1

@blakkudium
Bo myśleli pewnie że jak już w tym meczu im sie udało to Ego podskoczyło do góry i uważali sie za niepokonanych a Tu psikus xD

0

Znajomy co jest fanem śmietankowych właśnie mi oznajmił że pojawił sie u nich na sttronie artykuł dotyczący
Tych 100 meczy które wybrało MD

0

@Sulimo
Zamkni oczy xD i jedz ;D

0

@Michas_13
Napewno nie bardziej niz Tobie ;D ahaha ;P ;P xd xD xD
Spokojnych Wesolych ;D Świat

11

Serce i płuca Barcy prawdziwy Kapitan przez duże K!!!

2

@KamilS689
Estêvão Willian owszem

0

@bary
Nooo on by siadł dobrze w Barcelonie Estêvão Willian

0

@Michas_13
He ???. Waaa??? Koko ??
Nie koko
Kogo xD chcesz sprzedać ? Z kim rozwiązać kontrakt ? Xd
Ahahahhaha Ci koko na świeta w głowie xD pieknie choinke chcesz posypać ? XD ahahaha xd proszkiem xD

0

@hasan 7 noo staram sobie to wyobraźić Piekne ale potem trzeba wrócić do rzeczywistości i zadać zadać sobie pytanie co Deco i Szwagry wykombinuja
Christiansen sie połamał 4 miechy albo wiecej pauzy
Araujo zepsuta głowa raczej juz nic z niego nie bedzie
Dalej nie ma 1:1 zasady ciekawe czy w zimie kogos kupia Flickowi czy dalej bd musial szyć z tego co ma a trzeba sie liczyć z tym że po nowym roku zaczna sie mecze co 3 dni wiec jakby nie patrzeć musza uzupelnic sklad :/
Bo niech któryś z obrońców wypadnie czy to Cubarsi czy Martin i co wtedy a jak narazie ni widu ni słychu by jakiś obronca był w szkólce

1

@Safrani kup mu kompana/ke xD na specery xd jesli psiecku xDkup suczku xD
Jesli suczku kup psieckuxD
XD xD xD xD xD

0

@hasan 7
Fakt ;D

0

@Michas_13
Koooogo ? XD napisze Kogo xD

0

@ZuczekFCB1899
Kto za ręka w góre ;D

0

@Gaz
XD xD xD xD xD xD xD " Smuteczek " Mareczek xD

1

@patrickjacob
To nie " Notatnik "
Tylko "" PSYCHIATRYK "" ;) oddział zamkniety
Tam nie ma zdrowych ;)

0

@Solenya
Otóż to ;) to ;) dobrze napisane

0

@Kapitan hawk
No dzis to straszne podkreślane bylo jak mu jest ten co tak sie spłakał o te kontuzje ? VILLLAREEALU ??
On nie jest fanem śmietankowych ???

0

@koz_yo
Aaaaaahhh noo to teraz juz kumam ;D ;)

1

@Pedri16Future
No tak ok karny to gol owszem ale jakby nie te karne to juz te staty by tak nie wygladaly okazale z zwykłych sytuacji ;) ;D

0

@koz_yo
A po co ?

1

@Frimpong
A dziekuje dziekuje xD xD xD
;P

0

@MessiForeverTheBest
Tak jest i niech sprzedaja wszystkich i kupuja wszystkich xD

0

XD Staty w LL taka ciekawostka xD
Mappeciarz 18 bramek z czego 5 z rzutów karnych xD jak by tak odjać xD te karniaki to 13 bramek by miał xD
Rekin ma 11 xD


0

Manita ahaha bordalas kleczy do ......
No i po manicie xD

1

@Tasde
Tego nie wie nikt ¯⁠⁠\_⁠(⁠ ͠⁠°⁠ ͟⁠ʖ⁠ ⁠°͠⁠ ⁠)⁠_⁠/⁠¯

0

@Sulimo
Tak jest jazda z rzeźnikami xD

11

madrycik zawsze bedzie madryciokiem xD oni to juz maja we krwi xD że wszedzie widzą nie prawidłowe decyzje placz pieczenie dupska wgl biegał przy tej lini jakby sie czego nawąchał xD

0

@Norkusik
Nie pisz mi co mam robić i jak mam żyć ;D ok ? Zajmi sie soba

0

@Xxxbarca4ever
Brał i to nie jeden specyfik xD patrzac na jego zachowanie xD

1

W bialym psychiatryku juz płacz i pieczenie dupsk oraz Negreira xD xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?