0

@MaziFCB
Znowu szczekają z arsenalem też co to miało być remontada wielka ahahahahha xd xd Xd Xd a wszyscy wiemy jak było XD teraz będzie to samo więc powinni sobie już darować i niech nie zapominają ze grają z celta więc strata pkt jak najbardziej możliwa;D

2

@maatiixx
Dobrze napisane w punkt

10

RMTV == Reżimowa Telewizja xd
Zastanawiam się co oni tam biorą
Szkoda ze nie napisali ile czerwonych kartek dla graczy śmietankowych powinno być albo o karnym na Ferranie albo o uderzeniu w twarz Yamall przez cebulle
Nieźla odklejka wytykać sędziemu poprawne decyzję i sugerować ze poprawna decyzją jest błędem Xd
Co oni tam Ćpią

1

@BulaKG no gdzie po co właśnie fajnie grają za anczelosa xD xD
Tak nie za dobrze xD niech ich trenuje jak najdłużej xD

1

@RinooniR
Antonio Ruediger został wyrzucony z boiska z następującego powodu: rzucenie przedmiotu z pola technicznego, który nie dosięgnął mnie. Po pokazaniu mu czerwonej kartki musiał zostać uspokojony przez kilku członków sztabu szkoleniowego, gdyż prezentował agresywną postawę - napisano w uzasadnieniu. Według Relevo Niemiec będzie zawieszony na od czterech do dwunastu meczów. Na pewno nie wystąpi w ligowym El Clasico.

Czerwone kartki po zakończeniu meczu zobaczyli też Jude Bellingham oraz Lucas Vazquez. Obu ukarano za protestowanie, agresywne gestykulowanie w stronę sędziów. Zaznaczono, że Anglika musieli uspokajać koledzy z zespołu

1

@RoberDzik
Mocniejszą to znaczy ??? ;D

0

@RoberDzik
Nie znam Hiszpanskiego xD tak ktoś przetłumaczył więc poprostu dałem to co ktoś przetlumaczyl ;)
Ja się dziwię cały czas że jeszcze ich nie zamknęli za to albo że żadnej kary nie dostali
¯⁠⁠\_⁠(⁠ ͠⁠°⁠ ͟⁠ʖ⁠ ⁠°͠⁠ ⁠)⁠_⁠/⁠¯

2



Chłop się popłakał zobaczcie do czego doprawdza śmietankowa TV

-Kiedy twój syn idzie do szkoły i są tam dzieci, które mówią mu, że jego ojciec jest złodziejem, a on wraca do domu płacząc, to jest naprawdę trudne. To, co robię w moim przypadku, to próba edukowania mojego syna, aby powiedział mu, że jego ojciec jest uczciwy, przede wszystkim uczciwy; że popełnia błędy, jak każdy inny sportowiec. I to jest naprawdę trudne, nie życzyłbym tego nikomu. Ale w dniu, w którym stąd odejdę, chcę, aby mój syn był dumny z tego, kim był jego ojciec i czym jest sędziowanie, ponieważ sędziowanie dało nam wiele wartości. A to, przez co przechodzi wielu moich kolegów z drużyny, nie jest sprawiedliwe. Każdy powinien zastanowić się, dokąd chcemy zmierzać i czego oczekujemy od sportu i piłki nożnej”.

❤Sędzia finału Pucharu był wzruszony i nie mógł powstrzymać łez.

0

@Misiek22
Hmm dobre pytanie
¯⁠⁠\_⁠(⁠ ͠⁠°⁠ ͟⁠ʖ⁠ ⁠°͠⁠ ⁠)⁠_⁠/⁠¯ coś czuję że trzeba będzie się przygotować na nieźle wały w tym meczu przeciwko Barcy no chyba że arbitrzy będę mieć to gdzieś i gwiazdac normalnie co według mnie graniczyć z cudem :/ jeszcze przeciwko śmietankowym w finale

7

@krzy_mlyn
Lapcio musi mieć dobre Haki na Yebasa xD

0

@FCB24
No wiem właśnie że im tyłki ratował najważniejsze to skuteczność i żeby chłopaki grali zespołowo tj zauważali lepiej ustawionego kolegę;) wtedy można być spokojnym ;)

0

Widzę rmtv przed jutrzejszym finałem już nakłada presję na arbitrów xD obyśmy się jutro nie musieli wkurwiać ..... mam nadzieję że Barca zagra jak wsciekle zwierzę i pokaże śmietankowym miejsce w szeregu ;)

0

@Gaucho .ahhahahaahaha dobre dobre xD

0

@buglikos XD XD XD XD

0

Widzę ten potężny Betis remisuje obecnie z Valladolid xD

1

@Lionel_Messi10
Piekne aż szkoda to jeść bo co z tego jak jedna dziura wejdzie a druga wyjdzie xD xD xD

0

@Ronad10
Widocznie lubi jajka xD xD

1

@norbi77
Śmierć w Wenecji ;)

0

Jon Bernthal
I Ben Affleck
Robią robote w " Ksiegowy 2" ;D
Polecam zajebista napier....... ka;D

1

Czyli standard nie ma szans czyli getafe rozkłada nogi szpagatem
Kij lecą ogladac " Ksiegowy 2"

0

Ahahah standard XD można iść spać szkoda męczyć oczy xD na ten pazdzirzxD no nic Barca musi się po nich przejechać to jest Muussss

1

@norbi77
Prawda XD

0

@FATTOMY
O to , to, to własnie ;D

1

Teraz każdy widzi co znaczy Bardzo dobry Trener z doświadczeniem oraz cały sztab trenerski jak potrafią z zawodników wyciągnąć co najlepsze;] ;D czy to już jest ich sufit [ całej drużyny + całego sztabu + trener czy może być jeszcze lepiej ??? ;D ?
Czy ta maszyna się jeszcze rozwinie ?

0

@NowyWojciech .pewnie w eleven późnym wieczorem albo jutro rano

0

@DonAndrzejos
Otóż to to ;D

0

@Aragorn33
A to nie było tak że właśnie getafe rozkładało nogi przed śmietankowymi xD a na Barcę się spinali ?????

2

Ktoś widział statystykę strzałów xD

0

Na śmietankowej dziękują Perezowi ahahah za pomoc w zarejestrowaniu Olmo xD

0

Ehh to musi być bramka z mocniejszym rywalem może to się zemścić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?