Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Korsain
Jak to co Finlandia% xD
0
@Bartula
On to pewnie gdzieś tańcuje na jakieś wiejskiej disco polo imprezce xD xD
1
Nic się nie stało Polacy Nic się nie stało xD........ xD
0
@Nazio_87
Dawaj linka xD z chęcią obejrzę jak leci xD i jakie wiązanki układa na ten dzisiejszy mecz xD
2
Ahahahaha xD xD
5
Ale po meczu w szatnij się będzie lała strumieniami Finalndia xD%%% w gescie rozpaczy xDxD
0
@LukaszFan
Domysłów to jest wiele z tą officjlaka też można spekulować xD
Ja teraz patrzę na tą probierzowke to aż oczy bolą xD to do kiedy Probierzowka ?? I pytanie czy ma już przygotowany pożegnalny Garnitur xD w swojej kolekcji xD
2
Ciekawe czy Probierzowka już ma przygotowany pożegnalny Garniak xD xD
0
@LukaszFan
Z jakiego powodu ? XD
3
XD probierzowka OUT
0
@TaughtMule
XD kto wie może jutro już będzie Touchel Out xD wraz z probierzówka się spotkają na Flaszce xD
1
@Pomimo27
Wyślij foto dowodu syna od tego taty co jest znajomym xDxDxDxD ahahahah
0
@Cvzx
I każdy pamieta jak się skończyło to " Here we go " XD xD
2
@Filipem
Wcale się nie dziwię Szpakowskiemu i ten jego wyraz twarzy nic nie trzeba mówić wystarczy jego spojrzenie xD
0
@Tatazolwinia
Przy szwagracj wszystko możliwe xD lepiej poczekać na officjalkexD
2
Ahaha dopóki nie ma officjalki to ja nie wierzę xD xD już nie takie cyrki się widziało
1
@Litman
Im zgłupiałeś no co ty przecież to najlepsi przyjaciele ceferinka
A o khalafiorze to już nie będę wspominal
1
@comtedurgell
No oczywiście że p$g uniknęło kar jak khalafiir dobry przyjaciel ceferinka to tam pod stołem lecą $$$$ katarskie
3
To sobie piekna łapówę zażyczyła piep......a mafiija Uefalona
Ale za takie City , p$g
Chelsea nikt się nie weźmie oni mogą wydawać krocie i ich FFP nie interesuje ........
0
@Kuchar
Dokładnie te słowa dobitnie to pokazują że Lewy tam przyjeżdża profesjonalista starą się chce coś zmienić a reszta ma wydupione i poprostu przyjeżdżają żeby odpocząć wypić %%% najebac sie pobawić się i do domu .....
3
@Kengo
To pokazuje jak Lewy jest Ambitny na treningach i wgl dieta i dlatego osiągnął to co osiągnął w przeciwnienstwie do takiego puchacza .... xD
0
5:1 ooooooo ależ Chorwacja gra co za asysta Modricia
Rozbici Czesi
2
Pięknie Chorwaci jada z Pepiczkami xD 4:1
0
@Konradowskyy
Drzwi w.......ć okna wstawić xD
0
@BulaKG
Będziesz się podcierał Xd zapachowymi gazetami xD :P ;P
1
@Rarenzio
Ty czytasz ze zrozumieniem ??
Bo coś mam wrażenie że chyba nie ....
3
@Rarenzio
A Ty mi podaj przykład czy ktoś z reszty piłkarzy w repce osiągnął Tyle co Lewy ?????
0
@Herato
I za to " Penalti a favor del real madritxDxDxD
0
Czyli robi się Kwas .....
0
@Borneo
Co nie zmienia faktu że na takim poziomie taki błąd jakby Lewy tak przyjął to by każdy krzyczał że drewno xD prawda??