Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Rupert_Haubica
Szkoda strzępić buzię ahhhh ta parszywa liga negeiry xdxdxd
W tej lidze bardziej opłaca się brutalne wejście xd na złamanie nogi
Nawet gesty poderżnięcie gardła
Sa mniej szkodliwe niż podrapanie się po nosie xdxdxdxdxd
5
@masik86
No gdzie dostanie jeden i będą się odwoływać xdxd
0
No faktycznie patrząc na to zdjęcie jak wbija się wyprostowana noga z doskokiem to nie ma co walka o piłkę
Xdxd teraz nic tylko zawiesić sedziego za błędna decyzję xdxd I do lodówki na 5/8 spotkan xd
No jak nic Liga negeiry
Jeden mecz zawieszenie pfff za dużo trzeba się odwołać xd żeby mappeciotko grało w następnej kolejce przecież musi walczyć o króla strzelców z dziadkiem No jak to tak Perez tyle hajsu wyłożył żeby mappeciatko przegrało z dziadkiem No tak nie może być xd
1
@Messibestplayerintheworld
No a jak ale najlepiej odwrócić uwagę i powiedzieć że liga negeiiry
2
Ale brama 1-0 dla betisu Ruibal
2
@tbas
No właśnie jak dostaną takie same kary to będzie kipina i wiadomo pod kogo jest LL ;D
Sprawiedliwie 5 meczy minimum;)
1
Ahahaha na śmietankowej maja taka odklejke że faul mappeta uznaja jest taki sam jak zawodnika Alaves xdxdxdxd
2
@Kamiloza91
Oni to tam psychiatryk powinni otworzyc
- beliingham
- meczennik
- rudiger
- mappeciarz i można by jeszcze kilku dokoptować i mamy oddział zamknięty xdxd
0
@FcPortoFan1999
Ahahahahaha niestety trzeba liczyć że w innych meczach się wykoleją;D
1
Teraz zadanie dla redakcji wyłapać ile meczy dostanie mappet za to brutalne wejście a ile zawodnik alaves i wtedy będziemy mieli pełen obraz LL
1
No i po ptokach ahaha czerwien dla alaves
1
@Starrk
No jak taka karę dostanie to wtedy dobitnie pokażą pod kogo jest ta liga sprawiedliwie 5/8 meczy za ten bandytyzm
1
@danijacek
Wiadomo normalna karą by taka była między 5/8 meczy ale wszyscy wiemy że tak się nie stanie przez to że to mappet a drugie to śmietankowi więc..... możemy się łudzić tylko
1
@ngif
To wiemy napewno przecież nie pozwolą żeby nie grał w klasyku wręcz przeciwnie zrobia wszystko żeby karą była jak najkrótsza by dalej walczył o króla strzelców
.....
Tak naprawdę zobaczymy co teraz będzie ile dostanie zawieszenia i pod kogo jest ta LL jeśli po tym brutalnym faulu nie będzie 3/4 meczy to będzie kpina
0
Może by tak ankieta zrobić??? ile powinnien meczy dostać mappeciarz za ten brutalny faul xdxd
Ja obstawiam że rozejdzie się po kościach xd i dostanie max 2 mecze mało tego smietankowi się odwołają i dostanie jedno xdxdxd
A tak naprawdę to powinien trochę posiedzieć za to wejście min 4 mecze
0
@FcPortoFan1999
Ok trzymam za słowo zrobiłem screenaxd
1
@mekston wjebał się bez pardonu jeszcze z naskokiem chłopowi okolice łydki :/
0
Tak jest wyjazd mapecie
Co za perfidne wejście co za cham jeszcze te jego głupie usmieszki!!!
Odkleiło chłopa
2
To jest czerwona!!! ale paskudnie !
8
@Borneo
Jak przez cały sezon xd
0
Na śmietankowej jest placz że alaves obecnie ich klepie pilka
2
@cules100pro
Swoją dupa faulował bramkarza
I było widać że nie był zainteresowany wgl pilka xd
0
Rudiger to chłop ma coś z głową naprawdę ten chłop powinien się leczyć.....
0
@nightwishygt
Poczekaj jeszcze mecz się nie skończył xdxd mają 69 min na to xd
1
Faul na bramkarzu???? Rudigera ?
1
@Andi18
Hehhhe xd prawda
2
@LambiPL
Ja optymistą więc jest równowaga xd ;D
0
Ahaha narazie rządowi grają Laga na mappeta xd
2
@LambiPL
Wiesz trzeba mieć nadzieję;D
1
Oooo czy ja dobrze widzę dziś będzie wesoło w meczu śmietankowych ahaha
Soto Grado xd xd im sędziuje xd