3

Live ładnie muci eintracht
5-1 ;)

Barca- 09.12.25 21:00
Gra domowy mecz w CL z Eintrachtem oby chłopaki się zrewanżowali za poprzednie mecze z niemiecka ekipa

0

Ahahahaha Bilbao xD ahahah
No co jak co ale tego bym się nie spodziewał xD że już w 1 min stracą bramkę xD

2

Tylko białej części madrytu można anulować kartki reszta się nie liczy podwójne standardy xD ahahha
Nic pozostaje tylko pokazać na boisku wyższość wygrać ale coś czuję po ostatnich klasykach że ten będzie jeszcze większy Kabaret i kontrowersje sędziowskie
Już poprzednie klasyki to pokazały co sędziowie wyprawiali ;) także zycze wszystkim kibicom wytrwałości podczas oglądania oraz zażycia środków uspokajających xD

3

Szkoda ze męczennika tak nie krytykuje xD z białej części madrytu
Ciekawe czy dziś jak coś odwali jakaś symulka albo machanie łapami czy będzie taki skory skrytykować xD

0

@Gacek5
Ahaahahhahahahahahahhahahahaha xD xD xD

0

@626 xD xD xD dobrze ze nie Ty decydujesz xD

0

@clyde
Z madrytu xD

0

@Sewren122
Z pod biedronki xD

0

Dokąd ten sport zmierza nie możesz się podrapać po nosie jak Cię zaswędzi bo kartka nie możesz motywować i klaskać na swojego gracza bo kartka przecież to chore co robią hiszpańscy sędziowie za chwilę nie będzie można żadnego gestu pokazać palcem do partnera z drużyny bo zaraz będzie interpretacja że to do sedziego xD xD xD za chwilę to dojdzie do tego że źle się spojrzysz na siedziego i będzie kartka xDxDxD chore

3

@Krystiansigma2734
W sztabie xD nie jako piłkarz xD

0

@Strays77
XD xD xD xD a Dziękuję Dziękuję xD

2

@adi7adi8
No to napewno klubu nie stać na zakup za 30 baniek a co dopiero za 200 xD no chyba że magicznie Lapcio wyciągnie sponsora z kapelusza xD wróci do zasady 1:1 i wystrzeli szampany w następnym sezonie xD xD xD xD

0

Czy to prawda ze ponoć atletico ?? Jest skłonne do negocjacji ?? XD jeśli chodzi o Julka ? Ponoć 200 baniaczków XD na start xD

0

@malypuzon
A po 3 to liga mistrzów i wszystko możliwe przy obecnej formie Barcy. czego sobie i kibicom nie życzę oczywiście chodzi mi o porażke
najważniejsze by się podnieśli wzmocnili mental przed klasykiem i wygrali jutro

0

@BISHBASHBOSH
Sztab ???? ;)

0

@Aragorn33
A z takie że to śmietankowi a im trzeba pomagać a nie szkodzić xDxD
Się lepiej przygotuj na klasyk to dopiero będą cyrki w sędziowanie aż się boję ogladac mając w pamięci poprzednie klasyki owszem wygrane ale chyba każdy pamięta co sędziowie odwalali

0

@Salchent
No chyba źle policzyłeś policz ilu dokładnie jest sędziów xDxD no tak Barca będzie w 11 ale śmietankowych będzie więcej niz 12 xDxD dolicz bocznych i panów z Var-u
+ techniczny xD

0

@Kitek1640
Fakt

0

@tbas
Fakt tymi detalami będą panowie sędziowie xDxD czyli 12 i 13 i 14 i 15 zawodnicy śmietankowych
Aa sorry jeszcze zapomniałem o panach z Varu xDxD czyli Barca w klasyku będzie 11 na / 18 xDxD +/-

0

@Barceloniarz987
No tak tak dla śmietankowych jak najbardziej sprawiedliwa xDxDxD

0

@Korsain
Tak to jest jak są podwójne standardy xD

0

@cules100pro
Ogólnie to powinna być żółta ale napewno nie czerwien

0

@Azi
Żółtko ok ale to nie było na czerwo drukarnia się zaczęła xD

4

Ahahhaha już drukarnia sedzia widzi że białym nie idzie to trzeba pomóc kolegom i Perezowi

0

Co za tępak Orłowski .....jak on miał inaczej kurwa upaść co miał do kieszeni schować ręce i oprzeć się głową??? Co za głab

0

@Aragorn33
Tylko czekać jak zagwiżdże
Penalti a Favor del Real Madrid’ xdxdxd

0

@Overmars_
No widzisz i co żeś najlepszego zrobił zaraz padnie przez to bramka xD

2

Endrick wygląda jakby miał się zaraz popłakać xD ten jego wyraź twarzy xD

0

@Smixu
Hmm mój typ jeśli dalej będzie się utrzymywał wynik 0:0
To tak 85 min Penalti a Favor del Real Madrid’
Xd

1

@Laminedependencia
Noo oby byli nie w formie ale wiesz jak to jest każdy jak gra z Barca to nagle druzyna się włącza 150% motywacji xD a z jakimś ogórkami dostają w pompkę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?