Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To za te ciągnięcie za włosy xD
1
Ja tego nie rozumiem cisnąć cisnąć Ci robią jedna akcie i bum bramka czy Barca zawsze musi gonić:/
1
Ahahah Perez patrzy znowu tel oooo kur przelew nie doszedł xd xD zapomniał wcisnąć wyślij xD
0
Wow przydałby się ktoś taki żeby wkoncu strzelać z wolnych w Barcy :D
1
Ahahha Perez tel w ręku już poszedł przelew xD xD ??????? ???
1
Ahaha a ja coś przeczuwam po tym co widzę że Pedri 11
Tzn ze cymbaly głosują i wcale mnie nie zdziwi jak Yamall będzie 4 Rapha 5 albo 6
A podium będą gracz p$g
Bombel
Vitinha
Hakimi
XD
1
@Kz1234 o 21 będzie w tvp sport
1
@aspr1me ahahah ale by wtedy pięknie tej paryskiej elicie dojeb...... xD ale cóż pomarzyć można xD
0
Co jest ile jeszcze ten pajac doliczy !!!!
0
@PuszkinFan
Prawda
0
Trzeba wierzyć w Flicka a nie narzekać wierzyl w Rasha i Rash odpłacił się 2 golami
0
@4Fabregas4
W takim razie wszystkie filmy gdzie są tylko czarni to dyskryminacja bialychxD xD xD trzeba to zgłaszać jako karta rasizmu xD
5
Sztos informacja niech zdobywa większe doświadczenie uczy się od Her Flicka ciekawe czy kiedyś w przyszłości przejmie | ekipę po Flicku
0
Dolegliwość pośladka ahahaha xD ciekawe od czego xD xD
0
@LRey
Pytanie czy to spadek formy czy murawa
0
Wypadek przy pracy niestety lepiej teraz na początku niz później oby chłopaki się ogarnęli w następnych meczach
1
Zaczyna się robić brudna gra Rayo z nami to biegają jak wsciekle psy a przyjdzie mecz z śmietankowymi i rozłożą nóżki i powiedzą wchodzić xD
2
FDJ nie dojechał myśli pewnie żeby jak najszybciej skończyć i do dzieciaka kunde to biega jakby miał worki węgla xD pięknie Rapha narazie bez rewelacji pewnie presezon dostali po dupie xD
0
@grzechu1999
XD
1
Dobra a Wojtuś i Roney ??? XD
6
Jak chcą wygrać dawać silnych Lać wszystkich pokolei i niech reszta trzęsie portkami
0
Zastanawiam się czy to nie jest wypychanie szwagów zaś skoro jego otoczenie mówi że chce zostać jak tak dalej będzie to Flick zawinie manatki i po sezonie odejdzie i ciekawe co zrobią potem szwagry DecO Lapcio i spółka
2
Ooo wchodzi męczennik xD
0
@adi7adi8
Lec lec fruń;)
0
Kolega miał rację pelnoooooo podszywek Halla dzieci się tu pojawia xD a na śmietankowej jak to zwykle wariatkowo xD
0
@adi7adi8
Wracaj na notatnik podszewko tam się udzielaj ;D
0
@Limaker
A co Ty myślałeś z ciekawości zakładam na notatniku a tam madryckie Halla dzieci szczekają co u nas jest pisane xD
4
Ahahahaa nie chcą pozwolić żeby śmietankowych śmieszny klubik stracił punkty
2 mecz Barcy krzywdzace decyzję
A Tu pomagają jak mogą temu smiesznemu klubowi
Ale jak to było liga Negieiry xD xD xD xD
0
A co to Repr Niemiec Czy śmietankowych śmieszny klubik xD
0
busiarzy to powinni odrazu degradować a ten sedzia to już nie powinnien więcej sędziować