1

@Koriolan
Dokładnie

1

@Koriolan
Brawo polać mu dobrze prawisz ;)
Autor zapomnial ze to polfinal i zawazyly poraz kolejny bledy sedziowskie za bardzo porównuje do rmtv Barca co tydzień nie wrzuca nagrywek z filmami o sędziach i to nie jest LL
I to trzeba mówić bo to aż nadto było widoczne jak sędziowie na Var kręcą wala nie bez przyczyny dali tego samego wiatraka z którym były walki w innych meczach
Co może trzeba pogłaskać sędziów i mówić tak dobrze nic się nie stało 4 raz też możecie nas Dymać bo przecież nic się nie stało !!!!

4

@CLS63AMG
W punkt nic dodać nic ująć;D

1

@barcelonaLM
Też to gdzieś już obiło mi się o uszy że SB ma straty dlatego ponoć wiewiorki mówia że nie było transferów i dlatego Yebaas poluzował FFP xD xD xD
Po to by śmiatankowi mogli robić zakupy xD

0

@Azi
No dobry artykuł najlepiej tym co uważają i nie znają przepisów skopiować i to im wklejać pod komentarzem ;D
Co nie którzy się strasznie upierają ze Wolny nawet nie dają sobie powiedzieć nic

1

@Kapitan hawk
No gdzie oni xD xD eeee wydaje się nam wszystkim xD

0

Ahahahaa szkoda że nie wypuszcza filmików że prezesi Yebass i w prezes -(RFEF) zasiadają Kibice fani realu xD xD xD

0

@chavez
Już masz artykul
Redkacja dodała ;) miłego czytania ;)

2

@mrboom
Teraz nie które ekipy oddychają rękawami a co dopiero na KMS przecież tam może dojść do poważnych kontuzji :/ morderczy kolandarz
Na 100% to się odbije później w rozgrywkach ligowych czy CL

1

@Kapitan hawk
Raczej bym powiedział że zostaną

-Najwytrwalsi , wierni

-biale trolle podszywające się pod kibicow Barcy [ karaluchy]

- ??????? Myślę że jeszcze jedna grupa ;) tylko nie mam pomysłu jak ja nazwać xD ......

Ktoś coś???


4

@lajcior
No co wywalił palec do fanów interu
Nie uwierzę w to że żaden z kibicow Barcy nie pokazywał środkowego palca kibicom drużyny przeciwnej ;D

1

@dzrpn
Eee gdzie Tam kalesony xD ubierz się od góry ciepło
przegrzejesz się w kalseonach xD ale rob jak uważasz;)
Nie kupuj miejsca ale się odpraw Online ;)

3

@Messibestplayerintheworld
Fakt my to wiemy Kibice Barcy tak ale Ci co nienawidzą tego klubu to będą wysmiewac albo mówić że sędziowanie było poprawne :/
Nie 1 i nie ostatni raz przekręcili :/ futbol to biznes i $$$$$ a gdzie jest hajs nie ma sentymentów
Nie bez przyczyny dali dali taki skład sędziowski
Ten sam sedzia Var nie widział Ręki Dumfrisa ani faulu na Dembele z bayernem :/ w polu karnym także no..... tak jak mówię jeszcze nie raz tak będzie że przekręca.....

Ludzie ja rozumumiem że mogli się cofnąć bronić
Ale to Ekipa młodziaków Flick im zaszczepił w głowie że mają cisnąć nawet jak strzela maja iść dalej po bramki więc to robią
Czyż nie za to ich Kochamy w tym sezonie?????? za tą młodzieńczą pasję i Szaleństwo parcia do przodu by dobić przeciwnika???

