Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bardzo dobrze niech sie nabijaja z tych Płaczków z śmietankowej czesci madrytu xD xD
0
XD skoro mówia nie ma powodów do Alarmu =
Czyli sa powody xD by sie obawiać ;)
0
@TheKlucha
Żeby tylko Tabsy xdxd
0
@RumbleDelivery
Idealnie w punkt TOP ;D
0
To już sie robi żalosne :/
0
@WojtekCh10 zacytuje' Audyt obywatelski "
To nie jest KONCERT ŻYCZEŃ XDXDXD ;P ;P
1
@karci0
Rzucili sie xD
1
@kejdzi
Nooo też to zauważyłem nie przeciagaja nie potrzebnie akcji
0
Ahahah jaki autobus 11 w polu karnym hahaha xD nie no takie druzyny to powinny sobie grać przeciwko sobie w CDLR xD okropnie sie to oglada xD
1
Ahaha ja nie wiem co Wy sie dziwicie graja z 3 liga do tego cala 11
3 cio ligowca w polu karnym xD tu beda meczarnie xD jeszcze na tym kretowisku xd
2
Zmeczyłem sie już ogladajac to z perspektywy tej kamery xD
0
Ale nisko kamera osadzona xd
0
No zobaczymy co pokaża chlopaki na tle 3cio ligowca
0
Ahaha jeszcze ten pajac sedziuje Soto Grado xD
1
@Pedri16Future
Jaka ławka jego nawet na ławce nie ma xD trybuny albo dom xd
7
Xd a ten dalej stary trep swoje xd juz nudne sie to robi
0
@directedbyfcb
Poprostu zapomniał , styki nie wyrobiły zaczeły sie przepalać xd zbugował sie by po chwili zdać sobie sprawe że trzeba upaść xD
1
@tomek8756
Notatnik ???
Chyba
Psychiatryk xD xD tam to powinnien być oddział zamkniety xd
0
@VinDiesel
XD xD xD
1
No ewidetnie noge wystawia
Szkoda ze Ci komentujacy tak nie argumentowali jak zawodnik Alaves w pelnym biegu zostal popchniety xD
0
Klepacz jęzorem to powinnien już wyleciec
2
Gooooool 1-1 vamos Alaves
0
@zuris
Prawie wcisneli gdyby nie facjata kurtuła ..... może w drugiej wcisną xD
0
XD laga na mappeta xD i niech sie dzieje tak wyglada obecnie granie śmietankowych xDxd
0
Ale Fart że to przyjał na pape kurtuła xd
0
Ale na czas graja ciecie z pampeluny
2
No wkoncu strzaly z daleka
0
@addept
No i Wojtuś dostał sraczki xd Garcia musi uważać nic nie brać o Ter Stegena
0
Ter Stat juz wrócił i coś dosypał Szczesnemu do jadla i Wojtus dostał sraczki xd
0
@NeroTFP1
XD xD xD xD