3

Bardzo dobrze niech sie nabijaja z tych Płaczków z śmietankowej czesci madrytu xD xD

0

XD skoro mówia nie ma powodów do Alarmu =
Czyli sa powody xD by sie obawiać ;)

0

@TheKlucha
Żeby tylko Tabsy xdxd

0

@RumbleDelivery
Idealnie w punkt TOP ;D

0

To już sie robi żalosne :/

0

@WojtekCh10 zacytuje' Audyt obywatelski "
To nie jest KONCERT ŻYCZEŃ XDXDXD ;P ;P

1

@karci0
Rzucili sie xD

1

@kejdzi
Nooo też to zauważyłem nie przeciagaja nie potrzebnie akcji

0

Ahahah jaki autobus 11 w polu karnym hahaha xD nie no takie druzyny to powinny sobie grać przeciwko sobie w CDLR xD okropnie sie to oglada xD

1

Ahaha ja nie wiem co Wy sie dziwicie graja z 3 liga do tego cala 11
3 cio ligowca w polu karnym xD tu beda meczarnie xD jeszcze na tym kretowisku xd

2

Zmeczyłem sie już ogladajac to z perspektywy tej kamery xD

0

Ale nisko kamera osadzona xd

0

No zobaczymy co pokaża chlopaki na tle 3cio ligowca

0

Ahaha jeszcze ten pajac sedziuje Soto Grado xD

1

@Pedri16Future
Jaka ławka jego nawet na ławce nie ma xD trybuny albo dom xd

7

Xd a ten dalej stary trep swoje xd juz nudne sie to robi

0

@directedbyfcb
Poprostu zapomniał , styki nie wyrobiły zaczeły sie przepalać xd zbugował sie by po chwili zdać sobie sprawe że trzeba upaść xD

1

@tomek8756
Notatnik ???
Chyba
Psychiatryk xD xD tam to powinnien być oddział zamkniety xd

0

@VinDiesel
XD xD xD

1

No ewidetnie noge wystawia
Szkoda ze Ci komentujacy tak nie argumentowali jak zawodnik Alaves w pelnym biegu zostal popchniety xD

0

Klepacz jęzorem to powinnien już wyleciec

2

Gooooool 1-1 vamos Alaves

0

@zuris
Prawie wcisneli gdyby nie facjata kurtuła ..... może w drugiej wcisną xD

0

XD laga na mappeta xD i niech sie dzieje tak wyglada obecnie granie śmietankowych xDxd

0

Ale Fart że to przyjał na pape kurtuła xd

0

Ale na czas graja ciecie z pampeluny

2

No wkoncu strzaly z daleka

0

@addept
No i Wojtuś dostał sraczki xd Garcia musi uważać nic nie brać o Ter Stegena

0

Ter Stat juz wrócił i coś dosypał Szczesnemu do jadla i Wojtus dostał sraczki xd

0

@NeroTFP1
XD xD xD xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?