Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@unic
Drukarnia , Wał na walaku
Przekręty jak nic
Na całe szczęście Gracze Barcy nic sobie nie robili z tego że Sędziowie pomagali śmietankowym i wygrywali wszystkie klasyki ;)
2
@bartulek98
Nie
będzie jeszcze gorzej bo będzie parcie na nowego trenera Xabi Alonso śmietankowych i nowe transfery więc pomysł jaka będzie narracja ;) teraz to już napewno muszą wszystko wygrać i wszystkich Lać po 4-0 ten sezon też na początku się szczycili jak mappeta kupili ze będę wszystkich niszczyć jak wyszło wszyscy wiemy
Teraz mimo że próbowali przekręcić Barce
w pewnych meczach się udało w pewnych nie
Ja już ten sezon po sezonie Xaviego gdzie też sędziowie kręcili myślę oooo ten będzie coś czuję ładna jazda bez trzymanki
I wcale się nie myliłem więc Panowi zakładać ochraniacze kaski bo następny to dopiero będzie DRUKARNIA
Ale pamiętajmy wyjdzie jeden z Drugim z notatnika i obrzydliwe będą się szczycić 15 CL gdzie pytanie ile ich uczciwie zdobyli a ile na przekrętach
Malo wyjdzie taki jeden troll z drugim i będą szczekać ze Liga Negiery ha tfuuu .....
1
@Derean
JEDNYM słowem DRUKARNIA WAŁ NA WAŁKU i jeszcze słuchasz nie których expertow piłkarskich z Polski i się zastanawiasz ale po chwili dochodzi do Ciebie " a może oni też symaptyzuja z śmietankowymi skoro nie potrafią wprost tak jak Kowal powiedzieć że sędziowie próbowali przekręcić Barce to się nic nie zmieni !!!!!
Oni nie popełniali błędów
Oni to robi celowo celowo pomagali śmietankowemu klubowi
I już się z tym nawet nie kryja
5
@Toretto
Ten sezon to już się z tym nawet nie kryją co mecz coś ;D ale co tam my narzekamy przyjdzie następny sezon i dalej będą sedziowie dymali nasz klub :/
0
@Azi
OMG szykuje kolejny Cyrk sędziowski:/ w tym meczu
0
@PeteR10
No jak tak zebrać i zapisywać wszystkie sytuacje od początku sezonu w LL to jest poprostu .....
CL też można wziąść pod uwagę jak pamiętam jak na początku pisałem że to będzie jeszcze gorszy sezon jeśli chodzi o drukowanie niż poprzedni i miałem rację teraz od następnego sezonu zapisywać sobie ile razy odjebia wałek przeciwko Barcelonie tym bardziej że ten gdzie Mappet przychodzi i zapewniali że wszystkiech będą odprawiać z kwitkiem ale sezon mimo pomocy sędziów i transferu mapeta śmietankowi zostali upokorzeni 4x do tego na 99% ich jedyne trofeum może być tylko pichichi mappeta......
Teraz przychodzi Xabi Alonsodo tego zrobią transerfy czy perez znowu pozwoli żeby znowu zostali upokorzeni przez Barcę????????
Owszem można spekulować ale jak w tym była taka Drukarnia to co będzie w następnym:/
6
Czy nie macie wrażenia ten sezon to jest jakieś istne apogeum jeśli chodzi o sędziowanie przeciwko Barcelonie poprzednie sezony za Xaviego owszem też był ale ten sezon to jest jakiś istny wysyp gównianych decyzji
1
@ote1989
No wczoraj to sędziowanie to było obrzydliwe Paskudne
Ja w nie które sytuacje to poprostu nie dowierzałem że to się dzieje
3
@niepijpiotrek
My to wiemy inni też to wiedzą ale co zrobić wiadomo pod kogo wczoraj było sędziowane
Rozumiem jedna sytuacje ale wczoraj to Drukarnia Pełna Para;)
Myślę że perez powinnien otworzuc Fabrykę [ produkcja drukarni ] xD juz tyłu drukarzy maja zatrudnionych ze by im to szło
0
@Tasde
Też tak uważam gdy tak któryś zawodnik Barcy dotknął piłkę ręką to pewnie sędziemu dali by dokładniejsza powtórkę taka która widzieliśmy z relacji w tv a nie jakaś oddalona dno totalne obrzydliwe
I pomyśleć że ich tak sedziegowie ciagna za uszy od początku rozgrywek :/ poprzedni sezon też pamiętam z Almeriia gdzie Meczennik strzela ręką gdzie poprzedni sezon też to pokazał jak im sędziowie sprzyjali
0
@kondzik47
Skandal to za łagodne słowo
To było obrzydliwe
- spalony przy 1 bramce mappeta ???
- faul na Yamllu przy 2 bramce
- ręką Ding donga?
