Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wielofish
Deco napewno zobaczy xD wrzuci w google translator i przeczyta Twóǰ komenatrz z La rambli ;D
0
@Sulimo z ta różnica ze im te padolinho gwizdaja xD a potem taki mappeciarz idzie na rekord w pedaltittos
1
@BojanKriKicz
Malo tego dostaje za to karne xD
0
@Kismeth
Jak nie 2 albo 3 metry przed xD
8
@Bykunn
Jak Loporty toć to on nie jest budowlancem xD
1
@Rastafarnianin
Oczywiscie że tak a pamietam jak to ludzie pisali że maja tyle ekip a z 5 zostaly 2 arsenal i Liverpool
Ogólnie to Liv bedzie mógł sie zrewanżowac p$g za poprzedni rok aczkolwiek jakoś nie wierze że przejda p$g bardziej obstawiam że mierdy jakoś sie prześlizgną z bayernem i beda miec pólfinał z p$g
0
@Kozinho.
Uuuu gruby z gwiazda porno? XD
1
@gaucho104
Pewnie uciekł do nory xD
0
malo braklo 1 bramka i bysmy mieli podobny wynik jak jeszcze Flick byl trener Bayernu M gdzie z nami bylo 8:2 ;) w jedynm meczu nie mowie ze cos zle tylko tak akurat mi sie skojarzylo moze to jest znak ze tym razem że to ten rok gdzie zdobędzie Barca tą upragnioną LM
17
Yamall to niech lepiej już nic nie podkreca :/ przed meczem
Lepiej zrobi jak bd siedział cicho przed meczem a dopiero po wygranym niech sie wypowiada ....
4
Nie dobre nie dobre przewaznie jak dodaje te filmiki zle sie to konczy :/ w meczach .... ale obym sie mylił
0
@misterio
No gdzie gruby Cie nie zje ewentualnie najebiecie sie jak messserschmity xD xD
1
@Kapitan9
Martin Braithwaite 2020–2022
Xd
0
@Kessie
I arsenal sie zesra 1 metr przed kibelkiem ? XD
0
@Faro
Ooooo :O nie nie udupił bym xD przestal bym kibicować i ogladać mecze xD
0
@Karol145
Co Porno??? XD
0
@Azi
Oby było tak jak mówisz że nikt Flicka nie ruszy.
No tak wiadomo bez sensu ale obawiam sie że jesli jakimś cudem by wygrał Font to lekki strach jest że Flick nie przedłuzyl by umowy i odejdzie po zakonczeniu kontrakt czego zapewne zaden kibic Barcy By nie chciał
0
@Azi
Chyba byly wypowiedzi Flicka odnosnie jego współpracy i projektu czy coś pominałem ?
? Odnoszące sie przy okazji prezydentów ?
0
@Azi
No pytanie jesli jakimś cudem by wygrał Font to czy Flick by zostal na stanowisku :/
0
@Roobo
No ciekawe ciekawe bedą jaja jak Beretty jak Exell wygra :O co wtedy z Flickiem ?......
14
Araujo podobno dalej W Anglii za Linia Bramkową boiska dalej sie wslizguje xd xD
0
@Szymemdymek
Ahahha mea culpa xD
2
Pachołek , Popychacz sie wypowiedział xD xD xD
4
@Czyhrynski
Inteligentna Szpilka z klasa pokazal że nie bedzie wyjawial to co gadali w Przeciwieństwie do żalącego sie Xaviego
2
Co myslicie o tym wywiadzie z Xavim ? Oby to nie wpłyneło jakos na pilkarzy uwazacie ze to prawda ? ? Czy bardziej lanie wody pod wybory
Jak można wgl w takim momencie sezonu takie cos wyjebać ciekawi mnie czy tym wywiadem teraz bedzie mial wiecej wrogów ??
0
I ciul Celta metr przed kiblem xD
0
@wyrek
W 120 min
I Penalty a favor del Real Madrid"
0
Czas sie przygotować na
Doliczonych z jakies 20 min xD xD i......
Penalty a favor del Real Madrid"
1
@Bareth_Gale aż oczy bolą xd
0
Na śmietankowej płacz xD szlochy xD z powodu gry vadritu