0

@Matt_i1992
Ademola Lookman ?? z atalanty

1

@Vurt
Wątpliwe ;)

0

@Lucyffffer1922
Noo oj przydałoby się właśnie takie tak jak piszesz żeby wszystkie kluby LL się zebrały i jednego dnia wrzuciły filmiki jak sędziowie pomagali śmietankowym
A na yebasa i komitet nie ma co liczyć skoro od tak długiego czasu nic z tym nie robią więc pokazują że dają przyzwolenie

0

@FCB_dimiC
Gotują xD na gorącym ogniu znowu

0

@mekston
Xd ahahaahaha no też się zastanawiam co to wyjdzie z tego gotowania w niedzielę xD
XD

8

i znowu Reżimowa rmtv gotuje xD arbitrów tym razem gotują
Jesús Gil Manzano odpowiedzialnego za niedzielny mecz z Celta
Ja nie rozumiem że kluby się nie zbuntują przeciwko takim praktykom i nie zrobią porządku z tą TV

1

@bezalkoholowy
No to prawda
;) albo
FU - Raptowne realia

2

2025 kto pamięta? ;)
Kto czasem wraca do tych utworów
" Trzeci wymiar - skamieniali "
" Doniu - Jestem Tu
I wiele innych
Kto pamięta takie Hity
Jak "Mezo - Aniele"
Ascetoholix - suczki
O jej mnie naszło xD
Zaraz wspomnienia łebka jak się biegało po ogródkach
Jak zbiegając z klatki dzwoniło się do mieszań sąsiadów ahahah wchodzęnie na drzewa gonitwy w koło bloku
;D i wiele innych

0

Ooo jej ale normalnie wspominka
;)
Ktoś pamięta ??

"Kiedyś było inaczej, inne życie małolata
W dorosłe życie wkraczał wtedy, kiedy umarł tata
Pamięta jak mówił: "Synu, lekcje odrobiłeś?
Bądź w domu na ósmą, dzisiaj nic się nie uczyłeś"
A on na podwórko - w piłkę grać z kolegami
Pierwszy wyjazd na mecz, no i powrót z siniakami
Wtedy było fajnie, niczym się nie przejmowałem
Było źle to nie płakałem, że jest dobrze udawałem
Ale jak długo można nic nie mówić jak masz doła?
Problemy w domu z hajsem, podwórko i szkoła
Spotkania na ławce i bezcelowe picie
Zastanów się nad tym, czy tak ma wyglądać życie?"


0

@Joe_Barbaro
"I tylko żeby nie było... i tylko zeby nie było życzę temu światu ;D zeby wśród rodaków nie wyrastał ;D ;D ;) wrak na wraku ;) i tylko żeby nie było że wszystkie jeb na pół;)......


1

@Derpowsky
Ahahaahahaha żeby tylko xD a może o nawet coś więcej niż blik xdxd

0

@Derpowsky drukują pod Manutd żeby w następnym sezonie grali w CL
przecież oni mają 14 miejsce i wątpliwe żeby grali w pucharach więc co trzeba ich przepchnąć do finału xD a potem może i nawet przepchnąć w finale
Bo bilbao obecnie jest na 4 miejscu więc czyżby spisek ???? Xd


0

@Barcaa12
No pięknie przekręcili z tą sytuacją bilbao

0

Czyli co szykuje się angielski final LE na chwilę obecną totki też prowadzą
2:0

0

Uuuu patrzę wynik i Bilbao w pompkę dostaje od manutd 0:3
I jeszcze czerwien :O ale się posypało

0

@tbas
No te różne...... ogólnie stałe fragmenty interu ....tam te chłopy wielkie wielkoludy jak tu takiego upilnować :O

0

@tbas
Czyli sugerujesz : " Flick musi wyciągnąć wnioski i jedziemy z nimi w rewanżu jak z atletico madryt w pucharze króla
Tam też pierwszy mecz 4:4
No i w rewanżu Barca na wyjeździe wygrała 0:1
Także nie obrażę się jeśli przy pełnej dominacji będzie to 0:1z awansem ;D dla Barcy

0

@tbas
Dobra zdecydowalem Drugiego takiego fartownego meczu inter mieć nie będzie;D
Może być?? ;D

0

@Eto'o9 R10 zrobione ;)

0

Co jak co ale drugiej takiego farta i meczu inter mieć nie będzie że co strzał wpadnie więc mam nadzieję że Barcelona i Flick wyciągną wnioski i że uda się im przejść dalej bo Barca zasługuje wręcz za to co gra w tym sezonie na ten Final mam nadzieję że szczęście dopisze przemielą inter ;)

0

@slayer
Przypomnij sobie polfinal Pucharu Króla z ateltico madryt bo ja widzę podobieństwa xD
Coś czuję ze w potężnym rewanżu będzie 0-1 xd ;P
Bo inter to wczoraj zagrał jak takie ateltico Vol 2

2

Mam flashback wczorajszy polfinal CL to jak
z meczu Pucharu Króla w półfinale
1 mecz
Barca - ateltico m 4:4
Rewanż
ateltico - Barca 0-1

Barca - inter [ atletico Vol 2] = 3:3
inter- Barca ??? ;D

38

No to Yamall masz Misje w Mediolanie ;) możesz mu grzecznie zamknąć buzię i pokazać kto jest najlepszy dokończ działo prowadź do finału;)

1

Jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia ;D ale czy ktoś z Nas wszystkich spodziewał się albo przewidział na początku sezonu że Barca będzie tu gdzie jest ???????
Jak dobrze pamiętam było pełno komentarzy że co najwyżej Barca będzie się bić o miejsca 1/3 w LL mało każdy obawiał się śmietankowych i mappeta
A w CL dojść Jak najdalej nikt nie przypuszczal że będzie polfinal mało tego dalej jest mecz otwarty
Więc zamiast narzekać trzeba się cieszy i tak ten sezon jest Sztos i to co Flick zrobił z tymi chłopakami;D
Szacunek ;)

6

Uwielbiam Yamall jest tak bezczelny pewny siebie ze to jest coś Pięknego

0

Kuurrrr nie normalny mecz ahahaha pięknie

26

@MaFCB oby w sumie ten sezon ma to do siebie ze Flick i ekipa się mszczą na wszystkich za porażki poprzedniego sezonu xD czy to śmietankowa czy girona czy bayern czy benfika to teraz czas na zemstę na interze;)
I później ewentualnie zemsta na p$g też za poprzedni sezon xD
Sezon zemsty ,sezon Punisher xD

4

@barcanawieki
Nasrane po same uszy xD

2

@Jakchcesz
Ja już od samego czytania o tych % jestem lekko wstawiony xD
A gdzie tu jeszcze do wieczora xD

1

@FCBWKS
Gdy tylko czegoś pragniesz
Gdy bardzo chcesz o, o...

Wszystko się może zdarzyć
Gdy serce pełne wiary.....

;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?