Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrychaFCB tak dobrze pamietasz on a na Var był ten holender kurcze nie pamietam jego imienia ale w 2 meczach siedzial na Var i 2 razy przekrecil
2
Ahahahah xD xD
To poczekajmy bo Zaraz napisza ze jednak Bastoniego tez nie trzeba w sumie to jest Cancelo ;) Potem ze jednak Rashforda nie wykupia bo Fati wraca xD
0
@michaleu
Nie dla P.... kiełbasa xDxd.;P takie powiedzenie jest
0
@Kgorecki2500
Albo wiecej kto wie xD xD
0
@LeoMessiiBarcaPepa
Po to żebyś mógł zapytać o to la Bambie ;D
1
@Who_you_mam
Ale miedź xD
0
@Popitek12
Tylko igla xD w D.....e
XD xD xD xD
;P
2
Komentarz usunięty
0
@draxidox
Imigranci ? Ja myślałem ze inżynierzy
Lekarze
0
@Kgorecki2500
No jak Taylor xD
3
Czyli teraz Araujo leci do Watykanu żeby go papierz przyjał xD i pomógł psychicznie xD czyli wróci dopiero we wrzesniu xD
0
XD jakoś sie nie łudze nie napałam Nico tez chciał grać dla Barcy a jak sie skończyło kazdy wie wiec ja obecnie czytam z przymrużeniem oka te newsy
Cieszyć sie bedzie można jak bedzie news że jest w Barcelonie i podpisuje kontrakt ;D i do tego bedzie fotka jego i Lapacia
0
@Greg1991
XD
XD
XD
0
@Mateonvious
Oj strzelil strzelil bedzie dopiero w grudniu ;)
1
@kamiVeB
Ja tez z De bede szedł jak Flick wyczaruje Final CL ;) to z De pobierdalam na piechte az do Częstochowy.... z czego ostatnij 1km na Kolanach ;D
0
@Michas_13
W WC jak był to napewno je dał xD nie wiem czemu takie zdziwnie xD ;P
0
@mati15d a wlasnie ze bede jak Ci sie nie podoba moja wypowiedz to Ty masz problem nie ja
I tak apropo to mecze Towarzyskie wiecej niech dowala meczy w ktory nie graja o stawke ....
0
@mati15d
Barca placi Barca jest pracodawca wiec czemu miala by go oszczedzac Tobie szef w pracy tez daje luz zebys sie obijal ?
0
@Maker0
Przypominam ze To Barca jest pracodawca i to Barca placi pensje czy jak tobie szef placi nie oczekuje bys dawal z siebie wszystko w pracy
0
To co ktoś coś sie orietuje mamy jakieś szanse bo nie wiem jak sie nastawić na mecz ze szwecja xD
0
@Ronad10
Wiem wiem ;D bylem jak mialem naderwany achilles
Ale byłem tez jak mialem z reką
Ja nie wiem ale tam ladna sciema leci xD
0
Czy dziś bedziemy śpiewać ?
"Polacy Nic sie nie stało"
Czy xD
" już tego lata już tego lata Polska bedzie mistrzem świataa xD ;P
3
@CPuyol
Przeciez na MRI badana noga jest wkladana w specjalna cewke xD i ta noga ktora jest w specjalne cewce jest badana nie obie tylko jedna ta ktora jest w raporcie klubu lekarz otrzymuje raport ktora noga kontuzjowana i ta noge bada wiec ? Co oni czytac nie potrafia czy nie wiedza ktora prawa ktora lewa ?
2
Napisze krótko :
XD
XD
XD
1
@kch
:O Jestem pod wrażeniem Pieknie to napisaleś
0
@kch
Owszem można przywyknać ale jaki wtedy jest sens kibicowania ? Skoro wiadomo że jednna ekipa jest wspomagana przez sedziów i wgl tak samo dlaczego nie robia kibice rabanu że madryciaki maja=
Yolanda Parga, żona delegata Realu Madryt
szefowej sędziów kobiecych) w Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej (RFEF).
Owszem pilka nozna kobieca ale nie chce mi sie wierzyc ze nie ma dojscia do sekcji meskiej i czy nie ma jakiegos wplywu
1
@mint
Dokladnie o toto własnie
Jak można kibicować temu reżimowemu klubowi
6
Przeciez takie cyrki z białymi juz były jak jeszcze Xavi był trenerem barcy czy nawet wczesniej ;)
Tylko wtedy ludzie tak nie zwracali na to uwagi
Ogólnie od wprowadzenia VAAR nagle dostrzegamy to jak biale tampony sa pchane przez sedziów i wgl
tak jak i zawieszenia dla graczy gdzie sedziowie sa poblażliwi
Oni żeby wlasnie uwaga nie skupiala sie na nich to placza na sedziow i do tego ta ich tv $$$$ kasa kasa kasa pamietajcie tam gdzie jest $$$$ nie ma sentymentow
Ja sie tylko zastanawiam jakie i czy maja brudy za plecami śmietankowi a jesli maja to czy kiedys to wyjdzie na swiatlo dzienne
1
@macio_944
XD dobrze że rudigera xD nie zatrudnili jako snapa xD
0
@Safrani
Przeciez w filmie czarny Pan był biały jedyne co mial czarne to swoja płachte xD a pòźniej czarną różdżke xD