Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden
Patusiara .... jeszcze tylko Brakuje jej sebixa..... i rodzina w komplecie .... masakra co sie dzieje z ludzmi co trzeba miec w głowie mówi sie że świat zwariował ale to Nie Świat
Ludzie powariowali ...
8
XD ahaha " Nie będę miał żadnego problemu z defensywnym nastawieniem zespołu"
Czyli jutro bedzie Bicie głową w mur xD
2
" Najemnik " sie wypowiedział xD
Zobaczymy za rok co wtedy bedzie mówil ;)
0
@CurryTheGoat30
Pewnie na następnych zajęciach xD
1
@Czyhrynski
To tylko LICZBA ....
0
@Dari0G
Nie ma xD xD
1
@Bilon87
Hehe dokładnie ;D
0
Komentarz usunięty
0
Zbliża sie mecz z VILLAREAL x xd madryciakom
WIEC : na śmietankowej i nie tylko juz grzeja temat
La Sexta: Czeki potwierdzają, że Barcelona wypłaciła Negreirze 8,4 miliona euro.....
W dokumentacji przekazanej sądowi w Barcelonie przez siedem banków znajdują się łącznie 24 czeki wystawiane co miesiąc przez Barcelonę na rzecz firm Negreiry. La Sexta dotarła również do operacji na rachunkach bankowych, weksli oraz czeków na kwoty sięgające nawet 190 tysięcy euro pomiędzy różnymi kontami...
Media obiegły nagrania z przesłuchania Laporty, podczas którego prezes przekonywał, że nie zna powodu tych płatności. Niektóre z nich mają zaskakujące tytuły, jak choćby faktura na 60 tysięcy euro z 30 listopada 2005 roku za „zestawy upominkowe Aloe Vera”. Zapytany o to przez prokuratora, Laporta stwierdził, że jest to „faktura sprzed 20 lat”. „Szczerze mówiąc, nie wiem nic o tej fakturze”, dodał.
0
Komentarz usunięty
2
@19xavi93
No było widać właśnie że utykał i tak sztywno tą noge ciągnał jakby widać bylo że go ciagnie z tyłu :/
2
@19xavi93
Tak łapał sie za udo tylnia czesc
Oby nie było dlugiej pauzy
1
@RinooniR
Dokładnie
0
Pieknie wskoczylismy na 8 miejsce wszystko w noga graczy Barcy
3
@Czarny19
Mala szansa ? Dzis byly niesodzianki wiec trzeba miec nadzieje ze potraca pkt tak jak dzis city i psg zgubilo tak oby reszta jutro pogubila punkty
0
@kibic1899
Co nie zmienia faktu że po cześci sedziowie tez sie przyczynili w jakims stopniiu do porażki powiedzialbym ze jak i skutecznosc tak i decyzje ktore sa krzywdzace
0
@Messibestplayerintheworld
I pomogli ;)
0
@Azi
Wcale a wcale wrecz przed meczem mówilem nawet kumplowi ze z tymi sedziami ktorych wyznaczyli beda jaja i możliwe ze przekreca Barce wcale sie nie mylilem gdy ogladalismy mecz ;D
1
@Kazragore
Bo mieli odgórnie od pereza wytczne by Barca ten przegrała nie bez przyczyny znowu wysłał swoich żołnierzy stary dziad perezik
XDxD xD
0
@ZwyklyKibicBarcy04
Otóż to :/
0
Co z tego że teraz wychodzi jak już po fakcie i jest strata punktów owszem skutecznosc ale czyz decyzje sedziow nie mialy po czesci wplywu na wynik ? ? Z tym sie już nic nie zrobi.... i dalej bedzie to samo to nie pierwszy raz jedyne rozwiazanie to by sedziowie odpowiadali za te decyzje degradacja do niższej ligi moze wtedy by sie nauczyli poprawnie sedziować jakby dostawali kary pieniężne albo oraz byli degrqdowani do nizszych lig
3
@kch
Zawodnikom Barcy musieli by złamać nogi zeby podyktowali karnego
0
@Gaucho
XD xD xD
3
Pieknie sedziowie robia co moga by przekreci .... Fermin strzela bramka anulowana wczesniej Faul
Spalony Yamalla żart tak jak sezon temmu z Lewym
Bramka dla sociedad wczesniej Faul na olmo Bramka uznana sedziowej w formie Perez na Var wraz z del cero grande
1
Ahaha del grande poraz kolejny pieknie ten spalony wyrysowal Yamalla
0
@jacob345
A kto komentuje ?
1
@alone49
W postaci pomocy 12 i 13 zawodnika dla sociedad xD
1
@piJohn
Ja pamietam xD z nim to zawsze były Jaja a juz nie wspomne o del grande xD kolejny żołnierzyk perezika
2
No przygotujmy sie na " KONTROWERSJE " proponuje sie zaopatrzyć w srodki uspakajające xD na nerwy ..... myśle że Flick sobie zdaje sprawe co się będzie działo...... eh
dziad stary perezik wytoczył działa i wysłał swoich najwierniejszych żołnierzy zrobią wszystko by tylko Barca 2x nie wygrała LL
3
@norbi77
Nie pierwszy i nie ostatni raz nurkuje xD treningi aktorskiego padolinho , nurkowania przynoszą efekty ;D