0

No no ładnie przymierzył

6

Jakie on musi mieć wybujałe EGO tak jak te przeszczepione włosy albo jeszcze bardziej
Najbardziej co wkurzyło to jego wypowiedz co mówił że tylko on jest i Penia na bramce .....
faszywa żmija

0

@Pomimo27
XD xD xD

3

XD heheh przecież to było do przewidzenia że zaraz będzie w trąbe xD gdzie tam druzyna z pl w fazie ligowej CL xD

0

Dobrze ze za marzenia nie karaja xD xD xD kolejna saga będzie xD

1

@ZuczekFCB1899
5 lat to maloooo
Pfffff 71 to jest coś xD xDxD

7

Ten drugi skład gra szybciej mniej klepania w poprzek jak za Xaviego więcej prostopadłych piłek pięknie

0

Co pograli ale joga bonito ahaha Gavi z brama

0

Obrona tragedia xD

3

Ale te stroje dobrali niech ich ......xD

11

No tak cieciu nie martwisz się bo już swoje zrobiłeś odnosząc się do sprawy z atletic bilbao
klepałes paskudna gęba na prawo i lewo jakbyś był dyrektorem Barcy czy może rejestrować czy nie
Powinni go wywieść na taczce !

3

Na 150% ;) tak będzie

0

Nic już się nie stanie w tym okienku możemy tylko patrzeć przyglądać się jak takie ekipy jak
real
city
p$g
live
atletico
bayern
Czy inne ekipy się wzmacniają

ponoc Diaz chce do bayernu już rozmawiał z trenera bayernu

Także zostaje szkółka i oby jakoś diamencik znowu nam się pojawił


0

@Rifek
Już widziałem - co dalej nie zmienia faktu że popchnąć kogoś
A kogoś zlapac za szyję a potem wyj.... płaska
Słabe i nie przystoi trenerowi.....
Słabe to było ....

2

@Encore
Ahahahah i To jest Piękne ahaha
Bardzo dobrze koziarzowi xD xD xD

0

@PatrychoO
Przecież Joao Pedro’s widać rozmawia z kimś innym popatrz gdzie patrzy a ten jak Mou kiedyś z Nienacka..... wstyd

3

@macio_944
Troszkę chyba się zagotowało pod kopułą odcięło
masakra .... wstyd

2

Jakie dymy po meczu....
p$g chamy totalne
Lucho to się zachował prawie jak Mou nie ładnie nie przystoi takie zachowanie trenerowi

0

@Barceloniarz987
Taaa nie ładnie

1

Wooooow 3:0 Palmer asysta

0

Auuuu Palmer 2-0 dla Chelsea

1

@Rastafarnianin
Idealny do Kielona xD

0

Ta i do tego szybko zmienia nr telefonów xD xD tak było na serio 150%
A na 200% to raczej nikt nie przyjdzie ;D Diaz zostanie w FCLiv
Rashford pójdzie do Turcji do Ekipy Murinho tak będzie 150%
XD xD xD xD

6

I 4:0 heheheh potężny real

0

No tak tak było na 150% albo i 200% xD xDxD

1

Rzygać się chce jak się patrzy na tą paskudna Gębę

3

@pep71
To są ludzie którym się udziela zazdrość i nic z tym nie poradzisz krytykują , umniejszają bo taki jest już ich styl życia....

3

Na notatniku się cieszą jak dzieci że ich żołnierz sędziuje im mecz xD

0

@Lucyffffer1922
Na ten nr co podałeś w prywat wiad

0

@Pawlusek
Ahaha tam perez z khalafiorem się prześcigają licytacje prowadzi Simone kto da lepszy prezent żeby wygrał futbol xD xD xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?