Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Hahaha Lapcio jest optymistą xD Panowie / Panie
co może pójść nie tak xD xD
1
@Kriszag
No rozumiem
Oczywiście to prawda lepiej Araujo sprzedać aczkolwiek Fermin też nie jest nie zastąpiony jedyna wątpliwość taka czy któryś z nich chciałby odejść?
0
Wow 150 baniek jak by nie patrzeć [ kusząca Oferta za Raphe ciekawe czy faktycznie tak jest to jedno drugie czy Rapha powtorzy następny taki sam sezon jak ten czy lepszy
Albo czy gorszy ;/
1
@alone49
Takk jest dokładnie
: “‘Penalti a Favor del Real Madrid’ ;D
0
@noface
Przecież wiem iksde ;P
0
@noface xD czyli byłeś tam słyszałeś to xD
1
@wolny99991
Ja też a dokładnie 16 czerwca 2025 xD
Jak dla mnie bomba jeszcze 31 dni i Festiwal Parookavill ;D
1
@jacobFCB
Ja mam 100 xD
No będę musiał spróbować ;D ;) przy jakieś następnej okazji kostki lodu i Cyk łychq i potem delikatne degustowanko ;)
0
@Jersi1
Jak już tak o tym Wspominasz to możesz iść ;) przecież Cię nie trzymam
No chyba że Cię trzeba za rączkę zaprowadzić ???? ale to wtedy ja nie mam czasu pytaj kogoś innego ;P
0
@rumilas
Tak w finale CL on też chyba im sędziował???? Czy w półfinale??CL
Pewnie dobry ziomek ich xD jak by co było nie tak to zawsze pomoże Rumunek
pewnie khalafiorek dobrze ustawione ma pod siebie wszystko xD ;)
1
@jacobFCB ;)
To elegancko 100 czy 50 ??
XD
Ooo nie piłem jeszcze tego ;D
U mnie wczoraj grzecznie Martini Limonka mięta i lód ;) I mecz w KMS
1
@jacobFCB
Hehehe xD ;P jak nie 2 xD ;P
0
Sorloth to tylko Barcelonie potrafi strzelać xD a Tu metr przed WC się obsrał xD xD xD
2
Ahaha Langlet xD czerwo ahaha
1
@jacobFCB
Pij I jeszcze wez woltarena xD
1
@Luciano99
Nie będę podpuszczal ale zrób i jeszcze to nagraj xd wrzuć do sieci xD ;P
1
@MesQueUnClub_87
Czasu i energii;) to fakt
0
@FcPortoFan1999
Ja bym tu jednak nie był tego taki pewny owszem w lidze będzie im łatwiej ale CL już mogą nie wytrzymać obciążeń natloku tylu meczy prędzej czy później albo spuchną albo kontuzje .... czego żadnej ekipie nie życzę
4
@Dieselzor
Niewykluczone że pewnie się im to odbije w lidze jak nie na początku rozgrywek to zapewne później napewno tak a skutki mogą być tragiczne przy takim natłoku meczy
0
@dux
A nie było przypadkiem kiedyś Artykułu na stronie że Yebas poluzował FFP???
1
@wariacik96
W punkt niestety taka polska mentalność nic z tym nie zrobisz że naokoło zawistne twarze smutni ludzie którzy sami nic nie osiągnęli ale do krytykowania innych oraz umniejszania to pierwsi ;)
0
Za kilka dni będzie że są problemy z opłaceniem klauzuli xD i trzeba jeszcze poczekac xD
0
No to jak z tym Garcia bo coś sprawa ucichla xD xD xD xD
1
@Emerald
Nie przemówisz bo ludzie widzą to co chcą widzieć niestety
0
@SirChuck
Brawo Masz rację to są Fakty tym Dezerterem to miał być taki sarkazmik heheh
Ale tak to właśnie działa w Pl dziennikarzyny oraz pzpn jedni warci drugich krytyka pierdo lamento i tak się to w koło kreci
0
@FcPortoFan1999
Kolejny po CL dzięki brudnym Katarskim $$$$
0
@mkord
Pewnie tak ale to są tylko nasze domysly a jakby było tego nie wiemy
2
@BORO_12
To jest Fakt nic a nic się nie zmieni dopóki na stanowiskach siedzą leśne dziadki
0
@mkord
Joahim Löw ? Jest wolny chciałbym zobaczyć jak by to wygladalo z niemieckim trenerem zeby mu dali czas dzialacze i niech buduje myślę że górze niż za polskiego trenera by nie było ;)
Szkoda ze to się zapewne nie stanie bo przyjdzie zaś polski beton kilka meczy wygra lud na chwilę się ucieszy potem znowu będzie pikowanie w dół i tak w kółko
1
@SirChuck
No nie zmieni się nic wystarczy ostatnie lata popatrzeć kiedy graliśmy fajna pilke ??? Efektowną / efektywną ?
Za Leo Beenhakker , Nawałki ,
Oraz ostatnio Dezerter Sosusa poukładał to tak że miło było ogladac....
No 1 to całe to towarzystwo leśnych dziadków i cała ta instytucje zaoorac dać młodych z ambicja i perspektywami
Zatrudnić trenera pokroju
Joahmi Löw kogoś z wielkim nazwiskiem i żeby budował to od początku ale niestety tak się nie stanie ...... I dalej będzie szambo