- czerwo dla Czulameniego jakby nie faulowal Ferrana ten by wyszedł sam na sam powtórki dobitnie to pokazują i nie ważne czy był bliżej lewej strony boiska bo tam odległości innych graczy realu były olbrzymie więc sciecie do środka pola karnego i sam na sam
- faul na Raphinhy w polu karnym przez Lukaszka
- ręką czulameniego chłop blokuje ręką strzał do tego powtórki pokazały że nie miał ręki przy ciele
- ręką fermina ale Valverde odzyskuje piłkę więc z automatu akcja z ręką się kasuje ? Tak ? Później fermin odzyskuje strzela a ten nie uznaje
7
@niepijpiotrek
Ale czyż ta akcja z ta ręką się nie kasuje gdy Valverde odzyskuje pilke ???
0
@D10SLEO
Ahahaha no ta napewno z czego ile wygranych uczccciwie bez Przekrętów????? XD xD spalonych , czy bramek ręką xD najzabawniejsze jest jak Barcelonie wytykają mecz z Chelsea ale gdy pokazujesz im komplikacje meczy gdzie Padały bramki z spalonych czy gole ręką czy inne tego typu zdarzenia to już cisza xD eh.....
0
@FCB24
Yyhhmmm no no powiedz mi ile ma bramkę z karnych ?? w tym sezonie ?? Yhmmmm bandyta powinnien być kilka meczy w plecy po tym faulu z naskokiem więc walka o króla strzelców dalej by się toczyła między 37 letnim Lewym a żółwiem który większość bramek ma z karnych ;)
0
Komentarz usunięty
0
@MOLESTA
My to wiemy inni to wiedzą
Ale dopóki ktoś nie weźmie się im za Tylki to znowu tak będzie że ucichnie albo zamiotą sprawe pod dywan i następny sezon będą znowu dymac Barcę:/
0
@Trojanek23
Próbowali oj za delikatne słów xD mało później jeszcze nagrania rozmowy xD z Var-Em to już ich całkiem pogrąża ciekawe czy po tym zostaną wgl wyciągnięte jakieś konsekwencje i może ktoś się przyjrzy sedziom oraz śmietankowym bo to BYL SKANDAL CO WCZORAJ SIE OD..........O
0
@kulek22
Ale wczoraj że za tą symulke nie dostał Kartki to jestem w szoku
Toć to pięknie zanurkował oni tam na tych śmietankowych boiskach chyba na każdym treningu ćwiczą upadanie podwijanie nóg tak żeby wyglądało że są faulowani ahahhahaah xD
Gdzieś nawet wylapalem komentarz już nie pamiętam gdzie czy to na notatniku czy innej stronie ale że to Sędzia skrzywdził mierdy wczoraj xD
I sobie tak potem myślę co Ci Kibice mają w głowie że są Tak ODKELJENI I ZAPATRZENI W TEN ŚMIETANKOWY KLUB
0
@FCB24
Jak sam jeszcze miał sędziów do pomocy i multum karnych xD xD xD
0
@niepijpiotrek
Tak to już jest nowa akcja ;)
" Na całe szczęście "XD
3
@MaziFCB
Nie zapomnij w meczu z interem też Barcę Przekręcili
tu tez mało brakło a by było to samo w el classico .....
1
Pewnie w meczu z interem też Var z Marciniakiem sobie mówili " Całe szczęście "............ resztę sobie dopiszcie sami xD xD xD xD
27
Cały mecz kręcili wałki i dymali Barce W Decyzjach dziś ŚWIAT ZOBACZYŁ JAK
PCHANY JEST TEN ŚMIETANKOWY OBRZYDLIWY KLUBIK
a teraz Kolejne już nawet sędziowie się nie kryją z tym dla kogo sędziują:/
Jak tak faktycznie jest to jest dobrze przetłumaczone i nie zostaną z tego wyciągnięte konsekwencje to ja nie mam pytan naprawdę to będzie Porażka skaza wizerunkowa i skandal w LL za to.....
0
Komentarz usunięty
2
Anczelos ty to już lepiej zamilcz bo
" nie można też zapomnieć że Sędzia jak Tylko mógł wam pomagał !!! Wał za wałkiem w tym meczu
1
To jak sedzia trzyma przy życiu śmietankowych to jest SKANDAL
2
Kompromitacja sędziów!!!!!!
0
Pięknie sedzia wspiera śmietankowych mam dość tych Przekrętów!!!! strzał na bramkę gość brakuje ręką której nie ma przy ciele i nie ma karnego !!!!!!
3
Co tu się odjeb...... chłop blokuje strzał nie ma ręki przy ciele i on nie gwiżdże karnego Co za Przekręt to Jest SKANDAL
1
To jest porażka ręką odstaje nie ma przy ciele