Xd

1

@Wojtek84
Aahhaha czyli bez zmian xdxd ale gdzie oni wygrywają uczciwie xd
No jak ze tak są czyści i biali bez skazy xdxdxd

1

Borussia 1-1 Lile

0

@Marcelinho132
Czyli nic się nie zmieniło xd od kilku sezonow xdxd

0

@Faro
No gdzie prawie kostkę skręcił ahahaaha

0

@MesQueUnClub96
A Diaz prawie skręcił sobje kostkę ahahah podczas dryblingu za nim strzelil xdxd

0

@Barcaa12
Lepiej nie ogladac ahhaha bo smietankowi uuujjjjjaaa grają i strzelają to było do przewidzenia

0

@partymaker
I jak byłeś?? ? Wszystko ok ? Xdxdxdxd

6

Dobra to jeszcze niech w drugiej wejdzie Sorloth i zgwałci obronę realu xd przy okazji strzelając bramkę albo kilka xdxd

0

To teraz autobus

4

@krefi10
Taa po sezonie xdxd

5

No taki Julek to by siadło w Barcelonie ;)

5

Dobry ten Alvarez

1

@GeneralXavi
:P no taaak raczej nie inaczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?