0

@Korsain
Jak to co Finlandia% xD

0

@Bartula
On to pewnie gdzieś tańcuje na jakieś wiejskiej disco polo imprezce xD xD

1

Nic się nie stało Polacy Nic się nie stało xD........ xD

0

@Nazio_87
Dawaj linka xD z chęcią obejrzę jak leci xD i jakie wiązanki układa na ten dzisiejszy mecz xD

2

Ahahahaha xD xD

5

Ale po meczu w szatnij się będzie lała strumieniami Finalndia xD%%% w gescie rozpaczy xDxD

0

@LukaszFan
Domysłów to jest wiele z tą officjlaka też można spekulować xD
Ja teraz patrzę na tą probierzowke to aż oczy bolą xD to do kiedy Probierzowka ?? I pytanie czy ma już przygotowany pożegnalny Garnitur xD w swojej kolekcji xD

2

Ciekawe czy Probierzowka już ma przygotowany pożegnalny Garniak xD xD

0

@LukaszFan
Z jakiego powodu ? XD

3

XD probierzowka OUT

0

@TaughtMule
XD kto wie może jutro już będzie Touchel Out xD wraz z probierzówka się spotkają na Flaszce xD

1

@Pomimo27
Wyślij foto dowodu syna od tego taty co jest znajomym xDxDxDxD ahahahah

0

@Cvzx
I każdy pamieta jak się skończyło to " Here we go " XD xD

2

@Filipem
Wcale się nie dziwię Szpakowskiemu i ten jego wyraz twarzy nic nie trzeba mówić wystarczy jego spojrzenie xD

0

@Tatazolwinia
Przy szwagracj wszystko możliwe xD lepiej poczekać na officjalkexD

2

Ahaha dopóki nie ma officjalki to ja nie wierzę xD xD już nie takie cyrki się widziało

1

@Litman
Im zgłupiałeś no co ty przecież to najlepsi przyjaciele ceferinka
A o khalafiorze to już nie będę wspominal

1

@comtedurgell
No oczywiście że p$g uniknęło kar jak khalafiir dobry przyjaciel ceferinka to tam pod stołem lecą $$$$ katarskie

3

To sobie piekna łapówę zażyczyła piep......a mafiija Uefalona
Ale za takie City , p$g
Chelsea nikt się nie weźmie oni mogą wydawać krocie i ich FFP nie interesuje ........

0

@Kuchar
Dokładnie te słowa dobitnie to pokazują że Lewy tam przyjeżdża profesjonalista starą się chce coś zmienić a reszta ma wydupione i poprostu przyjeżdżają żeby odpocząć wypić %%% najebac sie pobawić się i do domu .....

3

@Kengo
To pokazuje jak Lewy jest Ambitny na treningach i wgl dieta i dlatego osiągnął to co osiągnął w przeciwnienstwie do takiego puchacza .... xD

0

5:1 ooooooo ależ Chorwacja gra co za asysta Modricia
Rozbici Czesi

2

Pięknie Chorwaci jada z Pepiczkami xD 4:1

0

@Konradowskyy
Drzwi w.......ć okna wstawić xD

0

@BulaKG
Będziesz się podcierał Xd zapachowymi gazetami xD :P ;P

1

@Rarenzio
Ty czytasz ze zrozumieniem ??
Bo coś mam wrażenie że chyba nie ....

3

@Rarenzio
A Ty mi podaj przykład czy ktoś z reszty piłkarzy w repce osiągnął Tyle co Lewy ?????

0

@Herato
I za to " Penalti a favor del real madritxDxDxD

0

Czyli robi się Kwas .....

0

@Borneo
Co nie zmienia faktu że na takim poziomie taki błąd jakby Lewy tak przyjął to by każdy krzyczał że drewno xD prawda??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?