13

@FcPortoFan1999
Za późno xD ile oni już takich karnych mieli coś mi sie wydaje że oni na treningach xD maja prywtane sesje treningowe jak wymuszaać jak nurkować w polu karnym xD

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Dobra można wyłączyć xD już nie ma co ogladać xD

1

@kuczyniak caly mecz gwiżdza i machaja białymi chusteczkami

0

Piekna Symfonia Gwizdy do tego białe chusteczki xD ;D

0

@TR3YWAY
Nie zapomnijcie że biale chusteczki też sa pokazywane xD

0

@Bernard777 miód na uszy wszystkich kibiców Barcy ;D

1

@Marcelinho132
XD jak to przescieradła xD ch.... grane .... ciagle gwizdy na viniego i reszte xD ahahah w polowie vini sie spłacze i nie wyjdzie na druga pewnie zagra karta rasizmu albo Kartą Araujo czyli psycha siadze i poleci do Brazyli sie modlic xD xD jeszcze niech mu podrzuca biale chusteczki xD

1

@majkiii
Hahahahha on nie zmieni zdjecia on sie obrazi i nie wyjdzie na druga poołowe xD

5

vinicjusz sie zaraz popłacze w szatni xD

0

@krzakov
Niewykluczone :/

1

@Herbert
Ahahahah xd xd noo powiem Ci
Coraz ciekawiej sie dzieje ;D xd

4

Jaką skargę ???? - " oficjalczną xP
XD

3

Ahahahha xD" akademia realu najlepsza na świecie " xD komu on ten KIT chce wcisnąć ? Chyba dzieciom 6 letnim

xD xD pycha kroczy przed upadkiem ;D

0

@slayer
Heheh otóż to ;)

1

Ahahha skoro Barca jest przeciętna bez Raphy to co sie ten znawca wypowie Ciekawego o śmietankowych xD

0

@lukkobe
O to to to właśnie szukaja temat zastępczy żeby odwrócić uwage od swoich problemów xD

1

@czarny20
No tego zapomniał dodać xD o żółwiu jak i tez o Kurtuła który w wielu meczach ratował im Dupe i to że ich tańczący vini nie radził sobie z obrońca druzyny przeciwnej xD xD która zajmuje 17 miejsce w secundadivision

1

XD najpierw były słowa Xabiego " najmniej istotny puchar xD potem dostali oklep od 17 drużyny z 2 ligi wiec teraz narracja ze LL jest slaba ma niski poziom xD tak naprawde i teraz trzeba zajać głowe kibicom i oddciagnać od dołujacego realu i przenieść skupienie na Barce xD

0

@Lisek
Oooj z miłą chęcia bym zobaczył xD

2

@Kgorecki2500
Raczej to drugie xD ;)

3

@Pablozeusz
Chciałoby sie rzec " Trwaj chwilo trwaj " xD

0

@europejczyk
Ahaha z nich to nawet " San Marino " ma beke i chca z nimi grać xD

Hola, @realmadrid. Observamos que los
eliminó un equipo de segunda división de
España y que volvieron a hacer un papelón.
Creo que estamos en condiciones de jugar
contra ustedes, creo que tenemos niveles
parecidos ya que también hacemos
papelones. Cuando quieran jugamos. Abrazo.
11:08 PM. 14 sty 2026


XDxD

2

@AduŚ07 .ahahahahhaha
XD xD pieknie

1

@europejczyk
Zbyt łagodnie to ująłeś ale to prawda ;)
Coś w tym jest
Zapewne strone prowadza Przedszkolaki ;) bo jak inaczej ich opisać ;)

1

@europejczyk
Ja to sie zastanawiam czy Nasza redakcja bedzie też dawać Bany tutaj kibicom rzadowych tak jak jest to na stronie rządowych tam zwykły komentarz obiektywny bez obrażania jest banowany na 23 lata xD albo i wiecej xD

1

No oby dziś chlopaki gryzli trawe i wygrali żeby nie było że piatek rano będą sie z Barcy Nabijać

1

@europejczyk
Ahahhaa ja juz wczoraj z 5x xD
I wciąż mi mało xD xP

0

@Kinginiesta
I teraz tak niech graja do końca kazdych rozgrywek xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?