0

Jakoś mnie to wcale nie dziwi xD gdzie regularnie popełniała błędy
Czy to w LL czy CL teraz Repka
I znowu Araujo xD

1

@dziku77
No weź empatiie do milionera który nawet nie wie nic o Twoim istnieniu bez przesady ;)

0

@Arekvip
Za zamkniętymi drzwiami przy zielonym stole napewno xD
$$$$$$

0

@Kuczek
XD xD dopiero zaczynam xD ;P ;P
XD

5

Pod koniec tygodnia będzie komunikat że jednak sprawy się skomplikowały ale w klubie panuje "" OPTYMIZM """ I wszystko zmierza w dobrym kierunku
W następnym tygodniu będzie że jeszcze trzeba poczekać na officjalke bo brakuje zgody a pod koniec tygodnia napiszą że w ostatniej chwili się rozmyślił i trafi do Anglii a Deco wyjdzie i powie ze on nie był brany wcsle pod uwagę bo przecież maja Szczęsnego i Ter Stegena i że mają inne priorytety a pozycja bramkarza jest dobrze obsadzona i tak się zakończyć tą Historia ;D
Nie dziękujcie tak będzie ja to czuję ja to widzę xD xD xD xD xD xD xD

2

@mientusek1407
Pamiętaj jeszcze o Man City xD
Te 2 arsbkie ekipy ich FFP nie obliguje gdzie tam ich nawet nie sprawdzają xD
Za nim do tego dojdzie spotykają się przy zielonym stoliku xD

15

A o Man City cicho Ci mogą wydawać krocie na transfery
Tak samo p$g ich FFP nie obliguje xD
Dobra róbcie twórzcie tą SL i niech ta uefalona mafija się chromoli w czarna D......E

2

@Kismeth
Najpierw przepchnął przedcieradla by później udupić Barcę wraz z kolegami z Varu

0

@thcmenel420
Może tak może nie ;) zobaczymy co to się będzie działo w tym sezonie z transferami najlepiej to czekać albo na Officjalke jak ktoś ma być albo na zamknięcie okienka transferowego ;) bo teraz co rusz dziennikarze będą się prześcigać jeśli chodzi o nazwiska

1

@zgutek
Nooooo a tu trzeba czekać teraz do sierpnia:(

2

@BORO_12
Ok dzięki za dokładne wytlumacznie teraz wszystko nabiera sensu ;)

0

@BORO_12
Wytlumacz te podstawowe rzeczy ???
;) a może to tylko gierki może te potwierdzenia Deco to taka zaslona dymna ?? Ja myślę że ludzie się napalają a pewnie zaś będą problemy z transferami więc już nawet nie napalm się że ktoś przyjdzie czekam do zamknięcia okna albo officjalke bo to ile nazwisk się przewinie to będzie to samo co sezon temu ;)

0

@sebsbastiams.fcb.fan92
Ja to bym powiedział każdy z tych sedziow się przyczynił czy to Var czy Marciniak
Malo to kolejny raz kiedy Barca za tego cięcia z holandii odpada po przekrętach na Var
Za Xaviego jak grali czy to z interem gdzie była ręką Dumfrisa czy z Bayernem gdzie Bembele był faulowany w polu karnym i też pajac nie widział zeby to raz byl ale za tego goscia to sie dzieje notorycznie..... mało jeszcze ten ciec w nagrodę dostał że znowu byl na Varze w Finale !
Jedynie można sobie zadać pytanie jakie kwoty poszły pod stołem żeby Barca nie awansowała do finału....
My myślimy że tam wszystko uczcciwe a tam taka korupcja i machlojki na najwyższych szczeblaach że głową mała...

0

@Lewangoooolsky
Żeby tylko tam się podlizywali xD

2

@zibiku
Dokładnie tym bardziej że Khalafior [ romantyk futbolu] .... zasiada przecież w uefalonie to co się dziwić xD

0

@baryn
Za rok znowu dadzą łysego i wiatraka na Var i znowu będzie to samo :O xD
Poprostu nie stać na wkupne do finału xD

0

@Korsain
XD xD xD xD xD xD xD

0

@pablotojo
Dokładnie o to to właśnie

0

@Korsain
A skąd wiesz przegladales wszystkie filmiki ??? XD ;P

1

Powiem tak co myślę o tym meczu XD

0

@Deeespacito
No z pomocą sędziów prawda ? Mam rację czy się mylę

1

Fajny ten inter taki nie za mocny xD xD

1

@12Frost12 tak był artykuł jeszcze się śmiałem ze w nagrodę dostali final za to że Barcę przekręcili

0

@12Frost12
Jak to nie na Var jest ten sam wiatrak który był w meczu Barcy z interem

0

Inter rozjebany jak Gnój na polu xD xD

0

W studiu podniecają się tym jednostronym widowiskiem że tam już pewnie cali mokrzy ......

1

@malypuzon
Licytacja to poszła w meczu z Barca ;) przy zielonym stoliku

0

@Maoao
Fakt prawda

0

@ACMaldini3
Łamiąc? Jak by nie wałki sędziowskie to by tu grała Barca

0

@tbas
On był wykonawca wraz z Varowcami a pewnie odgórnie poszło xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?