Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zostało 6 meczy w LL = ?
1 Copa del Rey Final = ?
Max 3 w CL = ?
Dalej zywi dalej walczymy a już 26 kwietnia będziemy wiedzieć czy wpadnie kolejny puchar do gabloty
0
@Blugrn
No przydalo by sie by śmietankowi stracili punkty ;D wczoraj chyba atletico się wypisało ? z walki? Jak uważasz
0
@Blugrn
Dzięki za poprawienie hehehe mój błąd ;D
0
@ArQczi
Poczekaj bo jak dziś rządowi stracą punkt to dopiero się zacznie grzanie tematu xD
3
No troszkę nie potrzebnie tę zaczepki po co to na co jak już chcą chłopaki się ponabijać to po Wygranych 2 klasykach nie to zrobią a nie przed...
2
Balde wróć .....
0
@yoli
XD no ja nie wiem czy to są brednie gdzie są kartki? jak nie utemperuje zawodników celty to może być większa rzeźnia q chyba nie chcesz by ktoś zakończył z kontuzja mecz ???
3
Sedzia dziś 12 zawodnik celty
2
Gdzie są kartki ????
5
Pięknie Rekin właśnie Ugryzł
;D
0
O kurde Kunde Jaki Byk jaki napakowany
5
Życzę Wam i wszystkim kibicom Barcy aby dziś wygrać lekko i dopisać +3pkt by Lewy zdobyl swoja 100 bramke oraz Wesołych Świąt Wielkanocnych ;D
0
@Piotrek1993
Tak ;) Eleven 1 właśnie kończy się studio przed meczowe
3
Dobra Yamall zapamiętaj te słowa Materazziego" Misja inter " okazała wygrana w tym meczu powinna zamknąć mu buzię....
2
@capoN
Oojj jak Lewy odejdzie coś czuję że długo nie uświadczymy takiego piłkarza i kto wie czy doczekamy się kiedykolwiek kolejnego piłkarza po Lewym i Wojtku który zagra dla Barcy
0
@tbas
Jedyne co mi się nasuwa na to, TO :
XD XD XD XD XD
11
@Eklerek
Obrzydliwe zachowanie obrzydliwy klubik śmietankowych Troglodyta to powinnien nie dokończyć tego meczu tak apropo....
A Merino idealnie podsumował tym spojrzeniem Męczennika xD
1
@TheKlucha
Patrz kto jest na Var xD dziś będzie wesoło xD
4
No napewno się LL zgodzi xD juz to wiedzę
Tak jak na tym foto do artykuły pewnie wygląda gęba Yebasa po zapytaniu Barcy o zmianę godziny xD
0
Oficjalnie: Hiszpanie z pięcioma klubami w kolejnej Lidze Mistrzów ;) mało to teraz takie coś
Athletic, który zagra teraz w półfinałach Ligi Europy. Zwycięzca tych rozgrywek ma zagwarantowany awans do Ligi Mistrzów. Eksperci wskazują, że jeśli Baskowie wygrają Ligę Europy i skończą La Ligę poza pierwszą czwórką, to Hiszpania będzie mieć w kolejnym sezonie aż 6 ekip w Lidze Mistrzów
0
No ahaha już w podcast było o nim mówione właśnie odnośnie tych jego rysowania Lini i wgl także przygotujmy się na ciezki mecz i cyrki sedziego
0
@Rafalloxfcb
Rozumiem że nie chcesz wyjść z swoje strefy komfortu tak wygodniej tak lepiej
Po co szukać prawdy.
Lepiej śmiać się z innych
Przypinać etykiety .....
Atakować zamiast spojrzeć głębiej na to co się dzieje
1
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro
Nie sposób się nie zgodzić z Twoimi wnioskami;D
0
@Trojanek23
Tak się dzieje gdy kluby LL dają na to przyzwolenie i milczą
0
@FcPortoFan1999
Dokładnie co ma być to będzie i tak szacun dla Flicka za to co zrobiło i jak daleko doszedł z tą ekipa gdzie pamiętam gdy został wybrany na trenera pisałem że repka to nie to samo co trenerka klub a ludzie pisali ze nie da rady i będzie tak jak z repr De
0
@Lucyffffer1922
Nie no jeden puchar już jest xD nie zapominaj ;D
I dalej w walce o 3
0
@FcPortoFan1999
Pamiętasz jaki był śmiech z Barcy ? " Nowa Era "? za xaviego
Coś czuję ze role się odwrocily tak szczekali tak skakali jak mappet przychodził
" nowa era galakticos " no to mają swoją nowe galakticos
1
@Lucyffffer1922
Może tak się stanie Karma wróci za to jak się nabijali z Barcy za czasów Xaviego odnosząc się do " Nowa Era " rolę się odwrocily xD
0
@FcPortoFan1999
Owszem nadają się do tarcia charzanu albo i nawet do tego nie XD tylko teraz sędziowie coś czuję będą im bardziej pomagać xD
toć to perez nie pozwoli żeby nic nie wygrali w tym sezonie xD