0

@FcPortoFan1999
Śmietankowych

0

@July_6_BcN
Ahahahhaha a ja własnie powyżej o to pytałem

1

Co panowie Wybrać
Inter- milan czy
Kibicować
Elche ktore gra z śmietankami ?????
Xdxdxdxd

0

@addept może kto wie ;D możliwe że tego sie nie dowiemy ;D

0

@addept
Przecież on taki dobry amerykańckixd xdxd xdxd

0

@LukaszFan
Za dużo xD towaru xD przyjął

5

Ahahah dziad Perez sie odpalił xD
Odnośnie Negieiry xD
Ciekawe czy dziś będą jakieś kontrowersje w meczu z Elche xD

0

Pieknie przyjemny meczyk ;D

8

Ooojjjj chłoop ma dobry towar xD chyba przedawkował

0

Obrona to Dramat ten sezon....

0

Nie ma czarodzieja Pedriego nie ma zabawy nie ma kto rozrzucać piłek:/

0

@Azazel_Pazuzu
Forbes noo dobry wiatrak

1

Ludzie narzekają jak do tej pory liczby go bronią z czego miał więcej sytuacji gdzie mogl mieć więcej bramek ale zawodziła skuteczność :/
Jak narazie można ocenić pozytywnie to wypożyczenie mimo że czasem chce za dużo ale widać że się chłop stara

13

I jak to zwykle bywa pewnie Pena dziś wyjdzie i zagra mecz życia xD xD

0

@bulo
Szkoda ze jak Czulameni sezon temu była ręką jakoś nic nie było ;D xD

0

@szymonekk bo smietankowi kradną i będą kradli xD xD Yamall miał rację

1

@Greenalley kradną kradną xD xD czyli jednak słowa Yamalla mają przełożenie xD można by powiedzieć że w poprzednich klasykach mimo wygrany też było pełno kontrowersji czy to karny gdy czułameni wystawił rękę przy strzale kartki też zawodnicy realu byli oszczędzania na czerwonych kartkach jak w którymś klasyki Camavinga albo wczoraj Carvajal nie zainteresowany pilka wpieprza się w araujo nic 0 reakcji sedziego podobna sytuacja była wtedy z kartka Lewego gdy też nie zainteresowany pilka to jeszcze za Xaviego wbija się z pomocnika realu żółta a za dyskusje kolejna żółta i drapania po nosie xD xD

2

@BARCA1899Messi
Dokładnie to samo miałem pisać:/

2

@Lisek
Dwunasty i 13 i 14 + panowie ja wozie Var xD

0

@Gaucho
A nie pamiętam nawet poważnie ????
Byly mecze gdzie właśnie ta godzina obiadowa to była masakra ale zobaczymy w sumie klassyk więc motywacja powinna być 150% jak nie 200% ważne żeby gryźli trawę szybko nie stracili a szybko zaaplikowali 2 gongi xD żeby śmietankowym się odechciało

1

@Gaucho
Otóż to lepiej dojebac się do kogoś że ktoś coś powiedzial [ nie pochwalam ] ale nie patrzeć na to co samemu się robiło to są właśnie smietankowi xD

1

Kurcze ta godzina 16:15 do tego niedziela obiadowa pora żeby naszym gracza się chciało i byli odpowiednio skoncentrowani bo pamiętam że zawsze był problem gdy grali o takiej porze :/

0

@SelloutCrowd
Zły dzień poprostu zdarza się najlepszym do tego szanse które były nie wykorzystane i mamy przepis na porażkę

0

@secret_fcb
Ahahahhaah za chwilę reszta też się zarazixD

2

@Filipem
Albo dostaną sraczki xD

1

@ventriloquist1
Jak nie sraczka to .............?

2

Uuuu Andreas zaraził Ding donga jelitowka żeby nie było tak że nagle wszystkim zacznie się chcieć srac podczas meczu xD xD kible rozerwane xD

0

Ahhahaa jak takie sytuacje się marnuje jak O-penda xD to nic dziwnego że Śmietanki zgarniają +3 pkt

2

@spiderman1899
Nie wykluczone:/ że sytuacja się powtórzy

1

@Nightraider
No to her Flick do roboty przygotuj tak drużynę żeby nie było co zbierac z białej części madrytu xD xD xD xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?