Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No no ładnie przymierzył
6
Jakie on musi mieć wybujałe EGO tak jak te przeszczepione włosy albo jeszcze bardziej
Najbardziej co wkurzyło to jego wypowiedz co mówił że tylko on jest i Penia na bramce .....
faszywa żmija
0
@Pomimo27
XD xD xD
3
XD heheh przecież to było do przewidzenia że zaraz będzie w trąbe xD gdzie tam druzyna z pl w fazie ligowej CL xD
0
Dobrze ze za marzenia nie karaja xD xD xD kolejna saga będzie xD
1
@ZuczekFCB1899
5 lat to maloooo
Pfffff 71 to jest coś xD xDxD
7
Ten drugi skład gra szybciej mniej klepania w poprzek jak za Xaviego więcej prostopadłych piłek pięknie
0
Co pograli ale joga bonito ahaha Gavi z brama
0
Obrona tragedia xD
3
Ale te stroje dobrali niech ich ......xD
11
No tak cieciu nie martwisz się bo już swoje zrobiłeś odnosząc się do sprawy z atletic bilbao
klepałes paskudna gęba na prawo i lewo jakbyś był dyrektorem Barcy czy może rejestrować czy nie
Powinni go wywieść na taczce !
3
Na 150% ;) tak będzie
0
Nic już się nie stanie w tym okienku możemy tylko patrzeć przyglądać się jak takie ekipy jak
real
city
p$g
live
atletico
bayern
Czy inne ekipy się wzmacniają
ponoc Diaz chce do bayernu już rozmawiał z trenera bayernu
Także zostaje szkółka i oby jakoś diamencik znowu nam się pojawił
0
@Rifek
Już widziałem - co dalej nie zmienia faktu że popchnąć kogoś
A kogoś zlapac za szyję a potem wyj.... płaska
Słabe i nie przystoi trenerowi.....
Słabe to było ....
2
@Encore
Ahahahah i To jest Piękne ahaha
Bardzo dobrze koziarzowi xD xD xD
0
@PatrychoO
Przecież Joao Pedro’s widać rozmawia z kimś innym popatrz gdzie patrzy a ten jak Mou kiedyś z Nienacka..... wstyd
3
@macio_944
Troszkę chyba się zagotowało pod kopułą odcięło
masakra .... wstyd
2
Jakie dymy po meczu....
p$g chamy totalne
Lucho to się zachował prawie jak Mou nie ładnie nie przystoi takie zachowanie trenerowi
0
@Barceloniarz987
Taaa nie ładnie
1
Wooooow 3:0 Palmer asysta
0
Auuuu Palmer 2-0 dla Chelsea
1
@Rastafarnianin
Idealny do Kielona xD
0
Ta i do tego szybko zmienia nr telefonów xD xD tak było na serio 150%
A na 200% to raczej nikt nie przyjdzie ;D Diaz zostanie w FCLiv
Rashford pójdzie do Turcji do Ekipy Murinho tak będzie 150%
XD xD xD xD
6
I 4:0 heheheh potężny real
0
No tak tak było na 150% albo i 200% xD xDxD
1
Rzygać się chce jak się patrzy na tą paskudna Gębę
3
@pep71
To są ludzie którym się udziela zazdrość i nic z tym nie poradzisz krytykują , umniejszają bo taki jest już ich styl życia....
3
Na notatniku się cieszą jak dzieci że ich żołnierz sędziuje im mecz xD
0
@Lucyffffer1922
Na ten nr co podałeś w prywat wiad
0
@Pawlusek
Ahaha tam perez z khalafiorem się prześcigają licytacje prowadzi Simone kto da lepszy prezent żeby wygrał futbol xD xD xD