Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pieknie tak ma Być to mi grajcie " Śmietankowi tak do końca rozgrywek xD
0
@NeroTFP1
Oj nie szczegolnie Gdy Skrót Twojego imienia oznacza również AA xD xD oj po tym meczu to bd musiał w siebie pieknie wlać litrów %
1
@koraldinho49
Nic dodac nic ujać ciekawe czy beda gotować xD znowu by odwrócic uwage temat Negeiry xD
1
@Karol145
Wszystko jak leci
2
Jutro beda pisac ze grali rezerwami xD i ze w sumie to malo istotny puchar
0
@Nazio_87
No gdzie do momentu az nie strzela xD
2
@Damian11
Spkojnie sedzia doliczy 20 min xD
1
@The Game 10
Nie wyjebalo im strone
Albo pierdla to i wylaczyli xD
1
Ahahaha smietankowym az strone wyjebalo po straconej bramce ahahaha pierdola ta wylaczyli strone xD
0
@Azazel_Pazuzu
A nie Lepiej 3 grajacym trenerem
vini - valverde - beli ???
3
@Kozinho.
Ta xD i chodzil ubrany w szaty
Ku Klux Klanu
0
@Nazio_87
Zmienil transport na rower xD juz nie leci Pedaluje xD
0
@Nazio_87
No gdzie na rowerze jedzie przy okazji ma rozgrzewke pewnie na koncowke zdarzy a wraz z nim na bagarzniku beli z bumboxem xD xD pedaluja pelni radosci do swojego Trenera AA Xd
0
@Stinger_
Jedzie juz na rowerze zeby wejsc na koncowke xD
0
@Marcelinho99
Ahaha pogubili i strzelili bramke przez przypadek xD xd
1
@Eklerek
XD chorągiewka ?? XD
0
@Katalonik97
Moze dlatego ze to bezposredni obecnie rywal w walce o mistrza
Lapcio to niech szuka kasy na tranafery bo śmietankowi :
Najbliższy krąg działaczy wokół prezesa postawił sobie konkretny cel: doprowadzić do tego, by jeszcze w tym sezonie – najlepiej w pierwszym kwartale – odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie. Jest ono niezbędne do ogłoszenia referendum w sprawie częściowego otwarcia klubu na kapitał prywatny...
0
@fejkenq
A dzień dobry ciekawe czy juz na 1 treningu coś było xd
W sumie mozliwe skoro tacy zadowoleni kto wie czy wszyscy po małupce przed treningiem nie chlapneli z trenerem xD
1
@FcPortoFan1999
Jestem Za xD
1
nowy trener realu AA ...... xD xD xD
0
@Beztroskii
Ok dzienna za info
1
Ej bo coś ucichły inf przypadkiem Thiago nie mial być w sztabie Flicka znowu ? On jest czy nie wkońcu?
1
@kaczy1989
Kukiełka xd to malo powiedziane xd popychcz xd dziadzi pereza xd
Bd klękał do mieczy lizus xd
0
@Who_you_mam
Tak jest dokładnnie
1
Nie pij wiec kurtuła xd odstaw to co bierzesz .. .
4
@19xavi93
Spokojnie pewnie dalej pisza xd litaniexD
3
@Laminedependencia
XD ahahhahahah Guler kopiący butelke z woda i przy okazji fikołekxd
0
@July_6_BcN
No wspólczuje wszystkim xD
0
@Pedri16Future
TOP !!!!!!!!!!!!!!
1
@blondasek
Ogólnie tego nie robie ale dziś właczył mi sie Eto xD ;) Sorrkii