0

Pieknie tak ma Być to mi grajcie " Śmietankowi tak do końca rozgrywek xD

0

@NeroTFP1
Oj nie szczegolnie Gdy Skrót Twojego imienia oznacza również AA xD xD oj po tym meczu to bd musiał w siebie pieknie wlać litrów %

1

@koraldinho49
Nic dodac nic ujać ciekawe czy beda gotować xD znowu by odwrócic uwage temat Negeiry xD

1

@Karol145
Wszystko jak leci

2

Jutro beda pisac ze grali rezerwami xD i ze w sumie to malo istotny puchar

0

@Nazio_87
No gdzie do momentu az nie strzela xD

2

@Damian11
Spkojnie sedzia doliczy 20 min xD

1

@The Game 10
Nie wyjebalo im strone
Albo pierdla to i wylaczyli xD

1

Ahahaha smietankowym az strone wyjebalo po straconej bramce ahahaha pierdola ta wylaczyli strone xD

0

@Azazel_Pazuzu
A nie Lepiej 3 grajacym trenerem
vini - valverde - beli ???

3

@Kozinho.
Ta xD i chodzil ubrany w szaty
Ku Klux Klanu

0

@Nazio_87
Zmienil transport na rower xD juz nie leci Pedaluje xD

0

@Nazio_87
No gdzie na rowerze jedzie przy okazji ma rozgrzewke pewnie na koncowke zdarzy a wraz z nim na bagarzniku beli z bumboxem xD xD pedaluja pelni radosci do swojego Trenera AA Xd

0

@Stinger_
Jedzie juz na rowerze zeby wejsc na koncowke xD

0

@Marcelinho99
Ahaha pogubili i strzelili bramke przez przypadek xD xd

1

@Eklerek
XD chorągiewka ?? XD

0

@Katalonik97
Moze dlatego ze to bezposredni obecnie rywal w walce o mistrza

Lapcio to niech szuka kasy na tranafery bo śmietankowi :

Najbliższy krąg działaczy wokół prezesa postawił sobie konkretny cel: doprowadzić do tego, by jeszcze w tym sezonie – najlepiej w pierwszym kwartale – odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie. Jest ono niezbędne do ogłoszenia referendum w sprawie częściowego otwarcia klubu na kapitał prywatny...


0

@fejkenq
A dzień dobry ciekawe czy juz na 1 treningu coś było xd
W sumie mozliwe skoro tacy zadowoleni kto wie czy wszyscy po małupce przed treningiem nie chlapneli z trenerem xD

1

@FcPortoFan1999
Jestem Za xD

1

nowy trener realu AA ...... xD xD xD

0

@Beztroskii
Ok dzienna za info

1

Ej bo coś ucichły inf przypadkiem Thiago nie mial być w sztabie Flicka znowu ? On jest czy nie wkońcu?

1

@kaczy1989
Kukiełka xd to malo powiedziane xd popychcz xd dziadzi pereza xd
Bd klękał do mieczy lizus xd

0

@Who_you_mam
Tak jest dokładnnie

1

Nie pij wiec kurtuła xd odstaw to co bierzesz .. .

4

@19xavi93
Spokojnie pewnie dalej pisza xd litaniexD

3

@Laminedependencia
XD ahahhahahah Guler kopiący butelke z woda i przy okazji fikołekxd

0

@July_6_BcN
No wspólczuje wszystkim xD

0

@Pedri16Future
TOP !!!!!!!!!!!!!!

1

@blondasek
Ogólnie tego nie robie ale dziś właczył mi sie Eto xD ;) Sorrkii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?