Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matt_i1992
Ademola Lookman ?? z atalanty
1
@Vurt
Wątpliwe ;)
0
@Lucyffffer1922
Noo oj przydałoby się właśnie takie tak jak piszesz żeby wszystkie kluby LL się zebrały i jednego dnia wrzuciły filmiki jak sędziowie pomagali śmietankowym
A na yebasa i komitet nie ma co liczyć skoro od tak długiego czasu nic z tym nie robią więc pokazują że dają przyzwolenie
0
@FCB_dimiC
Gotują xD na gorącym ogniu znowu
0
@mekston
Xd ahahaahaha no też się zastanawiam co to wyjdzie z tego gotowania w niedzielę xD
XD
8
i znowu Reżimowa rmtv gotuje xD arbitrów tym razem gotują
Jesús Gil Manzano odpowiedzialnego za niedzielny mecz z Celta
Ja nie rozumiem że kluby się nie zbuntują przeciwko takim praktykom i nie zrobią porządku z tą TV
1
@bezalkoholowy
No to prawda
;) albo
FU - Raptowne realia
2
2025 kto pamięta? ;)
Kto czasem wraca do tych utworów
" Trzeci wymiar - skamieniali "
" Doniu - Jestem Tu
I wiele innych
Kto pamięta takie Hity
Jak "Mezo - Aniele"
Ascetoholix - suczki
O jej mnie naszło xD
Zaraz wspomnienia łebka jak się biegało po ogródkach
Jak zbiegając z klatki dzwoniło się do mieszań sąsiadów ahahah wchodzęnie na drzewa gonitwy w koło bloku
;D i wiele innych
0
Ooo jej ale normalnie wspominka
;)
Ktoś pamięta ??
"Kiedyś było inaczej, inne życie małolata
W dorosłe życie wkraczał wtedy, kiedy umarł tata
Pamięta jak mówił: "Synu, lekcje odrobiłeś?
Bądź w domu na ósmą, dzisiaj nic się nie uczyłeś"
A on na podwórko - w piłkę grać z kolegami
Pierwszy wyjazd na mecz, no i powrót z siniakami
Wtedy było fajnie, niczym się nie przejmowałem
Było źle to nie płakałem, że jest dobrze udawałem
Ale jak długo można nic nie mówić jak masz doła?
Problemy w domu z hajsem, podwórko i szkoła
Spotkania na ławce i bezcelowe picie
Zastanów się nad tym, czy tak ma wyglądać życie?"
0
@Joe_Barbaro
"I tylko żeby nie było... i tylko zeby nie było życzę temu światu ;D zeby wśród rodaków nie wyrastał ;D ;D ;) wrak na wraku ;) i tylko żeby nie było że wszystkie jeb na pół;)......
1
@Derpowsky
Ahahaahahaha żeby tylko xD a może o nawet coś więcej niż blik xdxd
0
@Derpowsky drukują pod Manutd żeby w następnym sezonie grali w CL
przecież oni mają 14 miejsce i wątpliwe żeby grali w pucharach więc co trzeba ich przepchnąć do finału xD a potem może i nawet przepchnąć w finale
Bo bilbao obecnie jest na 4 miejscu więc czyżby spisek ???? Xd
0
@Barcaa12
No pięknie przekręcili z tą sytuacją bilbao
0
Czyli co szykuje się angielski final LE na chwilę obecną totki też prowadzą
2:0
0
Uuuu patrzę wynik i Bilbao w pompkę dostaje od manutd 0:3
I jeszcze czerwien :O ale się posypało
0
@tbas
No te różne...... ogólnie stałe fragmenty interu ....tam te chłopy wielkie wielkoludy jak tu takiego upilnować :O
0
@tbas
Czyli sugerujesz : " Flick musi wyciągnąć wnioski i jedziemy z nimi w rewanżu jak z atletico madryt w pucharze króla
Tam też pierwszy mecz 4:4
No i w rewanżu Barca na wyjeździe wygrała 0:1
Także nie obrażę się jeśli przy pełnej dominacji będzie to 0:1z awansem ;D dla Barcy
0
@tbas
Dobra zdecydowalem Drugiego takiego fartownego meczu inter mieć nie będzie;D
Może być?? ;D
0
@Eto'o9 R10 zrobione ;)
0
Co jak co ale drugiej takiego farta i meczu inter mieć nie będzie że co strzał wpadnie więc mam nadzieję że Barcelona i Flick wyciągną wnioski i że uda się im przejść dalej bo Barca zasługuje wręcz za to co gra w tym sezonie na ten Final mam nadzieję że szczęście dopisze przemielą inter ;)
0
@slayer
Przypomnij sobie polfinal Pucharu Króla z ateltico madryt bo ja widzę podobieństwa xD
Coś czuję ze w potężnym rewanżu będzie 0-1 xd ;P
Bo inter to wczoraj zagrał jak takie ateltico Vol 2
2
Mam flashback wczorajszy polfinal CL to jak
z meczu Pucharu Króla w półfinale
1 mecz
Barca - ateltico m 4:4
Rewanż
ateltico - Barca 0-1
Barca - inter [ atletico Vol 2] = 3:3
inter- Barca ??? ;D
38
No to Yamall masz Misje w Mediolanie ;) możesz mu grzecznie zamknąć buzię i pokazać kto jest najlepszy dokończ działo prowadź do finału;)
1
Jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia ;D ale czy ktoś z Nas wszystkich spodziewał się albo przewidział na początku sezonu że Barca będzie tu gdzie jest ???????
Jak dobrze pamiętam było pełno komentarzy że co najwyżej Barca będzie się bić o miejsca 1/3 w LL mało każdy obawiał się śmietankowych i mappeta
A w CL dojść Jak najdalej nikt nie przypuszczal że będzie polfinal mało tego dalej jest mecz otwarty
Więc zamiast narzekać trzeba się cieszy i tak ten sezon jest Sztos i to co Flick zrobił z tymi chłopakami;D
Szacunek ;)
6
Uwielbiam Yamall jest tak bezczelny pewny siebie ze to jest coś Pięknego
0
Kuurrrr nie normalny mecz ahahaha pięknie
26
@MaFCB oby w sumie ten sezon ma to do siebie ze Flick i ekipa się mszczą na wszystkich za porażki poprzedniego sezonu xD czy to śmietankowa czy girona czy bayern czy benfika to teraz czas na zemstę na interze;)
I później ewentualnie zemsta na p$g też za poprzedni sezon xD
Sezon zemsty ,sezon Punisher xD
4
@barcanawieki
Nasrane po same uszy xD
2
@Jakchcesz
Ja już od samego czytania o tych % jestem lekko wstawiony xD
A gdzie tu jeszcze do wieczora xD
1
@FCBWKS
Gdy tylko czegoś pragniesz
Gdy bardzo chcesz o, o...
Wszystko się może zdarzyć
Gdy serce pełne wiary.....
;D