Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999
Śmietankowych
0
@July_6_BcN
Ahahahhaha a ja własnie powyżej o to pytałem
1
Co panowie Wybrać
Inter- milan czy
Kibicować
Elche ktore gra z śmietankami ?????
Xdxdxdxd
0
@addept może kto wie ;D możliwe że tego sie nie dowiemy ;D
0
@addept
Przecież on taki dobry amerykańckixd xdxd xdxd
0
@LukaszFan
Za dużo xD towaru xD przyjął
5
Ahahah dziad Perez sie odpalił xD
Odnośnie Negieiry xD
Ciekawe czy dziś będą jakieś kontrowersje w meczu z Elche xD
0
Pieknie przyjemny meczyk ;D
8
Ooojjjj chłoop ma dobry towar xD chyba przedawkował
0
Obrona to Dramat ten sezon....
0
Nie ma czarodzieja Pedriego nie ma zabawy nie ma kto rozrzucać piłek:/
0
@Azazel_Pazuzu
Forbes noo dobry wiatrak
1
Ludzie narzekają jak do tej pory liczby go bronią z czego miał więcej sytuacji gdzie mogl mieć więcej bramek ale zawodziła skuteczność :/
Jak narazie można ocenić pozytywnie to wypożyczenie mimo że czasem chce za dużo ale widać że się chłop stara
13
I jak to zwykle bywa pewnie Pena dziś wyjdzie i zagra mecz życia xD xD
0
@bulo
Szkoda ze jak Czulameni sezon temu była ręką jakoś nic nie było ;D xD
0
@szymonekk bo smietankowi kradną i będą kradli xD xD Yamall miał rację
1
@Greenalley kradną kradną xD xD czyli jednak słowa Yamalla mają przełożenie xD można by powiedzieć że w poprzednich klasykach mimo wygrany też było pełno kontrowersji czy to karny gdy czułameni wystawił rękę przy strzale kartki też zawodnicy realu byli oszczędzania na czerwonych kartkach jak w którymś klasyki Camavinga albo wczoraj Carvajal nie zainteresowany pilka wpieprza się w araujo nic 0 reakcji sedziego podobna sytuacja była wtedy z kartka Lewego gdy też nie zainteresowany pilka to jeszcze za Xaviego wbija się z pomocnika realu żółta a za dyskusje kolejna żółta i drapania po nosie xD xD
2
@BARCA1899Messi
Dokładnie to samo miałem pisać:/
2
@Lisek
Dwunasty i 13 i 14 + panowie ja wozie Var xD
0
@Gaucho
A nie pamiętam nawet poważnie ????
Byly mecze gdzie właśnie ta godzina obiadowa to była masakra ale zobaczymy w sumie klassyk więc motywacja powinna być 150% jak nie 200% ważne żeby gryźli trawę szybko nie stracili a szybko zaaplikowali 2 gongi xD żeby śmietankowym się odechciało
1
@Gaucho
Otóż to lepiej dojebac się do kogoś że ktoś coś powiedzial [ nie pochwalam ] ale nie patrzeć na to co samemu się robiło to są właśnie smietankowi xD
1
Kurcze ta godzina 16:15 do tego niedziela obiadowa pora żeby naszym gracza się chciało i byli odpowiednio skoncentrowani bo pamiętam że zawsze był problem gdy grali o takiej porze :/
0
@SelloutCrowd
Zły dzień poprostu zdarza się najlepszym do tego szanse które były nie wykorzystane i mamy przepis na porażkę
0
@secret_fcb
Ahahahhaah za chwilę reszta też się zarazixD
2
@Filipem
Albo dostaną sraczki xD
1
@ventriloquist1
Jak nie sraczka to .............?
2
Uuuu Andreas zaraził Ding donga jelitowka żeby nie było tak że nagle wszystkim zacznie się chcieć srac podczas meczu xD xD kible rozerwane xD
0
Ahhahaa jak takie sytuacje się marnuje jak O-penda xD to nic dziwnego że Śmietanki zgarniają +3 pkt
2
@spiderman1899
Nie wykluczone:/ że sytuacja się powtórzy
1
@Nightraider
No to her Flick do roboty przygotuj tak drużynę żeby nie było co zbierac z białej części madrytu xD xD xD xD