16

Hahaha Lapcio jest optymistą xD Panowie / Panie
co może pójść nie tak xD xD

1

@Kriszag
No rozumiem
Oczywiście to prawda lepiej Araujo sprzedać aczkolwiek Fermin też nie jest nie zastąpiony jedyna wątpliwość taka czy któryś z nich chciałby odejść?

0

Wow 150 baniek jak by nie patrzeć [ kusząca Oferta za Raphe ciekawe czy faktycznie tak jest to jedno drugie czy Rapha powtorzy następny taki sam sezon jak ten czy lepszy
Albo czy gorszy ;/

1

@alone49
Takk jest dokładnie
: “‘Penalti a Favor del Real Madrid’ ;D

0

@noface
Przecież wiem iksde ;P

0

@noface xD czyli byłeś tam słyszałeś to xD

1

@wolny99991
Ja też a dokładnie 16 czerwca 2025 xD
Jak dla mnie bomba jeszcze 31 dni i Festiwal Parookavill ;D

1

@jacobFCB
Ja mam 100 xD
No będę musiał spróbować ;D ;) przy jakieś następnej okazji kostki lodu i Cyk łychq i potem delikatne degustowanko ;)

0

@Jersi1
Jak już tak o tym Wspominasz to możesz iść ;) przecież Cię nie trzymam
No chyba że Cię trzeba za rączkę zaprowadzić ???? ale to wtedy ja nie mam czasu pytaj kogoś innego ;P

0

@rumilas
Tak w finale CL on też chyba im sędziował???? Czy w półfinale??CL
Pewnie dobry ziomek ich xD jak by co było nie tak to zawsze pomoże Rumunek
pewnie khalafiorek dobrze ustawione ma pod siebie wszystko xD ;)

1

@jacobFCB ;)
To elegancko 100 czy 50 ??
XD
Ooo nie piłem jeszcze tego ;D
U mnie wczoraj grzecznie Martini Limonka mięta i lód ;) I mecz w KMS

1

@jacobFCB
Hehehe xD ;P jak nie 2 xD ;P

0

Sorloth to tylko Barcelonie potrafi strzelać xD a Tu metr przed WC się obsrał xD xD xD

2

Ahaha Langlet xD czerwo ahaha

1

@jacobFCB
Pij I jeszcze wez woltarena xD

1

@Luciano99
Nie będę podpuszczal ale zrób i jeszcze to nagraj xd wrzuć do sieci xD ;P

1

@MesQueUnClub_87
Czasu i energii;) to fakt

0

@FcPortoFan1999
Ja bym tu jednak nie był tego taki pewny owszem w lidze będzie im łatwiej ale CL już mogą nie wytrzymać obciążeń natloku tylu meczy prędzej czy później albo spuchną albo kontuzje .... czego żadnej ekipie nie życzę

4

@Dieselzor
Niewykluczone że pewnie się im to odbije w lidze jak nie na początku rozgrywek to zapewne później napewno tak a skutki mogą być tragiczne przy takim natłoku meczy

0

@dux
A nie było przypadkiem kiedyś Artykułu na stronie że Yebas poluzował FFP???

1

@wariacik96
W punkt niestety taka polska mentalność nic z tym nie zrobisz że naokoło zawistne twarze smutni ludzie którzy sami nic nie osiągnęli ale do krytykowania innych oraz umniejszania to pierwsi ;)

0

Za kilka dni będzie że są problemy z opłaceniem klauzuli xD i trzeba jeszcze poczekac xD

0

No to jak z tym Garcia bo coś sprawa ucichla xD xD xD xD

1

@Emerald
Nie przemówisz bo ludzie widzą to co chcą widzieć niestety

0

@SirChuck
Brawo Masz rację to są Fakty tym Dezerterem to miał być taki sarkazmik heheh
Ale tak to właśnie działa w Pl dziennikarzyny oraz pzpn jedni warci drugich krytyka pierdo lamento i tak się to w koło kreci

0

@FcPortoFan1999
Kolejny po CL dzięki brudnym Katarskim $$$$

0

@mkord
Pewnie tak ale to są tylko nasze domysly a jakby było tego nie wiemy

2

@BORO_12
To jest Fakt nic a nic się nie zmieni dopóki na stanowiskach siedzą leśne dziadki

0

@mkord
Joahim Löw ? Jest wolny chciałbym zobaczyć jak by to wygladalo z niemieckim trenerem zeby mu dali czas dzialacze i niech buduje myślę że górze niż za polskiego trenera by nie było ;)
Szkoda ze to się zapewne nie stanie bo przyjdzie zaś polski beton kilka meczy wygra lud na chwilę się ucieszy potem znowu będzie pikowanie w dół i tak w kółko

1

@SirChuck
No nie zmieni się nic wystarczy ostatnie lata popatrzeć kiedy graliśmy fajna pilke ??? Efektowną / efektywną ?
Za Leo Beenhakker , Nawałki ,
Oraz ostatnio Dezerter Sosusa poukładał to tak że miło było ogladac....
No 1 to całe to towarzystwo leśnych dziadków i cała ta instytucje zaoorac dać młodych z ambicja i perspektywami
Zatrudnić trenera pokroju
Joahmi Löw kogoś z wielkim nazwiskiem i żeby budował to od początku ale niestety tak się nie stanie ...... I dalej będzie szambo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?