Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaziFCB
Znowu szczekają z arsenalem też co to miało być remontada wielka ahahahahha xd xd Xd Xd a wszyscy wiemy jak było XD teraz będzie to samo więc powinni sobie już darować i niech nie zapominają ze grają z celta więc strata pkt jak najbardziej możliwa;D
2
@maatiixx
Dobrze napisane w punkt
10
RMTV == Reżimowa Telewizja xd
Zastanawiam się co oni tam biorą
Szkoda ze nie napisali ile czerwonych kartek dla graczy śmietankowych powinno być albo o karnym na Ferranie albo o uderzeniu w twarz Yamall przez cebulle
Nieźla odklejka wytykać sędziemu poprawne decyzję i sugerować ze poprawna decyzją jest błędem Xd
Co oni tam Ćpią
1
@BulaKG no gdzie po co właśnie fajnie grają za anczelosa xD xD
Tak nie za dobrze xD niech ich trenuje jak najdłużej xD
1
@RinooniR
Antonio Ruediger został wyrzucony z boiska z następującego powodu: rzucenie przedmiotu z pola technicznego, który nie dosięgnął mnie. Po pokazaniu mu czerwonej kartki musiał zostać uspokojony przez kilku członków sztabu szkoleniowego, gdyż prezentował agresywną postawę - napisano w uzasadnieniu. Według Relevo Niemiec będzie zawieszony na od czterech do dwunastu meczów. Na pewno nie wystąpi w ligowym El Clasico.
Czerwone kartki po zakończeniu meczu zobaczyli też Jude Bellingham oraz Lucas Vazquez. Obu ukarano za protestowanie, agresywne gestykulowanie w stronę sędziów. Zaznaczono, że Anglika musieli uspokajać koledzy z zespołu
1
@RoberDzik
Mocniejszą to znaczy ??? ;D
0
@RoberDzik
Nie znam Hiszpanskiego xD tak ktoś przetłumaczył więc poprostu dałem to co ktoś przetlumaczyl ;)
Ja się dziwię cały czas że jeszcze ich nie zamknęli za to albo że żadnej kary nie dostali
¯\_( ͠° ͟ʖ °͠ )_/¯
2
Chłop się popłakał zobaczcie do czego doprawdza śmietankowa TV
-Kiedy twój syn idzie do szkoły i są tam dzieci, które mówią mu, że jego ojciec jest złodziejem, a on wraca do domu płacząc, to jest naprawdę trudne. To, co robię w moim przypadku, to próba edukowania mojego syna, aby powiedział mu, że jego ojciec jest uczciwy, przede wszystkim uczciwy; że popełnia błędy, jak każdy inny sportowiec. I to jest naprawdę trudne, nie życzyłbym tego nikomu. Ale w dniu, w którym stąd odejdę, chcę, aby mój syn był dumny z tego, kim był jego ojciec i czym jest sędziowanie, ponieważ sędziowanie dało nam wiele wartości. A to, przez co przechodzi wielu moich kolegów z drużyny, nie jest sprawiedliwe. Każdy powinien zastanowić się, dokąd chcemy zmierzać i czego oczekujemy od sportu i piłki nożnej”.
❤Sędzia finału Pucharu był wzruszony i nie mógł powstrzymać łez.
0
@Misiek22
Hmm dobre pytanie
¯\_( ͠° ͟ʖ °͠ )_/¯ coś czuję że trzeba będzie się przygotować na nieźle wały w tym meczu przeciwko Barcy no chyba że arbitrzy będę mieć to gdzieś i gwiazdac normalnie co według mnie graniczyć z cudem :/ jeszcze przeciwko śmietankowym w finale
7
@krzy_mlyn
Lapcio musi mieć dobre Haki na Yebasa xD
0
@FCB24
No wiem właśnie że im tyłki ratował najważniejsze to skuteczność i żeby chłopaki grali zespołowo tj zauważali lepiej ustawionego kolegę;) wtedy można być spokojnym ;)
0
Widzę rmtv przed jutrzejszym finałem już nakłada presję na arbitrów xD obyśmy się jutro nie musieli wkurwiać ..... mam nadzieję że Barca zagra jak wsciekle zwierzę i pokaże śmietankowym miejsce w szeregu ;)
0
@Gaucho .ahhahahaahaha dobre dobre xD
0
@buglikos XD XD XD XD
0
Widzę ten potężny Betis remisuje obecnie z Valladolid xD
1
@Lionel_Messi10
Piekne aż szkoda to jeść bo co z tego jak jedna dziura wejdzie a druga wyjdzie xD xD xD
0
@Ronad10
Widocznie lubi jajka xD xD
1
@norbi77
Śmierć w Wenecji ;)
0
Jon Bernthal
I Ben Affleck
Robią robote w " Ksiegowy 2" ;D
Polecam zajebista napier....... ka;D
1
Czyli standard nie ma szans czyli getafe rozkłada nogi szpagatem
Kij lecą ogladac " Ksiegowy 2"
0
Ahahah standard XD można iść spać szkoda męczyć oczy xD na ten pazdzirzxD no nic Barca musi się po nich przejechać to jest Muussss
1
@norbi77
Prawda XD
0
@FATTOMY
O to , to, to własnie ;D
1
Teraz każdy widzi co znaczy Bardzo dobry Trener z doświadczeniem oraz cały sztab trenerski jak potrafią z zawodników wyciągnąć co najlepsze;] ;D czy to już jest ich sufit [ całej drużyny + całego sztabu + trener czy może być jeszcze lepiej ??? ;D ?
Czy ta maszyna się jeszcze rozwinie ?
0
@NowyWojciech .pewnie w eleven późnym wieczorem albo jutro rano
0
@DonAndrzejos
Otóż to to ;D
0
@Aragorn33
A to nie było tak że właśnie getafe rozkładało nogi przed śmietankowymi xD a na Barcę się spinali ?????
2
Ktoś widział statystykę strzałów xD
0
Na śmietankowej dziękują Perezowi ahahah za pomoc w zarejestrowaniu Olmo xD
0
Ehh to musi być bramka z mocniejszym rywalem może to się zemścić