Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakoś mnie to wcale nie dziwi xD gdzie regularnie popełniała błędy
Czy to w LL czy CL teraz Repka
I znowu Araujo xD
1
@dziku77
No weź empatiie do milionera który nawet nie wie nic o Twoim istnieniu bez przesady ;)
0
@Arekvip
Za zamkniętymi drzwiami przy zielonym stole napewno xD
$$$$$$
0
@Kuczek
XD xD dopiero zaczynam xD ;P ;P
XD
5
Pod koniec tygodnia będzie komunikat że jednak sprawy się skomplikowały ale w klubie panuje "" OPTYMIZM """ I wszystko zmierza w dobrym kierunku
W następnym tygodniu będzie że jeszcze trzeba poczekać na officjalke bo brakuje zgody a pod koniec tygodnia napiszą że w ostatniej chwili się rozmyślił i trafi do Anglii a Deco wyjdzie i powie ze on nie był brany wcsle pod uwagę bo przecież maja Szczęsnego i Ter Stegena i że mają inne priorytety a pozycja bramkarza jest dobrze obsadzona i tak się zakończyć tą Historia ;D
Nie dziękujcie tak będzie ja to czuję ja to widzę xD xD xD xD xD xD xD
2
@mientusek1407
Pamiętaj jeszcze o Man City xD
Te 2 arsbkie ekipy ich FFP nie obliguje gdzie tam ich nawet nie sprawdzają xD
Za nim do tego dojdzie spotykają się przy zielonym stoliku xD
15
A o Man City cicho Ci mogą wydawać krocie na transfery
Tak samo p$g ich FFP nie obliguje xD
Dobra róbcie twórzcie tą SL i niech ta uefalona mafija się chromoli w czarna D......E
2
@Kismeth
Najpierw przepchnął przedcieradla by później udupić Barcę wraz z kolegami z Varu
0
@thcmenel420
Może tak może nie ;) zobaczymy co to się będzie działo w tym sezonie z transferami najlepiej to czekać albo na Officjalke jak ktoś ma być albo na zamknięcie okienka transferowego ;) bo teraz co rusz dziennikarze będą się prześcigać jeśli chodzi o nazwiska
1
@zgutek
Nooooo a tu trzeba czekać teraz do sierpnia:(
2
@BORO_12
Ok dzięki za dokładne wytlumacznie teraz wszystko nabiera sensu ;)
0
@BORO_12
Wytlumacz te podstawowe rzeczy ???
;) a może to tylko gierki może te potwierdzenia Deco to taka zaslona dymna ?? Ja myślę że ludzie się napalają a pewnie zaś będą problemy z transferami więc już nawet nie napalm się że ktoś przyjdzie czekam do zamknięcia okna albo officjalke bo to ile nazwisk się przewinie to będzie to samo co sezon temu ;)
0
@sebsbastiams.fcb.fan92
Ja to bym powiedział każdy z tych sedziow się przyczynił czy to Var czy Marciniak
Malo to kolejny raz kiedy Barca za tego cięcia z holandii odpada po przekrętach na Var
Za Xaviego jak grali czy to z interem gdzie była ręką Dumfrisa czy z Bayernem gdzie Bembele był faulowany w polu karnym i też pajac nie widział zeby to raz byl ale za tego goscia to sie dzieje notorycznie..... mało jeszcze ten ciec w nagrodę dostał że znowu byl na Varze w Finale !
Jedynie można sobie zadać pytanie jakie kwoty poszły pod stołem żeby Barca nie awansowała do finału....
My myślimy że tam wszystko uczcciwe a tam taka korupcja i machlojki na najwyższych szczeblaach że głową mała...
0
@Lewangoooolsky
Żeby tylko tam się podlizywali xD
2
@zibiku
Dokładnie tym bardziej że Khalafior [ romantyk futbolu] .... zasiada przecież w uefalonie to co się dziwić xD
0
@baryn
Za rok znowu dadzą łysego i wiatraka na Var i znowu będzie to samo :O xD
Poprostu nie stać na wkupne do finału xD
0
@Korsain
XD xD xD xD xD xD xD
0
@pablotojo
Dokładnie o to to właśnie
0
@Korsain
A skąd wiesz przegladales wszystkie filmiki ??? XD ;P
1
Powiem tak co myślę o tym meczu XD
0
@Deeespacito
No z pomocą sędziów prawda ? Mam rację czy się mylę
1
Fajny ten inter taki nie za mocny xD xD
1
@12Frost12 tak był artykuł jeszcze się śmiałem ze w nagrodę dostali final za to że Barcę przekręcili
0
@12Frost12
Jak to nie na Var jest ten sam wiatrak który był w meczu Barcy z interem
0
Inter rozjebany jak Gnój na polu xD xD
0
W studiu podniecają się tym jednostronym widowiskiem że tam już pewnie cali mokrzy ......
1
@malypuzon
Licytacja to poszła w meczu z Barca ;) przy zielonym stoliku
0
@Maoao
Fakt prawda
0
@ACMaldini3
Łamiąc? Jak by nie wałki sędziowskie to by tu grała Barca
0
@tbas
On był wykonawca wraz z Varowcami a pewnie odgórnie poszło xD