0

@lucca87
Ja się zastanawiam co robił wtedy liniowy przecież on to widzial :/
Marciniak ok był odwrócony ale linowy???? Czy te piz........ wiatraki na Var nie no takie coś powinno mieć też konsekwencje dla sędziów:/

0

@Starrk
LS , zawodnik co obskoczy LO i PO
Do tego nowa 9 i myślę że wystarczy

0

@clyde eee tam po co chodzic do teatru xD xD xD xD wystarczy włączyć tv obejrzec powtórki półfinałowego meczu Barcy To jest Dopiero SPEKTAKL i tam jest Wszystko Emocje , Dramaty
Walka , Piekno jak i zło Futbolu ;) ;D

0

@lucca87
Dlatego właśnie powinni powinni to zmienić łapa to łapa i koniec przejrzyście bo ile meczy było że jeden zagwizdze drugi nie
Tak samo ile jest sytuacji że obejmują się w polu karnym co to zapasy czy jakiś ring ??? Też tego nie rozumiem i znowu jeden uzna że walka w polu a 2 zagwizdze eh......
Ogolnie takie akcje jak ta gdzie Accerbi trzyma Pedriego później go popycha 2 razy to powinno być wyłapywane i pokazywane na telebimie perfidne chamskie zagrywki...

0

@sebo939
Wiesz obie zaczynają się od Araujo
+ to z tym że oboje się przyglądając biernie jak Frattesi układa sobie piłkę na strzał więc myślę że to co napisałem wyżej tam jak już wyprowadził Thurama z pola karnego nie powinnin był się dać tak łatwo ograć

1

@lucca87
Wątpliwe
Raczej ;) u mnie tymi biernymi interwencjami się sam pogrzebał
Do tej pory się zastanawiam jak można było tak kryć Accerbiego
Albo pozwolić Thuramowi tak wejść w pole karne i dograć do Frattesiego......

0

@Hosh
Przepraszam ale mnie ciekawi czy masz doświadczenie z takich miejsc xD ;D ;P ;P tak z ciekawości pytam

0

@chavez
Za nie długo się pojawi zapewne no oni to od początku rozgrywek tak robią teraz widza że sezon w dupe to intensyfikują działania tym bardziej że widzą jeszcze szanse na LL

0

@Azi
No rmtv tak o nim piszą hehehe także dopóki oni nie dostaną jakieś kary to będzie tak coś sezon :/

1

@lucca87
Nie trać siły energi tłumacząc temu trollowi ;D szkoda Twojego czasu pewnie kolega z notatnika musiał na wszystkie sporne sytuacje dodać ta z Inigo bo tylko to mu zostało

0

@chavez
Tak oczywiście wypuścił już na głównego i tego z Var dość obszerny materiał do tego dodał że główny od dziecka jest fanem Barcy

0

@Pressinho
Rozumiem że chodzi Ci że też dobrze by było jak by wprowadziło coś na styl challenge???
Jak jest w siatkówce na prośbę trenerów??

1

@lucca87 no z tymi przepisami to jest porażka że sedziowe mogą sobie interpretować po swojemu czy jest ręką czy nie dla mnie ręką to ręką kij w to czy odbija się wcześniej od innej części Łapa to łapa a nie mogą sobie interpretować jak im się podoba jeden zagwiżdże drugi nie eh......

0

@Danny Gaucho
Mafijjja uefa-lona wiedziała co robi dając tego samego sedziego Var on już raz przekręcił Barcę w fazie grupowej gdzie nie widział ręki dumfrisa przypadek ?????

1

@Antimadridista_WR
Ahahaha pewnie tak ;) ahaha ale co jeśli tak połowa by nie zasiadła do TV albo 70% ludzi by poprostu w tv nie oglądali finału CL ??????

1

@lucca87
W CL
To masz
Włoska Mafijjja vs Brudne Katarskie dolary xD
CL nie oglądam bojkot
LE też nie ma co oglądać angielsk final xD
LK nie będę ogadal ale niech Betis wygra swoją gra zasługują;)

0

@Tasde
Noo to wcale by źle nie było ;D
Fajne myślę że przy takiej karze napewno nie byłyby tworzone filmiki szkoda tylko że My sobie możemy podyskutować
Niestety Yebas nie ma jaj żeby takie coś wprowadzić żeby karać swój klub -1 pkt za każdy wypuszczony filmik o sędziach jak by miał jaja i nie był by kibicem śmietankowych to kto wie może inaczej by to wyglądało a tak widać jak na tacy że daje przyzwolenie na to co robią
No i oczywiście już wyciekły kolejne filmiki o głównym który ma sędziować El classico w niedzielę o tym co zasiądzie na Var
Już się powołują że główny to
To od dziecka fan Barcelony xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?