1

To za te ciągnięcie za włosy xD

1

Ja tego nie rozumiem cisnąć cisnąć Ci robią jedna akcie i bum bramka czy Barca zawsze musi gonić:/

1

Ahahah Perez patrzy znowu tel oooo kur przelew nie doszedł xd xD zapomniał wcisnąć wyślij xD

0

Wow przydałby się ktoś taki żeby wkoncu strzelać z wolnych w Barcy :D

1

Ahahha Perez tel w ręku już poszedł przelew xD xD ??????? ???

1

Ahaha a ja coś przeczuwam po tym co widzę że Pedri 11
Tzn ze cymbaly głosują i wcale mnie nie zdziwi jak Yamall będzie 4 Rapha 5 albo 6
A podium będą gracz p$g
Bombel
Vitinha
Hakimi
XD

1

@Kz1234 o 21 będzie w tvp sport

1

@aspr1me ahahah ale by wtedy pięknie tej paryskiej elicie dojeb...... xD ale cóż pomarzyć można xD

0

Co jest ile jeszcze ten pajac doliczy !!!!

0

@PuszkinFan
Prawda

0

Trzeba wierzyć w Flicka a nie narzekać wierzyl w Rasha i Rash odpłacił się 2 golami

0

@4Fabregas4
W takim razie wszystkie filmy gdzie są tylko czarni to dyskryminacja bialychxD xD xD trzeba to zgłaszać jako karta rasizmu xD

5

Sztos informacja niech zdobywa większe doświadczenie uczy się od Her Flicka ciekawe czy kiedyś w przyszłości przejmie | ekipę po Flicku

0

Dolegliwość pośladka ahahaha xD ciekawe od czego xD xD

0

@LRey
Pytanie czy to spadek formy czy murawa

0

Wypadek przy pracy niestety lepiej teraz na początku niz później oby chłopaki się ogarnęli w następnych meczach

1

Zaczyna się robić brudna gra Rayo z nami to biegają jak wsciekle psy a przyjdzie mecz z śmietankowymi i rozłożą nóżki i powiedzą wchodzić xD

2

FDJ nie dojechał myśli pewnie żeby jak najszybciej skończyć i do dzieciaka kunde to biega jakby miał worki węgla xD pięknie Rapha narazie bez rewelacji pewnie presezon dostali po dupie xD

0

1

Dobra a Wojtuś i Roney ??? XD

6

Jak chcą wygrać dawać silnych Lać wszystkich pokolei i niech reszta trzęsie portkami

0

Zastanawiam się czy to nie jest wypychanie szwagów zaś skoro jego otoczenie mówi że chce zostać jak tak dalej będzie to Flick zawinie manatki i po sezonie odejdzie i ciekawe co zrobią potem szwagry DecO Lapcio i spółka

2

Ooo wchodzi męczennik xD

0

@adi7adi8
Lec lec fruń;)

0

Kolega miał rację pelnoooooo podszywek Halla dzieci się tu pojawia xD a na śmietankowej jak to zwykle wariatkowo xD

0

@adi7adi8
Wracaj na notatnik podszewko tam się udzielaj ;D

0

@Limaker
A co Ty myślałeś z ciekawości zakładam na notatniku a tam madryckie Halla dzieci szczekają co u nas jest pisane xD

4

Ahahahaa nie chcą pozwolić żeby śmietankowych śmieszny klubik stracił punkty
2 mecz Barcy krzywdzace decyzję
A Tu pomagają jak mogą temu smiesznemu klubowi
Ale jak to było liga Negieiry xD xD xD xD

0

A co to Repr Niemiec Czy śmietankowych śmieszny klubik xD

0

busiarzy to powinni odrazu degradować a ten sedzia to już nie powinnien więcej sędziować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?